kırklarelinde tavsiye salon

Konusu 'Kırklareli' forumundadır ve sion34 tarafından 15 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. sion34

sion34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Değerli sporcu arkadaşlarım Kırklareli merkezinde tavsiye edebileceğiniz spor salonları varmı? Uzun zamandır forumu inceliyorum artık spora başlama zamanım geldi diye düşündüm. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    eskı bır baslık ama 2.unıversıte dolayısıyla bende kırklarelıne gıtme ıhtımalım var acaba kırklarelınde tavsıye salon ( flexor hocanon salonu ahrıcınde cunku onu zaten aklımda :) )

ve acaba kırklarelı ılcelerı arsında ulasım nasıldır kolaymıdır pahalımıdır bılgısı olanlar paylasırsa sevnırım :)

3. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kırklarelinin nüfusu düşüktür, o kadar ki son sineması seyirci yetersizliği nedeniyle kapatıldı.... dolayısıyla İstanbul yönü haricindeki ilçelere her zaman istediğin vakitte araç bulmayabilirsin. fakat babaeski, lüleburgaz gibi ilçeler istanbul istikametinde olduğu için rahatsın. sürekli araç vardır. gerek minibüs, gerek minivan türü araçlar sürekli çorlu-lüleburgaz-babaeski-edirne arasında çalışır ama ücretleri bilemiicem.

Danny Boy bunu beğendi.
  4. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Kırklareli/Babaeski 1,5 yıl oldu açılalı FormFit Spor Merkezi güzel salon bende orada çalışıyorum kesinlikle güzel bir salon :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:18 ----------

Sezer abi çalışırız beraber gel abi :D bench_O

Danny Boy bunu beğendi.
  5. klyx

klyx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merkezde tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

6. Zümrüd-ü Anka

Zümrüd-ü Anka Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Ben kırklarelide yaşıyorum fakat burada body salonları küçük ev odası kadar neredeyse evde çalış daha yararlı :)

Sayfayı Paylaş