Kız Arkadaş.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve modexl16 tarafından 14 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. modexl16

modexl16 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar bu konu hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum.Ben 19 yaşındayım 1 ay sonra 20 olucam 20 sayılırım yani.Malum imkanlarım el verdigi dogrultuda bb yapıyorum yani tr standartlarına göre ii sayılabilecek bir vücudum var.Esas konu benim kız arkadaşım yani sevgilim yok bu güne kadar da ciddi anlamda hiç olmadı gerçi sevdigim bir kız vardı konusunu açmıştım hatırlayanlar olur neyse bunu hiçbir zaman eksiklik olarak görmedim.Ancak insanlara bunu söyledigimde bazen alaycı bazen aşagılayıcı tepkiler veriyorlar.Bu konuyu onları şikayet etmek için açmadım sadece kız arkadaş konusu hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum.Yani kız arkadaş sizce kesinlikle insanın hayatında olması gereken olamaması durumda çok büyük eksikligi yaşanan bir şey midir..

2. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kız arakdaş olmazsa olma değildir, osla iyidir belki olsa kötüdür bu konu tartışılır. Ama çoğunluk iyi ve olmasını gerektiğini söylese de birşey kanıtlayamazlar.

Bence sen kendini kasma kız arkadaş seni gelir bulur, sen sen ol yeter.

Bence kız arkadaş değil de evlilik bir erkek için olmazsa olmazdır.

Allah herkese hayırlı evlilikler nasip etsin.

3. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    boş ver takma kafana .kız arkadaş olmadan yaşanmıyo mu? dalga geçenleride salla. madem böyle bi durum var .sende başkalarına söylememeye çalış. fakat kız arkadaş eğer iyi bir kızsa yani senin hayatını güzel bi şekilde yönlendirebiliyorsa bir şeyleri paylaşmak falan güzel şey hayatına ayrı bir renk katabilir. sen sen ol hoşlandığın biri varsa da çekinme duygularını iyi değerlendir git konuş.

4. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    o halde git bir seminere bir kursa kayıt ol yada üniversiteye git inan bi işe yarar yau insan ihtiyaçları "b" dir değişkendir.

5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    aslında biz erkekler kız arkadaşsız yapamıyoruz örnegin benim 20 yaşına kadar hiç kız arkadaşım olmadı bu durum beni çok üzüyordu bana göre bu dünya kız arkadaşsız çekilmez

6. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Dünya kız arkadaşsız çekilmez demek abartı oldu :)
    Başına öyle bir kız arkadaş gelir ki dünya o zaman gerçekten "çekilmez" olur, öyle şirret bi hatun olur :D

Bence hiç kafana takma, sen kendi dalgana bak. Milletten de gizlemeye çalışma. Açık, net ve gerekiyorsa sert bir şekilde "yok" de ve bu konu hakkında konuşmak istemediğini belirt. Kız arkadaş edinmek için de yurdumda yıllardır yapılan gelen süper komik, kızları rahatsız edici ve faydasız nice yöntemler vardır ki hiçbirini deneme. Zaten bütün kızlar ve kız arkadaş sahipleri bu yöntemlerin işe yaramadığını bilmektedirler. Örneğin termal kamerayla kız görüntüsü alındığı an saldırı için fırsat kollayan yurdum abazası konumuna asla düşme.

Aşağıdaki olay tamamen gerçektir.

Kız kişisi yalnız başına istanbuldaki şehir içi çift katlı otobüslerden birine binmiş, üst kata çıkmıştır. Üst katta kimsecikler yoktur ve de kız kişisi gidip en arkaya oturmuştur.
    Muavin gelmiş ve kız kişisine:
    -Sende benim gibi yalnız mısın?
    Kız kişisi şaşırmış ve kızmış olarak
    -Git işine be!! demiş
    Ancak yurdumun angut hıyarı aldığı cevaba rağmen
    -İstersen yalnızlığımızı paylaşabiliriz demiştir.

Tabii ki yukarıdaki kız kişisi benim kız arkadaşım değildir olsaydı olayı o gerzeğin yanına bırakmaz muavinin bütün yalnızlığını paylaşırdım.

Sonuç olarak kız arkadaş konusunu ben hiç kafaya takmadım. Lisede kızlar beni ben kızları beğenirdim ama yine uğraşma zahmetine girmedim. Mezuniyetten sonra bir kaç deneme yaptım ama aradığımı bulamadığımdan çoğuyla ikinci kere buluşmadım. Sonuç olarak 20 yaşında bugünkü sevgilimle tanıştım hala da devam ediyoruz. Nasipse evlilik istiyoruz.

kimodedim bunu beğendi.
  7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    zaten benim 20 yaşına kadar sevgilimin olmamasının sebebide şirret bir hatuna rastlamaktan korktuğum içindir şu anda benimde güzel giden bir ilişkim var son olarak siz siz olun kız arkadaş illede olsun diye sakın ha çirkin yollara başvurmayın

8. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    tabii ki kız olmasa da olur. kızlar farklı kategorilere ayrılır.

terbiyeli, güvenilir, kültürlü bi kız bulmak, zamane şartlarında çok zor.

bu yüzden, bence en iyisi düzgün bir kız bulana kadar beklemek.

şahsen, 1.5 yıl öncesine kadar kız konusunda çok seçiciydim, şimdi iyi ki seçici olmuşum diyorum, yoksa şu anki kız arkadaşımla tanışamazdım. herşeyin zamanı var, ve o zamanın ne zaman geleceği belli olmuyor.

bence doğru insanı bulduğuna emin olana kadar bekle, yoksa sabah akşam kız arkadaşlarıyla kavga eden arkadaşlarım gibi sinir küpü bi vücutçu olursun, topluma büyük zararların dokunabilir :D

9. Oreme

Oreme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    şahsen 1 yıldır kız arkım olmadı mutluyum karışanyok :D solenen yok bekarlık sultanlıkdır takıl ıstedın gıbı kız olmazsada olur onemlı olan mutluolmak :D

10. Battemberg

Battemberg Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    kız arkadaş kesinlikle olmalıdır.. insan kendine bi çeki düzen verir..kendine güveni gelir..belli bi süre(çok uzun değil) olmaması hayatını yaşamak için iyidir fakat erkek erkeğe toplum ve arkadaş çevresi bi yerden sonra Avrupa Yakasının bi bölümünde Kubilay,Saadettin Yerebakan ve Tanrıverdi gibi mağra adamı modunda hareket edilmesine sebebiyet verebilir..iyice kendinizi salarsınız..

11. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Evet, ben senin başlıklarını hatırlıyor ve gereksiz yere tekrar kendini kastığına şahit oluyorum. Kız arkadaşın olduğunda çok mutlu ve huzurlu olacağını, hayatın toz pembe ilerleyeceğini ve materyal hazzın sadece birkaç sn. den ibaret olduğunu anladığında "ben bunu mu stres yapıyordum" diyeceksin. Ben sosyal konularda pek tavsiye almayı ve vermeyi de pek sevmiyorum. Ama senin yerinde olsaydım kız arkaşın olmamasını sana eksiklik olarak hissettiren arkadaşları çevremden temizler ve daha akıllı düşünen, psikolojisi düzgün insanlarla arkadaşlık yapardım. Kız arkadaş edinmenin erkek arkadaş edinmekten hiçbir farkı yoktur. Olaya sevgili bazında bakarsak senin amacın bu ilişkilerde tavrını belirleyecek olandır. Derdin sadece vücut sıvını paylaşmaksa ona uygun mekanlara takıldığında istemediğin kadar vücut sıvısına boğulur hatta artık vücut sıvından tiksinir bir hale gelebilirsin. Eğer niyetin ciddi ve gelecek vaad eden bir ilşki ise mümkün olduğu kadar kız tanımaya çalış. Şimsekler çaktığında artık bu konuda foruma başlık açmak istemeyecek ve açtığın başlıkları da yersiz bulacaksın.
    Yukarıda bu konuda tavsiye vermeyi ve almayı sevmem dedim, ama altta tavsiye vari bir yazı ortaya çıkmış. Ben olsaydım böyle yapardım sadece. En iyisini yine SEN, çevren ve karakterin bilecektir.

kimodedim ve gaddarkemal bunu beğendi.
  12. kyzer soze

kyzer soze Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    olmazsa anlamsızdır çoğu mekan çoğu yer onlarsız güzelliğini farkettirmez bile ama arkadaşım aşık olma sakın dengesizlik durumu alt üst ediyor herşeyi

13. modexl16

modexl16 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kardeşler ben kız arkadaş bulmaya çalışmıyorum ve bu hayatımdan da gayet memnunum.Zamanı gelince dogru insanı bulacagımı da biliyorum Sadece insanlara bunu söyledigim hiç beklemedigim ilginç tepkiler veriyorlar sizce insanın kız arkadaşının olmaması büyük bir eksiklik midir diye soruyorum.Salvadore xp selamlar

14. kyzer soze

kyzer soze Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    onu söylüorz bizde eksileri var artıları var artısı dırdır yok stres yok eksisi onlarsız çou şey güzel olmuyor :)

15. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Değerli modelxl16, bunun bir eksiklik olmadığının sen de bilincindesin sanırım. İçinde bulunduğun durum önem arz ediyor. 1)Sana insanların tepkisinden dolayı gerçekten bir eksiklik gibi geliyor ise bahsi geçen arkadaşlar seni olumsuz etkiliyor ve geri kafalı düşünüyorlar demektir. Onlar ciddiye alma ve çevreni temizle. 2)Bahsi geçen arkadaşların sözleri seni pek etkilemiyorsa sen bir parça kişiliği oturmuş, binevi birey olmuş ve kendi hayatını yaşayabilen bir insansın demektir ki bu bir problem olmadığını gösterir. 3) Kişisel fikrimi soruyorsan: Bence kız arkadaşına sahip olmak ve olmamak benim hayatımda hiçbir şeyi değiştirmiyor ve önemli bir konu değil; ama kız arkadaşım olmamasına rağmen yana döne kız aramamak bir ayrıcalık ve olgunluk belirtisidir.

Son düzenleme: 15 Ağustos 2008
  16. kimodedim

kimodedim Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    hayat sadece ikili ilişkilerden ibaret değildir
    ikili ilişkileri hayatının odak noktası yapan insanlardan
    kaçınmanı tavsiye ederim bende...

17. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Kız arkadaşın yok diye senle dalga geçen aşağılayan hıyarlar kız arkadaşları var diye sana hava atmaktan başka bi işe yaramayan tiplerdir büyük ihtimalle.Düşünceleri sadece kız arkadaşları olsun etrafımdakilere hava atayımdır.
    Hayatımızda kadınlar olmazsa olmazımızdır,er yada geç kız arkadaşımız olacaktır,ancak kız arkadaştan önemlisi doğru insanı bulup bir ömür payalaşabilecek kişi ile yaşamaktır.
    Sen sen ol kız arkadaşım yok diye kendine dert etme sen doğru insanı bulmak için dua et sadece.

18. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bende senin gibi düşünüyorum doğru insanı bulmak çok önemli hayatta sadece çevrenizdekilerin sözlerinden kurtulmak için kız arkadaş bulursanız işiniz yaş

19. modexl16

modexl16 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle kendimle ne dalga geçirtirim ne de aşagılatırım bunu yapmaya kalkanları da sözlerimle gerekirsede fiziksel olarak uyarırım.Ben sadece sevmedigim bişey hissetmedigim biriyle sırf kız arkadaşım var demek için birlikte olmuyorum.Yoksa haftada bir sevgili degiştirip orda burda hava ataıp günde bir kutu sigara bitiren tiplerden çok daha ii bir fizige ve dış görünüşe sahibim. Yoksa oturdugum yerde k.şar diye tabir edilen kız türünden bolca mevcut.İşte bunu yapmadıgım içim bazı denyolar kendilerini benden üstün görmeye çalışıyorlar akılları sıra. Neyse umarım demek istedigimi anlatabilmişimdir.Saygılar.

20. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Bunu sen yazdın.

Ben senin yazdıklarına cevvap verdim.

Sayfayı Paylaş