Kış için supplement kombinasyonu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kro123 tarafından 11 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Daha öncede buna benzer bir konu açmıştım net bir cevap alamadığım için konuyu değişik bir biçimde açıyorum

kışa 7.ayıma girdiğimde bulk için kombinasyon yapmayı düşünüyorum hocama danıştığımda öğrenci olmasan İso mass extreme gainer alrdın ama öğrenci olduğun için whey + bcaa kombinasyonu iyi olur dedi marka olarakta ultimate %100 whey protein (değerleri optimum gold standart tan daha iyidir) bcaa içinde ultimate bcaa 12.000 powder önerdi sizce nasıl kullanmış arkadaşlar yada kötüyse alternatif kombinasyon yazan olursa sevinirim

2. zyzz

zyzz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Grafik tasarım
    Yer:
    İZMİR
    ultimate'in bcaa 12000'i ve Isostar'ına vereceğin parayla zaten "4.6 kg iso mass extreme gainer" alabilirsin

bu arada iso massı da kesinlikle tavsiye ederim. pahalı dersen optimum serious mass öneririm. Protein tozu olarak da isostar yerine "nutrex muscle infosion black" ya da "muscletech nitrotech hardcore pro" öneririm...bcaa olarak da weider bcaa'sı önericem ama öğrenciye göre değil pek onun yerine gaspari bcaa işini görür
    antreman sonrasına dekstroz da eklemeni öneririm hacim için.

iyi forumlar

3. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    whey olarak iso star almayacağım yanlış okudun heralde ultimate prostar %100 whey fiyat 160 bcaa 12000 ine 100 lira gibi bir fiyatı var . iso mass extreme gainer alırsam yien yanında bcaa almam gerekicek çünkü içindeki bcaa oranı çok düşük bu arada iso mass yerine optimum serious mass al yazmışsın ciddimisin bu konuda bilmiyorum şaka yaptın farz ediyorum iso mass ın ve serious mass ın içeriğini bile bir kişi ikisini kıyaslamaz bile

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    Daha önce benzer bir konu açılmıştır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş