K1 ve favori dovusculeriniz

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve pasja tarafından 9 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. pasja

pasja Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    4 yildir severek izledigim bu dovus organizasyonu hakkinda takip eden arkadaslarin fikirlerini ogrenmek isterim.favori dovusculerim Ray Sefo, Buakaw Por.Pramuk,Remi Bonjasky,Semmy Schilt,Mike Zambidis,Andy Souwer dumbelllls

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bunlardan sadece Andy souwer'ı hatırlıyorum eurosportta izlerdim biara..
    bizim A1 cileri darmadağın ederdi heralde..

3. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    bu k1 mi daha büyük bir organizasyon yoksa a1 mi?bide j1 var galiba japonyada yapılan ne karışık iş!!!serkan yılmaz hangisinde yarışıyordu

4. pasja

pasja Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Andy Souwer K1 Max serisinin en baba elemanlarindan biridir.Inanilmaz derecede direncli ve guclu bir dovuscu.Zaten 2005 ve 2007 K1 max sampiyonu.2006 altida sansiz bir sekilde kaybetmisti.Pramuk gibi efsane bir dovuscunun bile Souwer in direnci ve kuvveti karsisinda pek fazla sansi yok

5. pasja

pasja Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Dovus sporlarini takip eden biri olarak A1 olayini hic duymadim.Acaba Gurkan Ozkan in dovustugu organizasyon olabilir mi? K1 kuskusuz en buyuk dovus organizasyonlarindan biridir.Fakat format bakimindan farkli organizasyonlar var.K1 le hemen hemen ayni formatta olan diger buyuk organizasyonda Superleuge.Burada 5 veya 6 tane turk dovuscu mucadele ediyor su anda.Ayrica kafes dovusleri olan Ultimate Fighting Championship Ingiltere ve Ozellikle ABD de cok populer.Kafes dovuslerinde mucadele yerdede devam ediyor ayrica dovusculer normal eldivenler yerine darbeyi fazla onlemeyen kissa eldivenlerle dovusuyorlar.Maclar biraz Kanli geciyor

Sayfayı Paylaş