kaşlarım cok kara

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve okan1997 tarafından 22 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. okan1997

okan1997 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    kaşlarım renginden mi sıklıgındanmı bılmıyorum öyle kalınlıgı cok yokda çok kara geliyor bana ne tür çözüm önerileri sunabilirsiniz,biraz inceltsem sorun cözülürmü acaba? Tüy dökücü kremler (hürrem sultan hamam otu yağı) sürsem fazlalık yerleri üstte kalan yerleri kalıcı inceltirmi.

2. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Ben senin yerinde olsam boyle bi seye gerek duymam. Siyah ve belirgin kaslar her zaman bakislarda cok etkilidir.

3. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    mıhoo kadarmı siyah?

themertyildiz bunu beğendi.
  4. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    kaşlarının rengine takmak kalınlığına takmak burnunun şekline takmak kulağının ebatlarına takmak çenenin şekline takmak vs gibi şeylere fazla kafanızı yormayın, gençlerde belirli dönemlerde bu tür takıntılar olabilimekte, sorunu psikolojiktir ve genelde kendiliğinden geçer,
    herşey doğallığında güzeldir, olumsuz bir müdahalede geri dönülemezse eski halini arar insan,

novizenj bunu beğendi.
  5. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    bende yazıyı kaslarım siyah diye okudum
    gene yeni gelen biri bişi yumurtlamış siyah kas nedir diye girdim meğer kaş denmiş hehe :)

kaş siyahlığına yapacak bir şey yok, inceltme olayı da çok pro bir yerde lazerle yapılmalı
    almakla uğraşılmaz, hem sürekli alman gerekecek bıkarsın, hem de alırken düzgün alınmalı ipin ucu kaçıp kadın kaşı gibi olursa facia olur, aynı risk lazer için de geçerli hem lazerin geri dönüşü de yok bu sebeple çok usta bir yerde inceltilmeli (kaşların çok kalın değilse hiç bulaşma derim...)

6. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103

Valla Colin Farrell'ın da kaşları gür ama bence gayet karizma duruyor.

Bence bu tamamen yaşının verdiği takıntılardan kaynaklanıyor,eminim kaşında bir problem de yoktur.( Yaş 15 yazıyor profilinde )

Ben de 15 yaşımdayken saçlarıma takmıştım hep düz saç istemişimdir ama şimdi dönüp bakınca ne kadar komik olduğumu görüyorum.

Doğaldır ergenlikte olur böyle şeyler dert değil. :)

7. Sigmσ

Sigmσ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    kalın değilse zaten sıkıntı yapma bence ;) ama tabi gerçekten sıkıntı yaratıyorsa git işi bilen bir kuaföre ona danış

Sayfayı Paylaş