Kısa Sürede Hacimlenmek İçin Kombine Fikirlerim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Shredded tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Optimum Gold Standart Whey 2273 Gr ( Spordan sonra 30gr)
    Biotech %100 Creatine ( İlk hafta yükleme dönemi)

2.seçenek
    Weider CFM Whey Overload Protein %100 908 Gr
    Multipower Creatine Powder 500Gr

Sizce hangisi bana hızlı bir şekilde hacim kazandırır,veya başka takviye eklemelimiyim?

2. cezainca

cezainca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Olimp CREATINE XPLODE ile MULTIPOWER CREATINE POWDER arasındaki fark nedir acaba? İkisi de aynı işi mi görüyor? Aynı işi görüyorsa hangisi tercih edilmeli? Benim de kafamda bu deli sorular :)

3. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Önemli olan içindeki etken madde, kompleks kreatinlerde yükleme dönemi yapamazsın ama kreatin monohidrat ile yükleme dönemi yapabilirsin.

4. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
  5. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    sayın shredded geçen gün yazında steroid ileride alırmıyım acaba diye düşüncelerin vardı foruma konu açmıştın ve daha başlayalı 1 hafta oldu demiştin şimdi de kısa sürede hacimlenmek için kreatin yüklemesinden bahsediyorsun senın protein tozu alman bile çok gereksizken kreatin ve yükleme nereden çıktı bu işler ha diyince suplement ile olacak olsa türkiyede parası olan arnold olurdu biraz sakin ilerle :)
    korkuyorum haftayada mr olmpia ya 3 ayda girmek için tren kürü yapsam nasıl olur diye konu açmandan

6. brhmcr

brhmcr Guest

2. haftada kreatin vs gerek yok,

7. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Var olan süreci hızlandırmak istememin neresi yanlış onu anlatırsanız sevinirim.Ben şunu yaparım şunu ederim demiyorumki.Sadece hacimlenmeyi hızlandırmak daha iyi sonuç almak istiyorum.
    Foruma antrenman ve beslenmemi yazdığım yazıları okumamışsınız sanırım.Sağlam bir spor alt yapım var, yani bu spora başlamadan önce boş değildim.thums:

8. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    2 gün önce üye fotoğrafları bölümünde paylaştıgın resminde hiç sportif bir vücut olmadığı ve spor yapmayan hiç yapmamış sıradan bir zayıf insan görüntüsü oldugu için resmin altındada daha çalışmaya başlayalı 1 hafta bile olmadı yazdığın için sizi düşünerek bu eleştiriyi yaptım (çünkü o resimdeki vücut 0 kas görüntüsüne sahip ve kreatin yüklemesi o vücuda agır gelecektir)

ancak demekki siz öyle bir spor yapmışsınız ki nasıl bir spor ve nasıl bir alt yapı oluştırduysanız fiziğinizde hiç bir değişiklik yaratmamış

herneyse öyle diyorsanız öyledir çalışmalarınızda başarılar ben gördüğüm bir yanlışı düzeltmek adına uyarımı yaptım vicdanım rahat isterseniz N.O ya bile başlayabilirsiniz seçim sizin

9. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bundan önce yaptığım sporlar basketbol,futbol,koşu tarzında sporlar hiç vücut geliştirmeye yönelik bir çalışmam olmadı.
    Tavsiyeniz için teşekkürler herkesin görüşüne saygım var,siz yeni başlayan birinin hiçbir takviye kullanmamasından yanasınız bunu anladım ama

Sanki suç işlemişim gibi bu sert tepkiyle karşılaşmak beni şaşırttı.
    Ben demiyorumki kreatin protein aldımmı 1 ayda yaparım 6 ayda adamın yaptığı işi acaba öyle bir algı yaratıp diğerlerinin emeğine saygısızlıkmı ettiğimi düşünüyorsunuz.
    Tek istediğim 1cm artacaksa ölçüm onu 1.5 2 yapabilmek yani.Fazla bir şey umduğumdan değil.

Fikrinize saygım var henüz daha herhangi bir takviye almış değilim,sadece fikir ediniyorum.

10. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    karışmak istemem ama kim daha hızlı ölçü almak istemez ki öyle olsa herkes daha ilk ayından protein kreatin v.b stok yapardı

supplementlere sihirli iksir gözüyle bakmayın lütfen istersen kullan ama şuan gereksiz olduğunu değişim olmadığını görünce anlarsın

şu durumda beslenmeyle çok daha iyi sonuçlar elde edebilirsin inan bana hem paran cebinde kalır ilerde supplement kombinasyonları için biriktirirsin

he illa alcam diyosan şu durumda gainer al derim çünkü kilo almak istiyorum demişsin

11. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Peki tecrübeli arkadaşların ortak fikri kullanılmaması ise hata yapmaya gerek yok.Doğal beslenmeyle devam.

Kilo almaktan kasıt yağsız kas kütlesi ise evet.
    Çünkü bahsettiğim kardiyo sporları daha önceden kilo almamak ve formumu korumak için yapıyordum.
    Daha önceden belli bir dönem sağlıksız beslendiğim olmuştu o zamanlar biraz kiloluydum,sonra diyet ve sporla tüm kilolardan kurtuldum.
    %13 lük yağ oranımı yukarı çıkartmak istemem doğrusu o konuda aşırı takıntılı biriyimdir :D

Sanırım biraz fazla heyecan ve sabırsızlıktan olsa gerek,peki bu takviyeler ne zaman kullanılmalı doğal beslenmem şu an için yeterli ama üniversiteye başlayınca heralde büyük ihtimal öğünlerimi şimdiki kadar düzenli yapamayacağım ve protein yönünden eksik olacaktır.

Giden arkadaşlardan bazıları anlatıyor adamlar günde tek öğün büyük boy pizza yiyormuş mesela ben yine normal beslenmemi yaparımda,okulun yemekhanesinde de lor peyniri falan , hergün 1kg mantar bulmak zor olur :D

Son düzenleme: 5 Mayıs 2013
  12. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    hergün mantar yemek zorunda değilsin farklı besinler tüketebilirsin

3. aydan sonra alımı tavsiye ediyolar ama bence 6. aya kadar pek gerek yok
    yok kana hızlı karışımmış falan bahane geliyo bana insanları tartaklamak için

istersen aşağıdaki yazıyı oku ilgini çekebilir

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/cesitli-makaleler/supplement-tezgahi-54987.html

13. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yazıyı okudum herkes iyi güzel diyorda, herkeste kullanıyor ama :D
    Mantarın yağsız olması ve biyolojik değerleri çok çekici geldiği için yiyorum :D
    Herhalde büyük ihtimal zaten 6 ay sonra ihtiyacım olacak çünkü dışarıda sağlıklı ve yeterli beslenmek mümkün değil her yer fast food kaynıyor . Kebapçılar falan belki çözüm olabilir ama onlarda beyaz un kullanıyor ekmekte yani her türlü sıkıntı olacak :D

14. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    dışarda beslenmeni ben tavsiye etmem pek yapıcaksanda subway gibi yerlere gidebilirsin

15. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Endo-ekto olma ihtimalim var,göreceğiz 1 aylık gelişimden sonra eğer doğruysa hiç acımam iç organlara her türlü supplementi dayarım yani.

Sayfayı Paylaş