Kızdan Hoşlanıyorum ama...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve DewiL tarafından 18 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. DewiL

DewiL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar bi kızdan hoşlanıyorum ... kızın gecen sene benden hoşlandığını biliyordum ama ben yüz vermeyince oda vaz geçti şimdi ise başkasından hoşlanıyormuş..sizce ne yapmalıyım kızı çok iyi tanıyorum 3sene aynı sınıftaydık...sizce teklif etmelimiyim?? ne yapmalıyım yardım edin ltfen...tecrübelerinize ihtiyacım var..

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Mart 2010
  2. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşım bence seviyorsan problem yok sen teklifini sun bence :)

3. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Teklif etmenin mantığını hala kavramış değilim.Haa dediğin eğer konuşmak,duygularını açıklamaksa,açıkla derim.Çünkü eğer bunu şimdi,istiyorken yapmazsan ileride pişman olabilirsin.

4. DewiL

DewiL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkürler ama onun arkadaşlığını kaybetmektende korkuyorum...

5. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    holanmak :D başlığı düzeltme imkanın varsa bi zahmet

6. DewiL

DewiL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    üzgünüm düzeltemiyorum yetkili arkadaşlar holanmak ı hoşmlanmak yaparsa sevinirm..

7. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşsanız ve konuşuyorsanız, bu işi anlamak cok daha kolay olsa gerek. Eskisinden daha fazla yanına gidersin ama sadece arkadaşca. Beraber soru çözebileceginiz birkaç soruluk ortam hazırlarsın, biraz da güleryüzlülük ve rahat görünümün onun altında yatan niyetini ortaya cıkarabilir. Mutlaka bir taraf cok daha rahat bir yapıya sahip olmalı bana göre.

Hemen söylemek hiç dogru bir yöntem değil, önce biraz arkadaş gibi zaman geçirerek gerilmeden, rahat bir şekilde tanırsınız birbirinizi. Sonra zamanla karşı tarafın da gönlü varsa, bu arkadaşca olsa bile , bir şekilde eskisinden daha fazla arar seni, çünkü kadınlar asla birebir görüşmeleri beklenti içine girmeyecekleri bir erkekle yapmazlar. Senle zaman gecirmekten hoşlanmışsa, seni görme istegi bir şekilde daha da artacaktır, bu yuzden iletişimi hızlandıracaktır.

Kıza arkadaş gibi yaklaşıp, onla o şekilde zaman gecirmekte becerine ve biraz da şansına kalmış. Rahat olmaya çalış, umursamaz görünümünde ol biraz, böylece daha da kolaylaşır işin. Kısmet bu işler, umarım gerçekleşir istedigin.

ArOyLi, selim4141, rodenward ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  8. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    hoşlanmak olmasın o ^^

9. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Ben de akıl vereyım dedım ama D. Wolf her seyi yazmıs. Onun dedigi gibi hareket et... Dogru soze baska ne denir...

10. DewiL

DewiL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    yardımlarınız içine tşkerler klavyede problem var bu yüzden yanlış oluyor bazı kelimeler :) D.Wolf çok teşekkür ederim. deniyeceğim..

11. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    ben kesinlikle seninkisi bir heves diyorum kız sana asılınca yüz vermiyosun baktın ki avucundan uçup gidiyor vazgeçtin emin ol ki kıza açıldığında kız kabul ederse 1 hafta sonra soğuyacaksın onun için ben kızıda boşuna üzme derim...

Mr. Olympia bunu beğendi.
  12. H-u-n-t-e-r

H-u-n-t-e-r Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Önceden benden hoşlanıyordu demişsin ve yüz vermedim dedin ne değiştirdi kararını?eğer fazla gururlu ise hiç şansın yok bence ama inşallah gönlünün istediği olur...

13. Setenay

Setenay Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Gerçekten ne istediğini bilmek önemli bence ;)
    Neden o kıza geçen sene yüz vermezken şimdi istiyorsun ?

14. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Ne açıl ne kapan. Arkadaşça bir vakit geçirip flirt ediver. Karşılıklı ilgi alaka aynı paralellikteyse süreç içinde eller tutuşulur. Teklif gibi sentetik davranışlara gerek yok...

Bu arada başkasından hoşlanıyormuş gibi bir metin kullanmışsın. Bu bilgiyi sana ulaştıran kimdir? İnsanları da bu konularda bilgi aracı olarak kullanma, bizzat gireceğin iletişimle algılamaya bak. Herkes de oldu mu olmadı ilk kolunda görsün. Daha temiz olur. Benden demesi...

Mutluluklar...

Setenay bunu beğendi.
  15. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    sana su kadarını söyliyeyim yanlış yapmışsın en başda. egerki ilişkiyi başlatıpda kendine bağladıkdan sonra umursamasaydın zaten senindi.

ben daha gecen gun ayrıldım neler soyledım yuzune 0 a ındı gozumde sevmıyordum. gecen aradı telefonda aglamakdan konusamıyo bakdım senı unutmucam soyleyemıo bıle aglamakdan, acıdım soylemıyceım seyı soyledım. dedıklerımın hepsı yalandı senı uzmemek ıcın dedım. ve su an ılk defa kendımı kaybetmıs hıssedıorum. deger verdıgımı duymak ıstıyordu yalanda olsa soyledım 1-0dan 1-2 olduk:p ne telefon ne bısey bunu soyletmek ıstedı acıdım soyledım hıcde acımazdım. sımdı benım ıcıme oturdu keske solemeseydım dıye.

yanı bısıler yasadıkdan sonra takmamak önemli kızına gore degısır ama ne kadar ustune dusersen o kadar kaybeden olursun bırak kopruyu gecene kadar bagla kendıne sonradan keske deme. pısman olacagın seyler yapma cık karsısına konus.

sen yuz vermemıssın bu herkesde aynıdır aslında zaten ıstedıgım zaman sevgılı olurum elımde dıe dusundun bence. sımdıde kacırınca sende hırs oldu pesınden gıden sensın. cık karsısına duygularını soyle olmayacaksada. senden cıksın su an olmasada ılerde bak kendı senın durumuna gelecek egerki senden hoslanmıssa. emin ol.

Son düzenleme: 19 Mart 2010
  16. DewiL

DewiL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    ilgilerinizden dolayı tşekkürler... ben bu biliyi facebook tan bizzat kendi profilinden aldım... ama bunu öğrenmeden 2 hafta kadar önce eski arkadaşlar bi buluşma düzenlediler. bende buraya gittim. ve kızın 1 sene içerisinde çok değiştiğini grdüm yada bana öyle geldi.ve oturdum düşündüm neden olmasım dedim. kafama taktım ama bu duyduktan sonra çok sinirlendim..

17. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Çevremde ya da forumdaki açılan bu tip başlıklarda sürekli "şu taktikleri uygula, biraz ilgi göster sonra çek kendini" vs gibi metodlar okuyorum duyuyorum. Merak ediyorum, acaba karşınızdakinin insan olduğunu ve yaşadığınızın/yaşayacağınızın bir satranç oyunu değil de ilişki olduğunun farkında mısınız?
    Eğer karşınızdaki insan bu tip duygu sömürüsüne, insani zaaflardan yararlanmaya dayanan taktiklerle size bağlanacaksa bu ilişikiden size ne hayır gelecek?
    Aslında bu tip soruları aşağıya fazlasıyla sıralayabilirim ancak konu çok sapmış olacak.
    Hani etme bulma dünyazı derler ya, günü gelip de benzer taktikleri uygulayıp size kendine köpek eden birisi çıkarsa da "3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verdim" gibi laflar etmezsiniz;)

Not: Bu yazıma cevap verilmesi gibi bir beklentim yok, sadece bir kere oturup düşünün ne kadar insani değerlerimizi yitiriyor olduğumuzu.

Janves, Katre-i Matem, TuGhAn ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  18. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    Maalesef hayat bu şekilde ilerliyor. İçimizden geldigi gibi yapsaydık herşeyi, kimbilir kazancımız kaybımızdan ne kadar daha fazla/eksik olurdu?. İster bize, ister karşıdakine uygulansın bunların başlagıc noktasını şudur diye belirleyemeyiz. Nasıl yemegi fazla kaçırırsak, vücudumuz için o an rahatsız bir durum oluşuyorsa, aynı şekilde de ne cok ilgi, ne cok fedakarlık, kısacası ne de cok içinden geldigi gibi yapacaksın birşeyi. Yeri geldiginde insan kendini frenleyebilmeli bazı yönlerden. Herşeyin fazlası zarar, hepsini yaparsın istediklerinin, ama bu içinden geldigi gibi değilde, zamanın uygun gördüğü şekilde olur, kısacası adım adım ilerler herşey.

Her zaman üzmekte dogru değil, her zaman cok sevmekte. Bazen cok seversin, cok üzülürsün. Bazen de cok sevmezsin, ama çok üzersin. Yeri geldiginde biz üzülecegiz, yeri geldiginde de karşı taraf, bu doganın kanunu gibi birşey oldu artık. Duygusal konular bunlar, her zaman mantıkla çözülemez, ama biraz stratejik yaklaşmak ve tecrübeleri değerlendirerek olayı çözmeye çalışmak daha etkili bir çözüm sunabilir.

Katre-i Matem, TuGhAn, DewiL ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  19. alcapon

alcapon Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bence ilgili olduğunu belli et. Eğer o da hala ilgiliyse 1 aya kalmaz bırakır o hoşlandığı elemanı döner sana.

20. Setenay

Setenay Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:48 ----------
    Halen böyle düşünen insanların varlığını görmek çok güzel !!!

Dewil, Kafaya takma; kendinden emin ol...
    Önemli olan neden o kızdan hoşlandığın sorusuna cevap vermendir.
    Senden daha önce hoşlanmış ve sonra vazgeçmek zorunda kalmış.
    Gönül eğlencesi ise yaklaşmamanı, ama duygularından eminsen de erkekçe karşısına dikilmeni öneririm :D
    Birlikte zaman geçirmek için çabalanıyorsa eğer, istemde sorun yok demektir ;)

H-u-n-t-e-r ve Rpac bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş