kızlarla nasıl muhabbet kurabilirim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve toffor tarafından 8 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. toffor

toffor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba arkadaşlar benim sorunum başlıkta oldugun gibi 16 yaşında fiziği kötü olmayan kızlar tarafından beğenilen birisiyim ama kızlarla nasıl muhabbet kurucam ne konuşucam hiç bir fikrim yok pek sevgilimde olmadı zaten olanlarla da muhabbetimiz olmuyordu çok yeni tanışmak için faceden selam yazmak da çok iyi bi fikir değil sizce neler konuşabilirim nasıl muhabbetim gelişir kitap okumak gazete okumak vs. bunlar faydalı olur mu bilgilenirinizi paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

2. axton

axton Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Kendini hiç germe sanki sıradan biriyle konuşur gibi konuş.Sesin azıcık yüksek olsun vurgulara dikkat et.Konuşurken hep gözlerine bak.Sosyal ağ üzerinden gizlice takip et onun karakterini öğren ona göre bir tavır çiz.Cahil biri olma fakat çok bilgilide olma :D duh
    Bende eskiden bu konuda senin gibiydim örneğin beden dersi gelir basket oynardım artık kantinde kızlarla sohbet ediyoruz , kısacası kendine bi tarz çıkar.Eğer iletişim kurmak istediğin hoşlandığın bi kızsa o başka.Ben eskiden kendimi hiç sevmezdim fakat bunları yapa yapa özgüven %200 oldu.Şimdi o fazlalıkları atmak için doktora gitmeyi düşünüyorum :)

2157 ve Eymuminler bunu beğendi.
  3. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Kitap okumak faydalı olur. Fakat kısa zamanda fayda bekleme ama uzun zamanda çok büyük faydaları olur.

2157 bunu beğendi.
  4. bahattinreyiz

bahattinreyiz Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    nasıl konuşçam dersen zaten olmaz. rahat ol kendin ol. erkeklerle nasıl konuşuyosan öyle konuş kızlarla da. konuşurken kendinden çok bahsetme, bırak o öğrenmek istesin kısa cevaplar ver. espirili ol, giyim tarzın olsun vs. vs. bunlar hep kızların gözünde artı şeyler. bide kız kankaların olsun. kızlar, eğer bu çocuğun etrafında kızlar(sadece arkadaş) varsa çocukta bişey buluyolarki yanındalar diye düşünür.

2157 ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  5. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    Gözüm forumdaki eski üyelerden birini aramadı değil bu başlığı görünce :)

Zerk bunu beğendi.
  6. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Hiç sorma @HUMOR herkes özlüyor Danny'i :(

StoLen, ayberk123, HUMOR ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. toffor

toffor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    zaten çok kasmak değil de aklıma konu gelmiyor hiç :) bazı kızlarda kasıyorum tabi ilk konuşmada filan okulu yeni değiştirdim kız arkadaşlar edinmeyi hiç düşünmedim açıkcası ama denicem edinmeyi sağolun tavsiyeleriniz için :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:47 ----------

ne tür kitaplar okumalıyım mesela her tür olur mu ?

8. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    karşındaki kız entelektüel açıdan boş biriyse ha dandik bir bestseller'ı okumuşsun ha ulysses'i okumuşsun fark etmez :) 2 durum var: ya hiçbir şey anlamaz alık alık suratına bakar ya da basit bir eleştiriyi bile yeni bir akım başlatmışsın gibi göklere çıkarır.

rockybalboa7, ayberk123 ve MyShadowKing bunu beğendi.
  9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sitenin kız arkadaş tavlamadan sorumlu bakanı olarak mesaj yazmadan geçmemeyim dedim:)öncelikle bayanlarında tıpkı senin gibi bir insan olduğu gerçeğini kabul etmelisin ve inan örneğin ilk buluşmada sen ne kadar heyecanlıysan kızda o kadar heyecanlıdır bunuda kabul etmelisin. plan ve projeye göre hareket edilmez çünkü olaylar farklı gelişir ve kaybeden sen olursun facebook vb yerlerden bu iş olmaz ama şimdi çıkmak istediğin kızın face hesabına bir bakmakta fayda var çünkü hobileri çok önemli nelerden hoşlanır ona göre konuşulucak konuları seçersin kızlarla konuşurken gayet sakin olmalısın,ses tonunu ayarlamalısın,etkileyici bakmalısın ne çok konuş nede az ortayı bul yoksa kız sıkılabilir yeri gelincede zekice espriler yapmalısın doğal ve rahat ol birde bayanlarda insan sonuçta dolayısıyla farklı farklı düşünceleri,zevkleri var sen entellektüel görünmeye çalışırsın o ise sıradan bir kızdır bu durumda sen kaybedersin onun için hoşlandığın kızın hobileri önemli.

Son düzenleme: 9 Ocak 2013
    2157 ve Phil_Heath bunu beğendi.
  10. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Sadece erkek ol! Konuşurkende vücut dilini kullan. Diğerlerini tecbüre sahibi olunca öğreneceksin...

11. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Kesinlikle katılıyorum. Konuşmak için kelimeleri bir araya getirmek gerek. Yani kültürlü olman gerek. Öğrenmen bilmen gerek. Ve de en önemlisi özgüven. Reddedilme korkunun da olmaması lazım. Gerisi gelir zaten. Rahat ol.

2157 bunu beğendi.
  12. toffor

toffor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben hem tanışma konusu nasıl yapıcam bilmiyorum hem de muhabbet kuramıyorum mesela başka okuldan oluyor tek konuşmaya başlayabileceğim yer facebook gibi yerler oluyor selam versem de gerisi pek gelmiyor muhabbetin

13. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    bol bol kızlarla takılan erkekler olur ya onlara takılmak en kolayıdır yalnız bir ara bende böyle dertlendim ya ben hata yaptım yada bu işler hep böyle çok sıkıldığım zamanlar oluyordu bıraktım :)

14. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Erkeklerle nasıl kurabiliyorsan onlarla da aynı şekilde kurabilirsin. Burnu havada kızlar takmazsa seni zaten boşver onları :)

15. Green Day

Green Day Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    sana genel bir tavsiye vereyim en iyi arkadaşının yanında nasıl rahatsan kızların yanındada öyle rahat ol

2157 bunu beğendi.
  16. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Sakin hocam bu ne hiddet. Erkek ol ağzını yüzünü kır komaya sok hastanelik et bak sonra hepsi peşine düşer:D

Konuya gelirsek aslında 50 tane bu konuya benzer konu var bence onlara bi göz gezdir derim. Genelde söylenen aynı şeyler çünkü. Bi tane kız kanka bul kendine hiç olmadı çirkin falan olsun farketmez onunla takıl o bulur bişeyler:)

17. emirhan26

emirhan26 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Aslında hoşlandığın kıza başlarda gıcık davranarak çoğu söylediğinin tersini söyleyerek onu kendine çekip ilgisini senin üzerinde toplamasını sağlayabilirsin yalnız zamanı geldiğinde altın vuruşu yapıp duygularını ona yansıtman gerekli tabi ki bir anda değil yavaş yavaş.Bu arada kızla muhabbeti koparma sakın gıcıklığıda fazla abartma başlarda arkadaş ortamlarında konuşup arada inceden inceye o kıza laflar dokundurabilirsin bu şekilde kızın aklında yine birkaç şey oluşturursun ama abartmadan aradaki çizgiyi kaçırmaman gerekli :)

Sayfayı Paylaş