Kıdemlılerden yardım lütfen!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve AhmeTaneR tarafından 21 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. AhmeTaneR

AhmeTaneR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba.Aranıza yenı katılıyorum.Artık fazla kilolarımdan kurtulup siz degerli arkadaslarım gibi kas yapmak ve daha iyi bir vucuda sahip olmak istiyorum.Malum yas ıtıbarıyle bu kılolar hoş durmuyor ister ıstemez.Sımdı sizlere sorum; boyum 1.75 ve kilom 89.
    1.Güzel bir çalışma progrmaı ıle ne kadar surede bu yaglardna kurtulurum (Kas kaybı hariç)ilaç veya herhangi bir takviye almadan.
    2.Kas kaybı olmadan bir diyet programı varsa onerecegınız lütfen yazın.
    3.Belirli bir tempoyla ve dietle ne kadar sürede bu yaglardan kurtulurum?

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:49 ----------

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi __________________

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş