Kışa Hazırlık

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve EvoX tarafından 7 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. EvoX

EvoX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Havaların soğuması ve yağmurların başlaması ile tenis sezonu sekteye uğramaya başladı.
    Ben de geçen kıştan ders alarak kışı boş ve hareketsiz geçirmemek adına ufaktan fitness a başlamaya karar verdim.
    Aslında neredeyse mart-nisandan haftanın her günü tenise giderek gidemedigim günlerde evde ip atlama,mekik,şınav gibi basit şeylerle yani kısaca boş gün bırakmadan spor ağırlıklı diyetsiz (herhangi bir beslenme programı olmadan sadece kola,tuz,ekmek,gece yemeleri ve aburbucurları hayatımdan çıkararak) 150 (2012 ocak ayı kilom) kilodan 110 kiloya kadar geldim fakat gecen kış yine bu zamanlar da sporu kesince kilo vermem durmustu bundan ders alıp kışı boş gecirmemeye karar verdim.
    Kilo verirken yağ yakıcı ağırlıklı supplement kullandım.Termojenik,cla,karnitin bunlara destek olarak multivitamin (gaspari anavite) aldım.
    Şimdi istediğim yine kardiyo çoğunlukta ama biraz da ağırlığa girip soğuk havaları geçirmek.Ağırlık çalışacağım için protein takviyesi olarak optimum gold whey aldım ve bugun başladım.Sabah uyanınca ve spordan hemen sonra su ile , gece yatarken ise yarım yağlı süt ile karıştırıp kullanmam tavsiye edildi.
    Ek olarak antrenman öncesi icin mp assault aldım onu da tam ölçek ile bugun denedim pek bir katkısı olmadı diyebilirim.
    Sabah ve öğleden sonra 1er paket animal cuts kullanmaya devam ediyorum.Cla ya ara vermistim haftaya tekrar başlayacağım.Sıvı karnitin ise spordan hemen önce assault + olarak içtim belki de ondan bir etki olmadı?
    Gelelim vitamin konusuna.Anavite kullandım bir kaç ay fakat bu ay bitince mp armor-v alayım dedim iyi mi ettim bilemiyorum bakalım opti-men de var aklımda değiştirmem iyi olur mu yoksa armor iş görür mü?

Çeyiz kısaca böyle değiştirmem yada eklemem gereken şeyler var mı sizce ? Amino,kreatin,bcaa vs cok detaylı şeyler kullanmaya pek niyetim yok 1 saat kardiyo 45dk ise ağırlık kısmında çalışıyorum (kol,göğüs,omuz ayrı ayrı 1 er gün mekik her gün).

2. CanadianBadyci

CanadianBadyci Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Canada-Türkiye
    Birkere Almışın Artık Kimse Birşey Diyemez Ama Sana Önerim Daha ÇOK FAZLA PROTEİNE İhtiyaç Duyacak Kas Kütlenin Olmadını Sanıyorum O Yüzden İlk 3 Ay Protein Tozu Kullanmadan Beslenmeni Düzgün Yapman Bu İşlerde Supplementlerden Mucizevi Bir Etki Bekleme Onlar Besin Desteği Adı Üzerine Düzgün Beslenme Ve Düzgün İdman İle İstediğin Yerlere Geliceğine Eminim Yağ Yakıcıları Kullanman Katkı Edicektir Şimdilik Bukadar Supplement Yeter Sağlıcakla Kal İyi Sporlar.

3. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    eklemen gereken sey tavuk yumurta pilav yulaf ve haftada 4 kere salon

4. colonel xeno

colonel xeno Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    mp assaultun 1 servisi 1/2 yani yarım ölçektir hocam. Aman diyeyim bir daha aşma dozu. Nox ürünüdür bu tarz ürünlerin yan etkileri olabilir

5. EvoX

EvoX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hocam hepsine tamam diyorum ama yumurta yiyemiyorum artık alerji mi bilemiyorum yumurta yedigimde kollarım kırmızı sinek ısırıgı gibi seyler cıkıyor ufak ufak bir de çilekte var sanırım bana iyi gelmiyor...
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Kasım 2013 ---
    evet şu an öyle bir kütlem yok ama destek olarak iyidir bence proteinin zararı olmaz diye düşünüyorum zaten iş şartları ve bekar hayatından dolayı düzenli ve istikrarlı bir beslenmem yok
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Kasım 2013 ---
    boş mide ile almak lazımmış bir de öyle yarım ölçek deneyeceğim

Sayfayı Paylaş