Kış İçin Hacim Kürüm

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Atatdemir tarafından 3 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Atatdemir

Atatdemir Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle herkese iyi günler.
    Yaklaşık 1.5 yıldır bu sporla ilgileniyorum. Bu sürenin 5-6 ayında 70 kilodan 54e düştüm bu son bir yıldada 54ten 66 ya çıktım şimdi bu kış eylül gibi başlıyıp marta kadar bulka devam etmek istiyorum yaklaşık 7-8 ay var ve iki tane hacim kürü düşünüyorum. Supplement için yeterli bütçem var.
    Düşündüğüm ilk kür
    -Whey
    -Gaspari Glutamin
    -Optimum Kreatin
    -Nox

Whey ve nox önerileeiniz varsa beklerim ayrıyetten başka önerileriniz varsa onlarıda beklerim.

Şimdiden teşekkürler.

Ge-Force bunu beğendi.
  2. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Supplement kürü mü yapacaksın tam anlamadım ama.

3. Atatdemir

Atatdemir Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Evet supplement kürü düşünüyorum kış için

4. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Bcaa alabilirsin ek olarak. Ama bu zaten yeterlidir. Beslenmene yüklenebilirsin daha çok çünkü adı üstünde ek besin bunlar:) İyi 1 beslenme programı ayarla kendine supplement olarak bunlar yeterli belirttiğim gibi. Veya bunlarla uğraşma ufak 1 kür yap supplement küründen daha ucuza gelir sen bilirsin tabi.

5. Atatdemir

Atatdemir Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Yaşım henüz 17 belli bir altyapım var ama kür için erken olur diye düşünüyorum

6. alayına07x

alayına07x Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Atatdemir kardeşim sen kür yap diyenlere sakın uyma . İlerde çoookk ama çoook pişman olursun. Sakın bu yaşlarda sana böyle tavsiye verenlere uyma. Diyeceğim o ki whey proteinini bcaa lı bir whey proteini alabilrisin. Ultimate Prostar gibi. Beslenmene de dikkat edersen güzel bir supplement kürüne benziyor.

7. Atatdemir

Atatdemir Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen öyle bencede yaşım için uygun olduğunu düşünmüyorum n azından 21-22 yaşına kadar aklımda protein olarak iso 100 var onun dışında geri kalanlar işte bcaa gerekirmi onu ben cut döneminde kullanmayı düşünüyordum açıkçası

8. boks0000

boks0000 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    yanına dianabol ekle fıstık gibi olur

9. jimmybrown

jimmybrown Üye

Beğenileri:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    Supplement alacak olup kür yazmak nedir, yeni trend mi ?

gurbuz1 bunu beğendi.
  10. Atatdemir

Atatdemir Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Trollüğe gerek yok hocam konuyla ilgili varsa yorumun beklerim haa yoksa boş yapma

11. jimmybrown

jimmybrown Üye

Beğenileri:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    Supplement kombosuna kür yazip, düzeltilince atar yapanin ne bilgisi vardir nede kapasitesi yeni fikirleri özümsemeye yeter. Uzakta nefes al.

12. Atatdemir

Atatdemir Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Kür deyince aklına direk steroid gelmesinden sebep burda bana gelmiş bilgiçlik taslıyorsun ha bunu düzgün bir üslupla dile getireseydin anlardım da ne bu şiddet. Geçen gün forumdan bir hocamda bazı supplement kürlerini paylaşmıştı .

4-6 Hafta Whey Protein-Weight Gainer-Glutamin-Tribulus .Bu kür hacim-kg almak isteyenler için uygundur.Günde, günlük protein ihtiyacının yarısı veya daha azı kadar Whey Protein,1-2 porsiyon Weight Gainer,10 gr Glutamin( 5+5 şeklinde antreman sonrası ve yatmadan önce),Sabah ve antremandan öncede Tribulus.

4-6 Hafta Whey Protein-Weight Gainer-Creatine-Glutamine-Arginin kürü.Bu kürde hem kg almak hemde kas kütlesini arttırmak içindir.Günde, günlük protein ihtiyacının yarısı veya daha azı kadar Whey Protein,1-2 porsiyon Weight Gainer,10 gr Creatine(Yükleme dönemi hariç 5 gr antremandan önce ve 5 gr yatmadan önce),10 gr Glutamin( 5 gr antreman sonrası,5 gr yatmadan önce),10 gr Arginin( 5 gr antremandan önce,5 gr yatmadan önce).

4-6 Hafta Whey Protein-Creatine-Glutamine-Nitric Oxide kürü.Bu kürde kas kütlesi kazanmak için yapılan kür çeşitlerindendir.Günde,günlük protein ihtiyacının yarısı veya daha azı kadar Whey Protein,10 gr Creatine(Yükleme dönemi hariç 5 gr antremandan önce ve 5 gr yatmadan önce),10 gr Glutamin( 5 gr antreman sonrası,5 gr yatmadan önce),Sabah ve antremandan öncede Nitric Oxide.

4-6 Hafta Whey Protein-Amino Asit-Creatine-Glutamine-Arginin-Ornitin-Tribulus kürü.Bu kürde kas kütlesi artışına yöneliktir.Günde,günlük protein ihtiyacının yarısı veya daha azı kadar Whey Protein,Antreman öncesi ve Antreman sonrası Amino asit,10 gr Creatine(Yükleme dönemi hariç 5 gr antremandan önce ve 5 gr yatmadan önce),10 gr Glutamin( 5 gr antreman sonrası,5 gr yatmadan önce),10 gr Arginin( 5 gr antremandan önce,5 gr yatmadan önce),10 gr Ornitin( 5 gr antremandan önce,5 gr yatmadan önce),Sabah ve antremandan öncede Tribulus.

4-6 Hafta Whey Protein-Amino Asit-Carnitin-Glutamine-Creatine-Arginin-Ornitin-Tribulus kürü.Bu kürde hem kas artışına yönelik hemde yağ yakımına yönelikdir.Günde,günlük protein ihtiyacının yarısı veya daha azı kadar Whey Protein,Antreman öncesi ve Antreman sonrası Amino asit,Sabah-antreman öncesi ve akşam Carnitin,10 gr Glutamin( 5 gr antreman sonrası,5 gr yatmadan önce),10 gr Creatine(Yükleme dönemi hariç 5 gr antremandan önce ve 5 gr yatmadan önce),10 gr Arginin( 5 gr antremandan önce,5 gr yatmadan önce),10 gr Ornitin( 5 gr antremandan önce,5 gr yatmadan önce),Sabah ve antremandan öncede Tribulus.

4-6 Hafta BCAA-Amino Asit-Glutamine-Karnitin-Kafein-CLA kürü.Bu kürde yağ yakımına yönelikdir.Sabah,antremandan önce ve sonra BCAA,Antreman öncesi ve Antreman sonrası Amino asit,10 gr Glutamin( 5 gr antreman sonrası,5 gr yatmadan önce),Sabah-antreman öncesi ve akşam Carnitin,Sabah ve antremandan 1 saat önce 100mg Kafein(100mg+100mg toplam 200mg),Sabah,antreman öncesi ve akşam CLA.

4-6 Hafta Whey Protein-Creatine-Riboz-Tribulus kürü.Bu kürde hem kas kütlesinin artışına hemde güç artışına yöneliktir.Günde,günlük protein ihtiyacının yarısı veya daha azı kadar Whey Protein,10 gr Creatine(Yükleme dönemi hariç 5 gr antremandan önce ve 5 gr yatmadan önce),10 gr Riboz(5gr antremandan önce,5gr antremandan sonra),Sabah ve antremandan öncede Tribulus.

Bu verdiğim supplement kürü örnekleri isteğe göre değiştirilbilir,çoğaltılabilir.Bu kürler kalıcı ve zararsız olucaktır.Tabiki düzenli yapılması kaydıyla ve sağlam beslenmeyle.Supplementlerin yanına ayrıyaten B6,B12,C vitaminleri,Çinko,Demir,Magnezyum minerallerini almanızı tavsiye ederim.

13. boks0000

boks0000 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    TESTESTERONN KULLAN 500 MG BUNLARIN YANINDAÇOK GÜZEL OLUR PANPA

uzk bunu beğendi.
  14. Atatdemir

Atatdemir Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam sen nediyorsun Allah için ya konuyla ilgili yorum yapmayacaksanız boş yapmayın

15. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
  16. boks0000

boks0000 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    k.b bu konunun ismi ne ben karıştırdım galiba ama testoyu sen düşün yine bak bir panpa tavsiyesi

17. Atatdemir

Atatdemir Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Komik birşeymi var birader veya bu yaptığının komikmi olduğunu düşünüyorsun ?

18. boks0000

boks0000 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    hayır gayet ciddiyim arkadaşım neden testo kulanmıyorsun niçin neden bunları açıkla
    kullanmak istemiyorsan kullanmayacağım de fasulye gibi sağlıklı yaşa
    sempatik bir insanım onu söyleyebilirim

ABEKAYNANA bunu beğendi.
  19. Atatdemir

Atatdemir Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Ya birader ben supplement tavsiyesi için açtım konuyu steroid kullanmayı düşünmüyorum anlatabiliyormuyum ?

20. ahmetbodyc

ahmetbodyc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    gereksiz yorumlar ile adamın açtığı konuyu kirletmeyelim lütfen !

Atatdemir bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş