Kıskanıyorum ben napiiim sizce?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve chosen tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    gelecek tepkilere ramen dertleşeceğim kimse olmamasından dolayı buraya yazıyorum... 3 gündür biriyle görüşüyorum ve ayaklarım yerden kesildi resmen... bu yaşta bu duyguyu bir daha yaşıcamı tahmin etmezdim... 30 um bu arada... neyse daha hiçbirşey net değil ki 3 günde ne netleşebilir ki... ama 20 dk önce birşey yaşadım sevgili adayım :D evde tek başına oturuyordu iş çıkışı gelip beni alacaktı gezicektik... fakat benim çok değerli meraklı arkadaşlarım bana sormadan gidip eve çocuğun canı sıkılmasın diye aldılar dışarı çıkardılar... neymiş efendim cocuk daralmasınmış evde... tabi haklılar şehir dışından geldi belki iyi niyetliler ama ben kıskanıyorum şimdi elime verseler 3 ününde kafasını kıracam... e bizim ortamda var böle iğrenç yaklaşımlar... malesef... gerçi benim ne kadar edepsiz biri olduğumu bilir hepsi çekinirler bir yanlış yapmayada kıskançlık işte... daha aramızda olacaklar belli değil ya içlerinden birine gönlü kayarsa.... of ya delirecem bişiy diyin :( zaman geçmek bilmiyor....

2. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    Bence gereksiz kuruntu yapıyorsun,bir kaç saatte kimsenin kimseye gönlü kaymaz,ancak hoşlanma olabilir.O durumu da halledersin bir şekilde,forumun aşk doktorları koşar yardımına birazdan,:) ayrıca her cinsiyetten insanların hissedebileceği bir kıskançlık yaşamışssın,unisex bir durum,bu sebeple genel yorumlar senin içinde geçerli,gereksiz bir tepki almazsın gibime geliyor.

Setenay, mjacksonwithus ve chosen bunu beğendi.
  3. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    ha şimdide aradı :D gelmiyor beni işten almaya hep beraber parka gidip kartopu oynayacaklarmış... ben bu kafamı nereye vurayımda ş....sizlik benim arkadaşım dediğim kanı bozuklarda... telefon açıyorum dalga geçer gibi konuşuyorlar benle...

4. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    bence en guzel yol, git kendini agırlıklara ver, saglam bi idman yap. Ne zaman kızlardan dolayı stress yapsam en iyi yol antreman geliyor bana.... Yoksa olmadık dusuncelerle kendını yer durursun... heh

mjacksonwithus ve chosen bunu beğendi.
  5. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    toparladım olayı hepsini bir payladım evden kovdum... olan çocuğa oldu korktu garibim... ama sonra konuştuk izah ettim haklı buldu beni pekte mülayim hep gülüyor... aman ne biliyim sanırım aşığım off neden ateş basıyor onu anlamıyorum aradaki mesafe canımı sıkıyor sadece... bu mesafeyide ortadan kaldırırsam herşey istediğim gibi olur herelde.... herkesten bişiy rica etsem benim için dua edin şans dileyin bana... ama içten ... benim için çok önemli...

Son düzenleme: 26 Ocak 2010
  6. wearyfeat

wearyfeat Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    gerçekten severse zaten gözü senden başkasını görmez.etrafındaki insanlar ne yaparlarsa yapsınlar.sen canını sıkma.bide sadece 3 gündür görüşüyomuşsun.fazla bağlanmamanı tanıdıkça bağlanmanı tavsiye ederim.genede duacınım.:)

chosen bunu beğendi.
  7. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    yani...

3 gun oldu işin kotusu burda yasamıyor yanımda değil perşembe gitcek uzaktan nasıl olacak bilemiyorum mucadele edicem ama yanımda olsa daha rahat olurduk... sorun cok cok caresizim... duadan başka sığınacağım bişiy yok gibi...

8. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    şimdi denizli ye geri döndü hiçbişey net değil... bekliyorum.. zamanla belli olur herelde... hiçbişiyi bu kadar çok istemedim... umarım istediğim gibi olur..... bu şarkıyı dinleyip duruyorum :)

İçimde garip bir his var
    Yüreğimde olur olmaz duygular
    Farzedelim Küçücük bir oyun bu
    Oynayalım bu oyunu
    Tahmin edemedim sonunu
    Adını artık sen koy
    ilk selam mı yoksa; yoksa son veda mı?
    başı belli sonu değil.
    sanki bir telaşla koyulduk bir yola
    anlatılır gibi değil.
    bulamadım, cevabını duyamadım..
    kulaklarımda sesin var
    yüreğimde serptiğin tomurcuklar
    sonuna kadar kuralsızca gitmek, herşeyi gözardı etmek;
    selam mı, son veda mıdır, nedir? bunu bilmem gerek..
    içimde garip bir his var,
    yüreğimde olur olmaz duygular..
    farzedelim küçücük bir oyun bu ,oynayalım bu oyunu
    tahmin edemedim sonunu
    adını artık sen koy.

9. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    Çok eskilerden bildiğim bir söz var ama kimin bilmiyorum,birini serbest bırak geri dönerse senindir,geri dönmezse zaten hiç senin olmamıştır gibi bir şeylerdi...Bence en iyi ilaç zamandır,zamana bırak chosen...

10. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    of ya of ya

öle yapıcam....

11. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Mevlanın her şeydeki sırrı SABIRdır...

Acıya sabredersin adı METANET olur,

İnsanlara sabredersin adı HOŞGÖRÜ olur,

Dileğe sabredersin adı DUA olur,

Duygulara sabredersin adı GÖZYAŞI olur,

Özleme sabredersin adı HASRET olur,

Sevgiye sabredersin adı AŞK olur....

Setenay ve chosen bunu beğendi.
  12. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Kıskançlık iyidir ama fazlası karın ağrısı,rahatlamaya çalış biraz.

chosen bunu beğendi.
  13. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Dönerse senindir dönmezse senin olmamıştır mantığına katılmıyorum; ya karşı tarafta aynı mantıkla yaklaşırsa ne olacak dostum iki tarafta dönmedi diyecek......
    Kendine karşı dürüst ve gerçekçi ol, o kızla ilişki yaşama olasılığın nedir eğer imkansız gibi birşeyse o zaman kafandan silmeye çalışsan iyi edersin dostum hiçbir şey senden kıymetli değil unutma karşındakini de fazla abartma biz neler gördük be sonunda Ailemin değerini anladım.......Nasıl tanıdıysan onu başkalarıylada tanışırsın elbet şimdi o aşık olduğun gözünde büyüttüğün kişiye bir bak kimlerle beraber olacak okadar değer vermeye değermiymiş.....

Kısacası burada karlı olan sensin zararlı çıkan ise karşındaki hobilere yönel düşünme arama facebooktan merak edip bakma....kolay gelsin bu işin üstesinden geleceğine inanıyorum...

14. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    Hayatta en sıkıntı uyandıran işler %50 ihtimal barındıran işlerdir bana göre. Olup, olmayacagını sürekli düşünmek sadece kendi kendine çaresizim dedirtmek gibi birşey. Önemli olan nokta, bu işlerde gerektigi kadar ilgiyi göstermek ve sonra karşı tarafın tepkisini ölçmek. Çok fazla aramak, çok fazla efor harcamak kazanma şansı varken, kaybetmenize yol açabilir.

Şunu da demeden gecemeyecegim, aranızda cok mesafe yok aslında, ama mesafeler bana göre sogukluk yaratmaya yeterlidir. Tabi, uzakta olan insanların ilişkileri de kendi yaşadıklarına baglı olarak, o gidişata göre ilerleyebilir.Sonucta, hiçbirşey olmaz diye birşey yok, ama çok saglam güven temelleri atılmalı bunun için.

Bu kadar daha olmamış ve sadece hoşlantı aşamasında oldugun birisi için delicesine düşünmek ve özlem duymanın sadece o kişiye ait belli bir farklılıktan oldugunu düşünüyorum ve boşlukta olmak bunları yaptırabilir insana. Bunun adı aşk değildir ve bana göre aşk ilk görüşte de olmaz, aşk bireylerin birbirilerini tanıyınca meydana gelen bir oluşumdur.

Zamana bırak derim, çok dert edilecek bir konu değil. Kime cok deger verdiysen, kimi cok üzmek istemediysen ve kendinden hep bir ödün verdiysen bunun için, emin ol ki bu yaptıklarını da sana yapacak bir insan karşına elbet cıkacaktır. Bu, belki bu insan veya bir başkası ama dogru olanı zamanın göstermesine izin vermelisin. Çok aceleci ve ısrarcı olmak kaybettirir.

chosen bunu beğendi.
  15. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    ne diyim iyiki varsınız... :D

16. Mugen

Mugen Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    Uzun mesafe ilişkileri çok zordur ama imkansız değildir. G.. Life ta ise bir anlamda zorunluk olduğu için aşılması çok zor olmayacaktır. Sabırla ve zamanla bazı şeyler oturacak ve su yolunu bulacaktır. Kıskanmak, yüreğin kıpır kıpır olması tabiki çok güzel heyecanlar ama abartmamakta fayda var. Birde nasıl desem bilemiyorum, g.. life ta arkadaş çevresi biraz tehlikeli olabiliyor o yüzden ilişkiler tam anlamıyla oturmadan arkadaşların işin içine dahil olması iyi olmayabilir. Bir arkadasım, en samimi arkadaslarına sevgilisini 1 yıla yakın bir süreden sonra tanıştırdı. Sorun güvensizlik değildi, amacı başkalarının fikri olmadan herşeyi kendi kafasında oturtmak ve kafasında herşeyi oturttuktan sonra diğer insanları ortama dahil etmekti. Bence mantıklı.

17. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    olmuyor bu iş duygular karşılıklı diil anladığım kadarıyla....

18. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    hayata bir başka gözle bakmayı öğrendiyseniz,bu seçimde kazandıklarını sananlara yalnızca acıyarak gülümsersiniz..Herşeyin sıradanlaştığı bir dünyada bazen kaybetmek en doğru seçimdir...ve o dünyada en yerinde tercih;vazgeçiştir....

19. wearyfeat

wearyfeat Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    mutlu ol.gitti.ayrı yerlerdeyiz diye kendini üzüntüye boğma.hayatına yazılmışsa zaten nerede olursa olsun allah yolunuzu kesişitrecektir.üzme kendini.onunla olmak seni çok mutlu ediyorsa inş birlikte olursunuz.ümitsiz bir bekleyiş olduğunu düşünüyorsan üzülme.sonra onu düşünüp üzgün geçirdiğin günlerine acırsın...ne olursa olsun pozitif bakmaya çalış hayata...

chosen bunu beğendi.
  20. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    uzaklık msafe olduğundan değil olmayısı karsı tarafın aynı seyleri hissetmemesi sebeb... bende kabuğuma cekildim oyle dusunuyorum... üzüldüm ama...

Sayfayı Paylaş