KİLO ALMAK ISTIYORUM

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve OGUZKAGAN34 tarafından 30 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. OGUZKAGAN34

OGUZKAGAN34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar foruma yenı katıldım sizlere birkaç soru sormak istiyorum.

1-Çok yakında Vücut Geliştirmeye başlayacağım. 19 Yaşındayım yalnız kilo sorunum var boyum 1.65 civarında 52 kiloyum nasıl kilo alabilirim (karbonhidrat tozu alabilirim)
    2-Kilo aldırıcı tozlar , protein tozları vs bu tür tozların zararları, yan etkileri varmı ? (Erkekliği öldürüyor diye duymuştum) benim gibi kilo sorunu olanların kullandıgında faydası ne ölçüde olur ?
    3-Daha çok ön kol yani bilekten dirseğe kadar olan bölümü güçlendirmek ve geliştirmek istiyorum önerebileceğiniz hareket varmı ?

Samimi cevaplarınız için teşekkürlerimi borç biliyorum.İyi Forumlar.

2. NorthShine

NorthShine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Bana Sorucak Olursan İlaç Kullanma Derim Yeni başlamayı düşünüyorsn alıştırma hareketleriyle başlamanı öneririm [ Yani Bütün Vücudu 3 Gün arayla çalıştırmak - tabi fazla ağırlık almıcaksn neden ? Çünkü yeni başlyırsn kas yırtılması vs. bir çok sorunla karşılaşrsn birden yüklenrsen ] Bu senin 2 ay kendini motive etmeni sağlayacak ve vücudunu şekle sokacaktır. 52 kiloysan günlük 70 gr kadar protein alman yeterli olucak bol süt içmeni öneririm çünkü süt boy uzamasında önemlli rol oynadğndan ve yaşının da 19 olması hiç bir şeyin bitmediğnii anlamına geliyor 21 e kadar uzarsın 1,70 ideal o_O

3. Burako6

Burako6 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    İlaç derken? Ayrıca bol süt demişsin sütte yağda var hesaba kattınmı? ayrıca protein değil karbonhidrat bakımından zengin beslenmesi gerekmektedir.

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş