Kıllanma????

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ugury tarafından 27 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ugury

ugury Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yaklasık 1 aydır amino takviyesi alıyorum. iide sonuclar alıyorum fakat omuzlarda filan hafif kılllanma farkettim bunlar doğalmı? supplementi bırakınca gecermi? cunku kıllanma gercekten bir problem hele omuz veya sırt bolgesindeyse lütfen yardım edin çünküböyle giderse supplementi bırakıcam

2. hayalet_yargic

hayalet_yargic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    vallaha bugune kadar supplementlerden killanani hic duymadim bildigim kadariyla testesteron alimi sirasinda ve diger buna benzer testo seviyesi yuksek steroid kullaniminda killanma oluyo ama supplement kullaniminda bugune kadar ben duymadim bence gelisiminin bi sonucu olabilir yasin kac daha ayrintili bilgi verirsen daha iyi yardim alirsin

3. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    oncelikle supplement alimi sirasinda killanma olur nasilki kendimden aciklayim gerci arkadas yukarida belirtmis ama..Ben mesela Triblus bitkisinin supplement olarak kullandigimda baariz kıllandim herneyse..Benim soyle bi tezim war spor yapinca damarlar wucudumuzun heryerine extra kan pompaliyo sonuc itabiriyle senelerce normal beslenen yer extra besleniyo we extra kil koklerine besin gidiyor..Herneyse ama formun bir yerinde duzenli spor yapanlarin hayatinda testestoron oranin daha yuksek oldugu yaziyordu..Bence aciklama basi sonucta kac yasindasin?yani ergenligin bitmediyse bu normaldir..

4. egoTR

egoTR Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    ağır işlerde çalışanlarda....düzenli spor yapanlarda..ağırlıklı olarak protein tüketenlerde testesteron hormonu artışı olur..

bu da kıllanmaya sebep olabilir..bene başladıımdan beri bi miktar farkettim

5. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    evet bendede var bu sorun gerçekten çok belirgin kullanmaya başladım ve bende omuz çevresinde

Sayfayı Paylaş