Kırılacak gibiyim nedir bu 2 senedir böyle Fikriniz varmı?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve SnowNuke tarafından 22 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. SnowNuke

SnowNuke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    uzman
    Yer:
    ankara
    Merhaba arkadaşlar 11 yaşımda karateye başladım Siyah kuşağı aldım bıraktım!
    19 yaşında boksa başladım 23 yaşında üniversiteye giderken bırakmak zorunda kaldım Boksla fitnesi beraber yapıyordum

Şuan 25 yaşındayım başlıyacam sorunum yok fiziksel açıdan da mental açıdan da vucudum gerçekten acıya çok dayanıklı ve acı eşiğim yüksektir kaslıyım antreman yapıyorum eski halim yok ;; böyle ateşleyemiyorum kendimi

Bileklerimde 2 senedir hiç güç yok yumruğu sıkarken bile öyle bi halsizlik oluyorki Hani boksu bıraktım ama fitnessi bırakmadım nedir bu halsizlik

kollarımda çok fena bir halsizlik var !!

İlk bahar yorugnluğu falan sandım ama 2 senedir geçmedi ''Doktora gittim Kanı vitaminleri ölçtürdüm normal dedi !!

Şaırıyorum kendime eskisinden daha kaslı kollarım ama daha güçsüz dermansız bitik ne bileyim sabahları 80 100 şınav çekerim mekik çekerim squad yaparım düzenli olarak ama çok aşırı halsizlik var

NOT ----Kollarımda-- hani bileklerimde elimde--- sadece sizce neden olabilir ?

2. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    kan şekeri dalgalanması ara öğünleri kaldır kullanıyorsan 1 hafta ara ver olmadı

3. SnowNuke

SnowNuke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    uzman
    Yer:
    ankara
    günde 2 öğün yerim ama çok fazla yerim ama hep böyle alıştım.. yani en başından beri

4. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    bence konuyu yanlış yere açmışsın. ayrıca bu iş doktorların işi . seni görüp analizlerini yaptırman lazım sadece kanla olcak bişey değil. bakma burda onu yap bunu yap diyen odur budur diyen olacaktır dilin kemiği yok. ama uzmanların çözmesi lazım iyice her yönden bir batırt kendine. eğer yine bişey bulmazlarsa mentalde olablir veya kondisyon eksikliği. yetersiz beslenme vs. ama aslolan uzmanlara görünmen.

5. SnowNuke

SnowNuke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    uzman
    Yer:
    ankara
    yahu tabiki ama doktora bir kaç kez gittim ilk kortizondan olabilir dediler ama çok kullanmıyorum bir dönem kullandım 800mg oda mecburi hani .. yahu bıktım bu bence metabolik birşey bu akademisyen doktorlar hep aynı parol yazar gönderirler adamı...

6. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    hocam bende de bazen güçten düşme oluyor mesela normalde 40 tane şınav art arta çekerim başka gün çektiğimde hani 40 ın ustune koyarak ilerlersin ama arada 33-34 tane de kalıyorum tek seferde karbonhidrat tek seferde ı azaltınca oluyor sanırım doktorluk sıkıntın yıoksa

7. SnowNuke

SnowNuke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    uzman
    Yer:
    ankara
    peki tşkrler :)

8. doxux