Kızını Tavlayana 65 Milyon Dolar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve pozitronn tarafından 27 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Hong Konglu bir milyarder lezbiyen kızını tavlayıp 'doğru yola döndüren' erkeğe 65 milyon dolar vaat etti.

Hong Kong sosyetesinin tanınan isimlerinden olan Gigi Chao babasına inat kadın arkadaşları ile davetlere katılıyor. Ülkenin en zengin iş adamlarından biri olan Cecil Chao, kızını tavlamayı başaran erkeğe mal varlığının önemli bir kısmını vereceğini açıkladı.

76 yaşındaki Chao'nun bu isteğinin tek sebebi, 33 yaşındaki kızı Gigi'nin cinsel olarak kadınlardan hoşlanmaya başlaması. Gençliğinde erkek arkadaşları olan Gigi, son yıllarda lezbiyen olduğunu açıkladı.
    Kızını tavlayıp, tekrar heteroseksüel yapmayı başaran erkeğe 65 milyon dolar vereceğini söyleyen Chao, “Erkeğin zengin ya da fakir olması önemli değil. Önemli olan kızımı düşünmesi ve iyi niyetli olmasıdır" dedi. Kızının son dönemde Hong Kong dışında evlendiğini yalanlayan Chao, “Çok iyi eğitimli ve düzgün bir kızım var ama onu mutlu edecek biri yok" dedi. Bir yatırım şirketi sahibi olan 33 yaşındaki Gigi konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

Facebook hesabı sanıyorsam bu https://www.facebook.com/zchao

2. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
  3. brhmcr

brhmcr Guest

O kadar zengin olmus, hala kafa yok. Insan kizinin hele ki 33 yasinda cinsel tercihine neden karisir yahu.

4. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    facebooktan ekledim arkadaşlık istegimi kabul ettigi anda bu iş tamamdır :p
    65milyon doları aldıgım an bidaha beni kimse göremez:cool:

Ocensers, Akay, denizgnr97 ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  5. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103

Gigi Chao

Dün, Hong Kong, Hong Kong yakınlarında

'' No longer accepting facebook friend requests... sorry. ''

Boşuna ümitlenme derim.Yukarıda da yazmış zaten. :)

2157 bunu beğendi.
  6. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    İyi de zenginlikle kafa doğru orantılı değil ki . Ayrıca neden karışmasın ? Her ne kadar karşı çıksanız da eşcinsellik doğaya aykırı bir durumdur bir hastalıktır.

ChopChop bunu beğendi.
  7. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Tercih meselesi. Hastalık ile ne alaka?

8. brhmcr

brhmcr Guest

Ben tartışma çıkması için yazmadım. Sıkıntılı bir konu, farklı fikirler paylaşıyoruz. Uzatılmazsa sevinirim ParZ.

9. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Evet eşcinsellik 1994 yılında hastalık olmaktan çıkarıldı dünya sağlık örgütü tarafınca ama , eşcinsellik kişinin kendi seçmediği bir durum olduğu tıp bilim tarafından tespit edilmiş ve bu durum kabul görmüştür. Yani tercih meselesi değildir.

Edit : Sadece cinsel anlamda hem cinslerine yönelen kişiler vardır onlarınki tercih meselesi eşcinsellik dediğimiz olay duygusal ve cinsel yönelimi hemcinsine dönük olan kişidir, yani bir erkeğin bir erkekten hoşlanması tercih meselesi midir ? Kavramları karıştırmayınız.

Son düzenleme: 27 Eylül 2012
  10. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    "Bir zamanlar tıpta geniş tartışmalara neden olan akıl almayacak yöntemlerle iyileştirilmeye çalışılan eşcinsellik modern zamanlarda artık bilim adamları tarafından bir hastalık olarak görülmemektedir. Son 35 yıldır psikologlar, psikiyatrlar ve diğer ruh sağlığı uzmanları eşcinselliğin hastalık, ruhsal bozukluk veya duygusal bir sorun olmadığını onayladılar. "
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Eşcinsel

http://www.ntvmsnbc.com/id/25067873/

Bu forumda eşcinsel biri vardı etrafımdaki kimseye söyleyemiyorum linç ederler diye konu açmıştı. Gelişmiş ülke değiliz bende iğrenirim ama tercihlere saygı duymak gerek.

11. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Hastalık kategorisinden çıktığını söylemiştim verdiğin linki iyi oku kişinin elinde olmayan bir durum olduğundan bahsediyor, kişinin elinde olmayan bir durumsa nasıl hastalık kategorisinden çıkar onu da anlamış değilim :lol:

12. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Eşcinsel tartışmasına katılmak istemem ama babasının karışmasını yerinde buluyorum, kendimi o adamın yerine koyuyorum ve o sebeple haklı buluyorum, benim kızım veya oğlum eşcinsel olsa onu desteklemek yerine imkanlar el verdiğince tercihini değiştirmeye çalışırım, uzaktan tavsiye vermek, eleştirmek kolay oluyor tabi, emin olun yarın bir gün çocuğunuz olduğunda ve eşcinsel olduğunda bu durumu hemen kabullenip, bu hastalık değil son derece normal bir durum, onun tercihi, olabilir demezsiniz, hastalık olmadığını bilseniz de (isterse tüm dünya kabul etsin "bence" normal bir durum değil), çaresi olmadığını bilseniz de bu durumu kabullenmek hiç kolay değil.

Ayrıca bilim dün kabul ettiğini bugün inkar edebilir ki genelde öyle olur, yani atıyorum 10 yıl sonra bunun bir hastalık olmadığı düşüncesi değişebilir, kesinlik yok hiç bir zaman.

Dexter_Morgan bunu beğendi.
  13. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Kopyaladığım yazıyı iyi okurmusun?

14. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    9.2. Irkçı, politik, dini baskı içeren ve cinsel tercihleri içeren konular açmak, mesajlar yazmak yasaktır. (Avatar, imza ve kullanıcı adları da bu kurala tabidir. Siyasi parti /oluşum, dini ya da ırkçı amblem ve logolar-resimler kullanmak yasaktır. Kural ihlalinde ilgili materyal üyeye bilgi verilmeden silinecektir.)

kural maddemiz açık..cinsel tercihlerin yargılandığı ortam burası değil..

sthammer, Dexter_Morgan ve (silinen üye bunu beğendi.
  15. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    ßirde boyutu önemli değil diyorlar :( sonra çoğu uzak doğulu bayan lezbiyen oluyor , 7-8 cm ile bu işler zor oluyor demekki :)

16. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    tavlayayım derken tavlanmasınlar kız yanlış yola erkeği de götürmesin bu sefer:D

17. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    65 milyona kac kür yaparım :D oh oh :D

Sayfayı Paylaş