Kaan Beslenme Günlüğü

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve Scorpion.Kaan tarafından 1 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Scorpion.Kaan

Scorpion.Kaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar 3.haftamdayım abilerim yanlıs olan beslenme programımı yazayım dedim en önemlilerden biri o zaten sizden yorumlar beklıyorum oncelikle teknık lisedeyim bilişim okuyorum tam gün oluyor Boy 184 Kilo 64 Yas 18 Olcak 1 aya Antreman saati 6,30

Sabah Kahvaltı 6,30
    2 bardak süt
    3 yumurta
    yarım ekmek beyaz ekmek
    1 salatalık
    1 domates
    5 zeytin
    1 tatlı kaşıgı bal
    50 gr lor peyniri

Öğle Arası 12,10 Burada bana yardım edebilirsiniz
    2 çeyrek ekmek köfte alıyorum kucuk ama döner mı alsam 2 ekmek 1 tanede ayran 40 dkm var zaten

Okuldan geliş 5 antremandan 1,30 saat once ve antremandan sonra ve yatarken sizden yardım almak istiyorum hem kilo almaya yonelık hemde protein açısından soracağım fazla kimsem yok size güvenıyorum bu sene sınava gircem zaten öğrenciyken herşey zor ya of :D teşekkür ederim

2. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    okuldan gelnce 100_150 gr tavuk yanınada pilav veya makarna salata ve yogurt ye sabah kahvaltına muz ekle ve beyaz ekmek yeme bak yaşlarımız ve kilolarımız aynı sayılır bnmde 3. Haftam benım programa bak ve ordan kendine uygun seyler seç programım levent zülfikar tarafndan yaplmstr

Scorpion.Kaan bunu beğendi.
  3. Shazard

Shazard Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    loru nasıl yiyorsun yahu :badgrin:

4. Spi

Spi Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğretmen
    Yer:
    D.Bakır
    antremandan sonrada lor tüketebilirsin...yatmadan önce peynir yemen veya süt içmen yarartına olacaktır..ayrıca antremandan önce karbonhidrat alımını unutma

Sayfayı Paylaş