Kızları Çözmüş Üyeler Aranıyor :)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ---RamSes--- tarafından 28 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. ---RamSes---

---RamSes--- Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar lise ikiye giden sayısal öğrenciyim. Okula başlayalı 2 hafta falan oldu. Size kısaca özet geçim. Bizim sınıfta bir kız var. kız fena değil. İki haftadır falan kızla kesişiyoruz. Kız benden hoşlanıyormuş öyle dedirtti arkadaşlarıyla kendisi söylemedi. Derstede hersaniye bana bakmalar falan arkadaşlarda ısrar ediyor çıkın falan ama yanına konuşmak için gitmedim açıkcası sınıftan sevgili yapmak istemiyorum. Şimdi ben bu kızın numarasını buldum bi yerden ve mesajlaşıyorduk demine kadar. Mesajları gerçekten çok soğuk. Nasılsın diyince iyiyim diyor sen nasıl saol falan yok. Birşey sorunca havalara girmeler meşgulüm veya tek kelimeyle yanıtlar falan. Çok şükür tip yerinde. Size sormak istedim napmaya çalışıyor bu arkadaş ? Gerçekten sinir oldum yaf yakın konuşmaya çalıştım sen bu hakkı kendinde nerden buluyorsun dedi ve sinirden güldüm ama uzatmadım konuyu. gerçekten sinir bozucu. Yanına gidip direk benle ilgilenme falanmı desem ? Derste gerçekten rahatsız oluyorum hersaniye izlenmek iyi değil.
    Gerçi çok takmazdım ama bu arkadaştan bahsedince en yakın kız arkadaşım ( arkadaş ) beni çok kötü tersleyip küstü ve barışcak gibide değil. Sizce ne yapim ?

2. _zgr_

_zgr_ Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Çanakkale-İstanbul
    Kızdan hoşlanıyorsan hoşlandığını söyle oda istiyorsa zaten birliktelik olur. olmazsada böyle saçmalıklarla uğraşmak zorunda kalmaz önündeki hedeflere bakarsın ;)

---------- Post added at 00:11 ---------- Previous post was at 00:07 ----------

Kızdan hoşlanıyorsan git söyle hoşlandığını. Eğer kızda istiyorsa olur(naz yapıp hayır diyebilir onu sen anlıycan) olmazsada böyle saçma durumlarla uğraşmak zorunda kalmazsın ve önündeki hedeflere bakarsın. Ayrıca sana tavsiyem ilgilendiğin kızlarla sanal ortamdan konuşma belki seni uğraştırmaktan zevk alıyordur ama yüzyüzeyken duygularını mimiklerinden, hareketlerinden sezebilirsin ;)

---RamSes--- bunu beğendi.
  3. PsikoTR96

PsikoTR96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    sen kızın telefonunu başka birinden mi aldın yoksa kızdan mi istedin numaranı verir misin diye? başkasından kızın numarasını almış isen bu kötü oldu bence

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    kendini geri çek az bak bakalım ne yapacak. baktın geliyor gidip konuş

rockybalboa7 bunu beğendi.
  5. ---RamSes---

---RamSes--- Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
  6. Ertan05

Ertan05 Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Okulda 1-2 tane cikiyor oylelerinden. Ama baska birisinden aldiysan boyle birsey yapmasi normal. " Kacan kovanalir " sen kacacaksin :)

7. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA

Öldüm gülmekten böyle komik bir anlatım tarzı görmedim :D:D:D

8. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    shaq yapman gerekeni söylemiş. kendini geri çek bakalım. baktın seni aramıyor ki büyük ihtimal öyle olacak, boşver gitsin. başka kız mı yok? daha yaşın genç, neler çıkacak karşına. ve son tavisye bu olmadı diye ümitsizliğe kapılma. cesaretini kaybetme. yoksa ileride "ya hayır derse" düşüncesiyle iyice çekingen olursun.
    rahat ol. biraz zamana bırak bakalım. bu olmazsa başkası olur.

9. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    o kız kesinlikle senle ilgileniyor kanımca yoksa bakmaz,ama uğraştırıp egosunu tavan yaptıracak belli,tipim yerinde demişsin bazen yakışıklıların işi daha zordur.yakışıklı olursan ilgin olduğunu anladığı anda bazı kızlar arkadaşlarına bak bu çocuğu nasıl mum ettim tarzı hava atmak için uğraştırır bilerek,benim tipte fena değil bu başıma geldi...

başlıktaki kızları çözme meseleside boş,hiç kimse çözemez onları sadece tahmin edebilir,çünkü kızlarda kendini çözmüş değildir emin ol;)

ilgini kesmeden biraz kendini geri çek kız eyvah kaçacak desin,ondan sonra çıkma teklif et kolay gelsin...

10. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Vay arkadaş ya lise 2'ye giden kızda mı böyle hepsi mi aynı bunların 7'den 70'e. Daha ettiğin b.k kağıthane deresini geçmemiş ego derdindesin tövbe est. Bırak ilgilenme kalsın o şimdi bi erkek benimle ilgileniyor diye kendini Adriana Lima falan gibi görüyordur kesin o yüzden tersler seni. Ya koşturacak seni ya da cidden istemiyor ben Kıvanç gibilerine layığım falan diyordur içinden emin ol dünya güzeli görüyordur kendini.

Şimdi şöyle yap sen bunu 2.plana at illa ki başka güzel kızlar vardır benim eski lise gibi değilse tabi toplama kampı terkti:eek: Başka hoşlandığın bi kız varsa başkasıyla konuşmaya çalış bu kız boşta anladığım kadarıyla. Ya da ne kadardır boşta kendisi? Kızlar sevgilisinin olmamasını erkeklerden yüzde 100 daha fazla kafasına takar. Sırayla bi süre sonra kimse kendisine çıkma teklifi etmezse; ben güzel değil miyim sendromuna girilir, özgüven kırılır, o evrede teklif eden ilk erkek kapar kızı, hatta istediğini de yaptırabilir yani ileri giderek:) Kendini geri çek bakalım bi kaç ay daha yalnız kalsın sonra eder kesin ya da şimdi koşturursun biraz.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  11. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    b.v.b

bul vur bırak

Sayfayı Paylaş