Kaanlar (lor) böreklik peynir

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve gakkos tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 56 üye.
  1. dsjdn

dsjdn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Kaanlar lor peyniri artık gelmiyormuş, sordum böyle söylediler. Onun yerine yeni bir lor gelmiş Muratbey'indi galiba. Tam yağlı, 13-15gr. yağ var. Çok kötü oldu böyle.

2. ateslipanda

ateslipanda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben başka ambalajlı gördüm ama böreklik yazmıyordu tam yağlı yazıyordu.Farklı ürünler galiba tam yağlı ve böreklik

3. Message

Message Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    doğru eskiden börekli yazıyordu onu kaldırdılar şimdi tam yağlı diye bir ürün sürdüler....

4. th3mr3

th3mr3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar forumu uzun süre araştırdım ve bütün verılen lor tarıflerını denedım ve herseferınde yerken midem bulanıyor. Nasıl tüketebiliriz?

5. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Kaanlar kullanıyorum tadı gayet güzel.Tuzlu,yağlı yemeye alışkın bir damak tadın varsa zor olabilir, bunları diğer yediklerinden de çıkarmalısın.Yediğim en lezzetli yiyecek lor diyebilirim şuanda.

6. boss333

boss333 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bende bugün kaanlar lor peyniri aldım fakat besin değerleri beni hüsrana uğrattı açıkçası.Yörsan lor peyniri nin değerleri buna nazaran çok çok iyi 19gr protein 2.2 yağ
    100Gr. da
    protein :15.95
    yağ:3.8
    karbonhidrat:6.09
    enerji:122.27
    tuz:1

7. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun ürünün satışı bimden kalktı.Yerine tam yağlı(yaklaşık 15-16gr) başka bir lor getirmişler.1,25TL daha verip yörsan almaktan başka çare kalmadı :(

8. doqan

doqan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    lor deyince yörsandan baskası yalan

9. gvozdGG

gvozdGG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Ankarada kaanlar lor peynirini nerde bulabilirim bilgili olan varmı ?

10. volkan88

volkan88 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar iyimisiniz hic bir lor yagli olmaz o yagli dediginiz lorlari elinuze alin bu bakin yagli mi degilmi yada tavaya koyun eriyormu erimez cunku lorda yag olmaz lor yagsiz peynir demrktir zaten birde cokelek vardir lkisi ayni sey bu koy ismi bazi koylerde cokelegin yagini suzdurmezler o zaman tagli olur ve tavayada koyun lsstik gibu erir muratbeyde kaanlarda marka farketmez fiyatlari assa yukati ayniysa yagsizdir yok yani anlamadigim sey o lezzetsiz muratbey lor 20 gr yag olsa inanin tadi bambaska olur sats statrjisi ugrins yagli yaz bas gitsin ablada slsin borege koysun odun gibi dursun boregin icinde umarim anlatablmismdir

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:50 ----------

Hee unutmadan o lorlarin yaglarini oyle bir aliyolarku yok demecek kadat az kaliyo o yaglarla baska urunler uretyorlar

Sayfayı Paylaş