kız tavlama taktikleriniz nelerdir=)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve lubu tarafından 11 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sevdiğiniz kişinin nasıl gözüne giriyorsunuz?Belli başlı izlediğiniz bir yolunuz varmı?seviceğiniz kızda ne gibi özellikler ararsınız?Biraz eğlenmek kafamızı dağıtmak iyi olur diye düşündüm.

2. CENTAUR

CENTAUR Guest

Valla ben ilk tanışma kaynaşma safhasında çok başarısızımdır, lise veya ortaokul talebesi gibi, işi pişirdikten sonra sevilecek birisi olduğum açığa çıkınca gerisi kolay oluyor. Ama ilk başlarda beceriksiz ve kasıntı olduğum için genelde yanlış anlaşılır ve ürkütürüm biraz.

Aslında ben hiç mesaj yazmasaydım daha iyiydi :oops: .

3. Beatboxer

Beatboxer Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Yaaaaw biz onları tavlayamayız ki ... Ya onlar tavlanmak isterler ya da bizi tavlarlar :oops:
    :cry:

4. taco23

taco23 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Dalış eğitmeni,İşletmeci
    Yer:
    izmir
    Beatboxera katılıyorum :p.Birde okul hayatında olsun cevremde olsun ünv'de özellikle kızların dünyayı ben yarattım havaları sinir ediyor

5. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Asıl mezuniyetten sonra patlıyorlar ayrı mesele..Akılları diplomayla mı veriliyor bunlara anlamıyorum :D

6. metugok

metugok Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (sürüngen)
    Yer:
    Ankara
    kızlar enteresan varlıklardır .onları çözmek 3. dereceden 3 bilinmeyenli denklemi çözmekten daha zordur acıkçası ben bu konularda sıfırımdır...ben nedense hayatımda hiçbir kıza açılmadım nedense hep onlar açıldılar tabi onlar derken onlarca yok 2-3 tane hehe ben tutuğundur abi bu konularda ama espiri ve çocukça hareketlerden hoşlananların oranı daha çoktur kanımca..

7. Beatboxer

Beatboxer Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Kızlar ne istediğini bilmiyolar kanımca...Hep hayallerinde bir erkek yaratıolar ve öyle bir erkeğin karşılarına çıkmasını istiolar ya da erkek arkadaşını böyle sanıp bir süre sonra öyle olmadığını fakedince sıkıldım ben bu ilişkiden deyip terkediolar...
    "Kusursuz" terimine erkeklerden daha çok bağlı oldukları ortada...
    Böyle olmayan bayanlar üzerine alınmasın...Ama bence bu genel bi gerçek...

:?

Sayfayı Paylaş