kız arkadaşım yok

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Pumping İron tarafından 24 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. Pumping İron

Pumping İron Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar tipimin kötü olduğunu düşünmüyorum vücudumda kötü değil fakat kız arkadaşım yok.Eski kız arkadaşım kaba olduğumu söyleyerek benden ayrılmıştı.Kızlara bir türlü açılamıyorum.Arkadaş ortamındayken ve ya dışarda bir ortama girince kızlara açılamıyorum,açılsamda bir yerde sert bir laf söylüyorum.Olmuyor...Akranlarım dışarda kız arkadaşlarıyla gezerken facee el ele fotoğraflarını yükediklerinde kıskanıyorum.Neden benim kız arkadaşım yok.Beceriksiz miyim?Kaba mıyım?Olsa da devam ettiremiyorum max 1 ay sürüyor...kafa_

2. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    her kızdan aynı şikayeti alıyorsan demekki kabasın :)
    önce kendini bi gözden geçir bence, dost acı söyler misali,

lakin umutsuzluğada düşme, herşeyin zamanı var buradaki çoğu kişi belli bir dönem senin şikayetini yapmıştır kendi kendine, ama zaman aktıkça yaşam seni eğittikçe kendini keşfetmeye başlarsın

3. xavi54

xavi54 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeş sende bendesin :) benim de hiç kız arkadaşım yok.Hatta hiç bi kızlada konuşmuyorum.Arkadaşlarım diyo bana sendeki tip bende olsa falan filan diyolar ama olmuyor işte bende konuşamıyorum kızlarla:(

4. Pumping İron

Pumping İron Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    nestor zamana mı bırak diyorsun?Peki vereceğin bir tavsiye var mı yaş kaç bu arada?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:17 ----------

problem bizde kardeş

5. NacHo

NacHo Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fen Bilimleri Fakültesi
    kızlar erkeklerden daha erken olgunlaşır. şimdi. anlaşılan sen mental gelişme olarak biraz geriden gidiyosun yani onların gözünde atarlı ergen gibisin. onlarsa 11 /A daki olgun mantıklı düşünebilen yakışıklı çocuklara bakıyolar. kendini geliştirmek ve olgunlaitırmak için biraz kasarsan üç beş sene sonra bi kız arkadaşın olabilir.

6. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    sen bardağın hep boş tarafına bakmışsın o el ele fotoğraf yüklemeler falan işin güzel kısmı olabilir ama ardından ''çabuk sil onu abim görücek'' diye de bitebilir.dışarıdan gözüktüğü gibi değil sende bilirsin bunu kıskanılacak bir durum yok.ama en azından sevgilim olmasa bile kız arkadaşların olsa iyi olurmuş.

7. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Kardeş benimde kız arkadaşım yok,benim düşüncem birine aşık olayım,onunla evleneyim onunla bir ömür boyu yaşayım istiyorum,uzun lafın kısası seyirlik değil ömürlük olsun ;)

Bodyyci bunu beğendi.
  8. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    yahu gençler, derdinize bakın, bunlar kader kısmet işi, daha uzun yıllar var onunuzde, sadece fizik olarak değil ,kendinizi kulturel ve ruhsal acıdan da gelistirin,ne tipsiz adamlar çok güzel kızlarla beraber.... resim,sanat,müzik,tiyatro ,kitap falan filan ,kızların buyuk cogunluğu bunlardan hoslanır. ayrıca kız arkadas büyük emek ve fedakarlık istiyor maalesef.buna katlanabilecek misiniz. gerekirse bir kızı saatlerce dinlemeniz ,zamanınızı vermeniz gerekir.ve en onemlisi ozguveninizi kaybetmeyin, herkesin bir talibi bir yerlerde bekliyrodur. kader prensesinizi onunuze cıkaracaktır zaten.

Swager bunu beğendi.
  9. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Kızlar ne ister? Bu sorunun cevabını kendileri bile bilmiyorlar :D . Bana sorarsan özgüven , iyi bi vücut , iyi giyim ve en önemlisi iyi bir iletişim.

10. T-BoMB

T-BoMB Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Marangoz
    Yer:
    İstanbul
    İzdivaç programına çıkın orda baya açılırsınız .d.d

11. ramazankement

ramazankement Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    istanbul
    aynı dertden bende muzdaribim :D

12. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
  13. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    sakın kendini kasma,kendin ol,seni bu halinle seni değiştirmeden begenecek on binlerce kız var dünyada,sadece biriyle karşılaşmamış olabilirsin.başka kimliklere bürünmeye çalışarak,farklılaşmaya kendini zorlayarak bu iş olmaz,kimse de buna değmez.doğru yer doğru zamanda doğru kişiyle karşılaşacaksın,allah bu şartları oluşturacak inş.

14. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
  15. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    Kız arkadaş yoksa elizabet var takılmayın bukadar

freud bunu beğendi.
  16. hiyehe

hiyehe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Umarsamaz davran kardeşim, umrunda degilmiş gibi. Olmazsa gel ben vereyim o derece :D şakaydı %100 positive result

17. lMarquez

lMarquez Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara

:D :D :D :D :D ı love body building hesabı :D

18. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    Yasin 16 salla ben uni ikide bi acildim bana deselerdi lisedeyken sen boyle boyle ypcan boyle olucan diye inanmazdim.kari kiz islerini takma kafaya zamani deil yapacagin tek sey spor ders .Bu arada vucut onemli ama yuzde yuz etkin degil hatun islerinde ne gobekli pislik arkadasimm benden daha cok hatun goturmustur:))

19. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    hiçbir şey dışarıdan görüldüğü gibi değildir evet özellikle yaz aylarında el ele tutuşmuş romantik takılan sevgilileri görünce insan özeniyor ve neden benim kız arkadaşım yok diye üzülüyor ancak madalyonun öteki yüzü var şöyleki kız arkadaşsız günlerinizi gün gelecek mumla arayacaksınız bunu hiç unutmayın:D çok konuşurlar dakikalarca hatta saatlerce onun abuk sabuk muhabbetlerine katlanmak zorunda kalırsınız:D akla hayale gelmeyecek bir şeye kızarlar küserler şaşar kalırsınız,hep ilgi bekleyen taraf olurlar ama size hiç ilgi göstermezler kendileri çiçek böcek beklerler size hediye almazlar belki doğum gününde bir hediye alırlar onuda beğenmeme ihtimaliniz yüksek olur,ağlarlar zırlarlar abuk sabuk dertleri olur yine saatlerce onu teselli etmeye uğraşırsınız bir günde yahu senin bir derdin var mı diye sormazlar:D birde günde 20-30 kez telefonla aralar ve adamı hayattan soğuturlar:D say say bitmez arkadaş :D

Son düzenleme: 3 Ağustos 2013
    PeNa ve StoLen bunu beğendi.
  20. sthammer

sthammer Guest

hepsi aynı sanırım :D beğenmeme lüksün yok, bu bana göre değil dediğinde karşılık 'vaaaaay peki' şeklinde.. :) ve sen ölmüşsün önemi yok yani, neyse..

YuBingJun, StoLen ve rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş