kız arkadaş ve kilo vermek

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve gencbarmen1 tarafından 21 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. gencbarmen1

gencbarmen1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    selamlar arkadaşlar,
    üniversiteye bu sne başladım ve başladığım gibi bir kızdan hoşlanmaya başladım.kız göbekten nefret edio ve kiloyu vesaire hiç sevmio. boyum 175 cm ve 2 ayda 78 kg dan 68 e indim. hergün 1 saat hafif tempo koşu mekik şınav ve platesteki karın hareketini yaptım ve şimdiye kadar çok ter atardım spor sırasında. fakat şuanda 1 saatte koşsam 2 saatte koşsam çok zor terliyorum ve eskisi kadarda ter atamıyorum. hala 5-6 kg kadar fazlam var. interval koşu denedim fakat ondada 15 dakikadan sonra tüm iç organlarım ağrımakta. o kadar sağlıklı besleniyorum ki günde 2 bardak yeşil çay içerim, kola,bisküvi,yağlı şeyler, hamur işi , tuz şeker ve un mamulleri kullanmam.şu sıralar kilo vermemdeki yavaşlama acaba metabolizmadan dolayı mıdır yoksa daha ağır bir kardio programımı uygulamam gereklidir bu sorunun cevabını burada bulacağıma inanıyorum. yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler

2. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Kilo verimi doğru orantılı gitmiyor.Mesela 1 ay da 4 kilo veren biri her hatfa 1 kilo vermiyor.Nereden mi biliyorum çünkü kendim yaşıyorum.Bazı dönemlerde,haftalarda vücut kendini koruyor gram kilo vermiyor.ama bu uzun sürmemeli(benim 1 hafta sürer bazen).Bence vücudun diyet vs neyse ona alıştı.Arada bir şok yapmak gerekir.Mesela 2-3 gün normal yemek anlayışına geri dön sonra sağlam bir diyet ve programla tekrar başla.Bu arada zayıflarken vücuduna şekil verki zayıfladıktan sonra sadece zayıflamış olma aynı zamanda gzel bir vücudun olsun.Buda fitness la olur(cardio+ağırlık).Evde dumbılla yapabileceğin bir program sitede mevcut onu uygulayabilirsin.ayrıyettende cardio yaparsın.Yanlız 6 kilo fazlam var diyorsun 62 kilo yani(175 e çok az geldi).Kızlar doğru göbekli erkeklerden hoşlanmaz ama cılız erkeklerden de pek haz etmez.Senin ya kemiklerin çok çok ince,62 olsanda normal duracaksın.Veya gerçekten cılız olmak istiyorsun.Bunlar benim nacizane fikirlerim uygulayıp uygulamamak sana kalmış.

gencbarmen1 bunu beğendi.
  3. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    175 boyundasın 68 kilosun su an ve 62-63 e düşmeyi planlıyorsun ? :s bence kas kütleni arttırmaya bak ve olaya kilo verme olarak bakmayı bırak, hedefin yağ yakmak olsun. (bence)

4. gencbarmen1

gencbarmen1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    aslına bakarsan kardio ile birlikte ağırlıkta kaldırıodum fakat arkadaşlarımın hepsi (kızlar) bana kas ın hiç yakışmadığını söylüolar, şuanda göğüslerim fln şekil almış durumda ve kollarımda aynı şekilde.arada bir döner , makarna gibi şeylerde yiyorum yararı oluo.çok cılız olmasam bile göbeği vesaire eritmek istiyorum. buraya resmimide koyayım
    http://img121.imageshack.us/img121/8150/11112009084.jpg
    kalça , göbek ve bacaklarda fazlam var.62 kiloya düşme konusunda size hak veriyorum cılız olabilirm ama en azından resime bakınca 3-4 kilo kadar versem iyi olacaığını düşünüyorum, yorumlarınızıda almak isterim tabiki

5. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Kızlar değişik varlıklardır.Kas yakışmaz derler,kaslı erkeklerden için için hoşlanırlar(kası abartmamak kaydıyla,mesela benim avatar daki biri gibi:)),Ay ne biçim sert erkek,kaba derler ama altını çiziyorum hafif sert(Hanzo olmayan) erkeklerden hoşlanırlar.Sen pragmatik davranıyorsun doğruda yapıyorsun.Ama olayı onların söylediklerine göre düşünme.Bir kadında ne düşünürsün mesela.Dolgun göğüs,Güzel kalçalar ve ideal kilo dimi?Yani manken gibi değildir.genelde erkekler böyle bir kadın ister.Erkek kadında kadınsı özellikler ister demeye getiriyorum.Bir kadında erkekte erkeksi özellikler ister.Karakter olarak hanzo olmamak şartıyla sözünü dinleten otoriter erkeklerden hoşlanırlar yani efemine olmayan.Abartmamak kaydıyla fitness vücudundan hoşlanırlar.Geniş omuzlardan hoşlanırlar.Yani hepsi erkeksi özellikler gördüğün gibi.Daha net anlatmak gerekirse.Bir kadın kaşlarını yay biçiminde incelten,saçlarını kadın gibi uzatan,sürekli saçını abuk subuk boyayan erkeklerden hoşlanmaz.Onların ne kadar tarz olduklarını söyleselerde hiç birine aşık olmazlar.İnanmıyorsan bir çevrene bak:DRock gruplarına flan okulda vars****ız vardır yanlarında abuk subuk oralarına buralarına demir takmış erkekler vardır.Kız için onlar sadece arkadaştır.Hiç bir erkeksilikleri yoktur.kARDEŞ gibi görürler genelde.Bir gün türkiyenin en bütüy forumunda bir anket yaptım.Fitness çı nick auger in resimlerini koydum ve dedim bayanlar bu kadar kas iyi mi nasıl.hiç biri beğenmedi.en az 100 yorumdan hiç biri beğenmedi.Ama dışarı çıktığımda plajda vs hep kaslı erkekler revaçta olur.Yani kadın milleti yalancı.kilo vereceksen ver fazlalık varsa tabi.(RESİM GAYET İYİ ASLINDA)sonrada 5-6 kilo kas kütlesi kazanıp 67-68 e tekrar ulaş derim ben.

Son düzenleme: 21 Kasım 2009
  6. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    üye fotografları bölümüne konu ac. kafa kısmı görünmücek şekilde üst gövdenin fotografını cek ve oraya ekle hocalarımız yardımcı olurlar sana. Kas yapmak istemiyosan bile mevcut kas sistemini koru beslenmenle ve programınla yoksa kaslarını da kaybedersin ki bnu istemessin sanırım. ve bunun sonucunda diyeti bıraktı hemen kilo aldı durumu olur gün içinde yakıcagın kalori miktarı düşüceğinden dolayı ;)

7. gencbarmen1

gencbarmen1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18

aslında düşünüyorumda çok doğru şeyler yazmışsın ,kızlar cidden hafif hatlı erkeklerden hoşlanırlar çünkü erkeksi yönleri ön plana çıkar.bende şuan kendimden memnunum fakat kovaladığım kız öyle düşünmüyor :) 3-4 kilo daha vermem konusunda diretiyor.üye fotoları kısmınada kelle gözükmeyecek şekilde konu açıp hocalara danışayım , yorumlar için çok teşekkür ederim

8. YSF-JOSEPH

YSF-JOSEPH Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bana sevgilim 3-4 kilo ver yoksa olmaz dese naşş derim veya bende ondan karşılığında güzel bişeyler isterim : )

okaaan bunu beğendi.
  9. gencbarmen1

gencbarmen1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    kız bana 3-4 kilo ver yoksa olmas demio :) onun için neler yapabileceğimi görmek istio , biraz naz yapıo, yani öyle geçici bişey olmaması için elinden geleni yapıo bende onu anlıyorum ve hak veriyorum :) 3-4 kilo verince daha yakışıklı olursun demio yani fedakarlık istio

10. YSF-JOSEPH

YSF-JOSEPH Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    hmm o zaman başka :) sende yap onun istediğini 3-4 kilo hiç bişey ver gitsin :)

11. gencbarmen1

gencbarmen1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    sağlıklı şekilde kilo veriyimde başka bişey istemiyorum :)

12. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Kız eğer senden hoşlanacaksa bu halinlede hoşlanır rahat ol sen sporu kendin için yap sonra kızı başkası kaparsa üzülürsün..Yani üniversitenin ilk ayları herkes gelecek arkadaşlıklara açık o yüzden zamanını sadece zayıflamaya harcarsan ileriki aylarda atletik ve tek takılmak zorunda kalırın..Kız seninle çıkacaksa çıkar zaten biraz kilo versen daha iyi olur daha tatlı olursun aşkım gibi kelimeler daha sonra yapılması gerekir..Karşılığında sende kızdan bir fedakarlık iste bakalım ne olcak sana kolay gelsin..

13. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    1.75 boydasin 68 kilosun gobegim var diyorsun merak edip baktim resme. Paltolu resim koymuşsun. Bari tisortlu koy belli olsun. Bence olayi sadece kiloya odaklama, kilon dusuk zaten. Dogru beslenme ve antrenman ile kilo vermeden hatta alarak da gobek gider.

14. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    hiç uğraşmam kızla beni böyle kabul etceksen et yoksa olmaz derim

karamsarlığa bak :D

15. gencbarmen1

gencbarmen1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    çıbıldak foto larımı üye foto ları bölümüne koydum . kız konusuna gelince bize kız mı yok demi ama :)

16. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Bu sporu yapacaksan kimse için yapma kendin için yap. Ayrıca kız konusunda da takıntı yapmak pek iyi değildir. Sen bir kız için bu kadar kilo veriyorsan halin kötü...

17. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Düşünsene bir kız seni göbeyin var diye sevmez göbeyin yokken sever. Sırf ona hoş görünmek için yapıyorsansa baştan kayb etmişsin.

18. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    bende 170 boyundayım 67 kiloya düstüm cok zor kilo veriyorum bende cok zor ter atıyorum sanırım zayıfladıgımızdan dolayı bu olay yada metopolizma ibreyi aşmak istemiyo diye düsünüyorum.

19. gencbarmen1

gencbarmen1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    bencede vücut kiloya alışmış , kilo verince alarm a geçio heralde

20. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Valla okudum dikkat ettim, arkadaşlarinizin aslinda ne dusundugunun pek önemi yok.

Size neyin yakişip yakişmayacağinida siz bilirsiniz.

Karakter ve duruş çok önemlidir saygı değer kardeşim.

Ayrıca insanları göbekleri ve kalçaları ilede sevmek gerekiyor. Cunku insanları insan oldukları için sevmek gerekiyor.

Kaldıki kadinlar oldukça kolay kilo almaktadırlar ve kimse kusura bakmasın ama turkiyede bir çok bayanın problemi çok iri kalcalara sahip olmasi ve erkeklerinde en buyuk sorunu yağlanmaya meyilli olmasidir.

Cunku beslenme kültürümüz çok geniş.

Ayrıca bu genc kizliktan cikip 24-25 lere gelen bir çok bayan arkadaşımızda aynalara bakmadan bradd pit gibi adamlar istiyorlar. :D gülüyorum ben buna işte.

Sen neysen ne verebiliyorsan işte karşidaki insanda o kadardir diyorum ben.

Sevgili kardeşim çalişmalarina özverili bir şekilde devam et bence ve eğer içinde bir şeyleri başarmak varsa başarmalisin o zaman.

Bunun bir sebebi olmak zorunda deil kiz severdi yada sevmezdi.

Kendimiz için yaşadıgımızı unutmayalim.

Sayfayı Paylaş