Kİlo Almak İçin

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kc551 tarafından 22 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. kc551

kc551 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    powergym weight gainer 3 kg bitmek üzere. Günde antreaman öncesi 2-3 çorba kaşığı ve antraman sonrası yine 2-3 çrba kaşığı.

Nisan 7 den beri gidiyorum body e ama sadece vucudum un önden görünümü iyi oldu. Amacım kilo almak :)
    Ama hiç kilo alamadım :(
    Şimdi hocalar bana başka bişiler öneriyor protien vs. Ama dedim hocaya, hocam bu aldığımız kilo aldırma işe yaramadı daha da etkili bişi mi alsak diyorum ama hoca sen bitir bu karbonhidratı 15 güne kalmaz depolananlar çıkar ve kilo almaya başlarsın diyo ama bence hava :(

Şimdi sizler sorayım kilo almak için ne önerirsnizi

2. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    sanırım arama yapmadan baslık acmıssın..

ama yarın sabah ben bi program yazıyım.kaya aslanteoe yolladı ve bizzat telefon acdılar görüstüm kendisiyle.mutlaka bu programa uymamı istedi.program evde daha bende bakamadım..bizimkiler dün istanbuldaydı yanına gitmelerini söyledim.gitmişler bana en son yazdıgı beslenme programını yolladı.2 tane tişört yollamıs saolsun.yarın paylasırım.
    ama bak her zaman söyledigim gibi hastanede bagırsak kurdu olup olmadıgına baktır.yoksa asla kilo alamzsın.ve tiroide baktır.bunlar normalse.yarın paylasacagım programı uygulayabilirisn.bende onu uygulayacagım.ayrıca formda arama yaptır.ordan da bayagı bişiler ögrenirsin.antremanların nası sert mi kısamı.bunlarıda biraz yaz istersen.. ;)

3. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    bağırsak kurdu şüphen varsa git bi ezzaneye onun ilaci var kurt dökmek için 5-7 gün kullanıyosun varsa döküyo
    yoksada yan etkisi yok zaten (ben doktora gitmeyi pek sevmem de)

bende kilo almamamın sebebini ona yormuşdum bi dönem ama hiç alakası yok
    tek sorun düzensiz beslenme ve kahvaltı yapmama alışkanlığıymış

1 aydır bu sporu yapıyorum beslenmemi düzenledim 3 kilo aldım

4. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    tiroid i olan insanda aşırı sinirli ve agresif olur

5. baltaci2

baltaci2 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-boks
    Yer:
    ankara
    ilacın adı kontil tablet, ucuz bişey endişeniz varsa lın kullanın herhangi bir yan etkisi yok, ama önce gaita testi vermek çok daha mantıklı
    (eczacı çocuguyuz bilicez o kadar :D )

6. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    nefelis dostum simdi bu bagırsak kurtlarının cok ceişid var.utanma git ben kac kere gittim.utanıp ta bi endişeyle yasamaktansa , git kafan rahat olsun..temizlige cok dikkat etmek lazım.nefelis kardesin dedigi sekilde bi ilac kullanma bence yanlıs.bunların cok cesidi var ve onlarcada hapı var.sen böle davranırsan suna benzer senin kalbin agrırıken gidip midene ilaç almana benzer.git güzelce yapdır.nefelis bu yazımı anlayısla karsılayacagını umuyorum.kilo almamanın bununla o kadar büyük bi bagı var ki.buna inan ;)

7. baltaci2

baltaci2 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-boks
    Yer:
    ankara
    guatr da kilo almak zorlaşır, troit bezlerini kontrol ettirmkte fayda var, gidip bi tüp kan vericeksiniz TSH hormonunuzun seviyesine bakıcaklar, çok basit 2 günde alrısınız sonucu
    ben geçen tüm hormonlar için test yaptırdım dhea ve testesteron da dahil olmak üzere hepsi normal çıktı, büyüme hormonuda (growth) yaşıma göre en üst seviyeye yakın çıktı

8. baltaci2

baltaci2 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-boks
    Yer:
    ankara
    bu arada eklmeden geçemiycem weight gainer ile kilo almak için öyle 2-3 kaşık kullanmak yeterli olmuyo günde yaklaşı 2 kupa (bildigimiz nescafe kupası) kullanmak gerekiyo, mesela gnc'nin gainer'ının kullanım süresi 10günden az, sitesindende bakabilirsiniz

9. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38

fırat 29 ben baya üzerine düşdüm bu bağırsak kurdu olayına gercekten öle önemli bi rahatsız lık değil (ha tabiiki kesinlikle doktora gitmeyin falan demiyorum sadece büyütülücek bi rahatsızlık olmadığını söylüyorum) bi ilacı var adını hatırlamıyorum vaktiyle bi doktor abim ismini vermişdi eczacıylada konuşdum onayladı 5-7 gün kullanıyosun varsa dökülüyo yoksada zaten sorun yok.

10. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    fırat 29 mu :D ilacın adı vernizol olabilir mi..t3, t4 e baktırmalısın..işde kc 551 takıl kafana göre.bende yarın programı eklerim gerisi senin bilecegin işdir ;) 8)

11. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    sağlıklı kilo almak için basit bi yöntem anlatiyim

önce şunu unutma sen nekadar besin tüketiyorsan o kilodasındır yani eğer 60 kiloysan

60 kilo bi insana yeticek kadar besin alıyosundur ve zaman içinde medabolizman bu kiloya uygun şekilde
    kendini düzenlemişdir.öncelikle günlük nekadar kalori tükettiğini bulmalısın (bu yaşa cinsiyete ve kiloya göre değişir)
    buna ağır sporcu olduğun için 500 eklemelisin bununda üzerine 500-1000 daha eklersen sağlıklı kilo almak için
    günlük olarak gereken kalori miktarını kabaca bulabilirsin

1 muz 100 kalori
    snickers (cukalata) 300 kalori
    yarım litre süt (2 su bardağı) 250 kalori

12. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    pardon yanlışlık olmuş :oops:

13. kc551

kc551 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar hareketlerim çok zor değil. 45 dk sürüyor. haftada 4 gün.
    nisan 7 den beri gidiyoruz işte. önden süper ama yandan çok kötü. belim çok çok ince. sırtımdaki kürek kemikleri çıkık e çok zayıfım. hala kilo alamama rağmen kas olarak mı kilo aldım acaba biraz bir değişiklik var.

laterel ve z bar treps harekleri zorluyor biraz hele hele laterel en ufak ağırlıkla yapıyorum yine kasıyor

amaç kilo almak ama of of
    muz 100 kalori imiş doğrumu :S

14. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    midene güveniyorsan git bi 4,5kg gain fast al idmandan önce 2 ölçek çıkınca 3 ölçek al gör bakalım nasıl kg.alınır...ama hava şartları yüzünden alamıyo olabilrisn...

15. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    dün bu baslıkda,yarın kaya aslantepe nin yollamıs oldugu programı yazıcam demişdim.saolsun 3 sayfa yollamıs yazı.EMEGE SAYGISIZLIK yapmamak için sadece bana özel mesajla ulasan kişilere yollıycam.buda söz verdigimden dolayı.
    cünkü sanırım bunu sadece salondaki ögrencilerine veriyor.bu formda yazıldıgını direk görürüse veya birisi iletirse ben mahcup olurum :cry:

16. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    firat buraya yazabilirsin....

17. kc551

kc551 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    gain fast hıım
    alırım da nasıl sonuç verir acaba :roll:

18. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    denemeden bılemessın bır kere dene ondan sonra ıse yararsa devam edersın

19. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    bu sporu yapan ve (kg almak isteyen)gain fast kullanamayan yok gibidir...kg.artırıcılar içinde her ürün bi yana GAIN FAST bi yana çok etkili bir ürün ama alacaksan 4,5kglık al...2300gr alıp iktisat yaparsan başarılı olamazsın...

20. kc551

kc551 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    peki arkadaşlar bu gain fast alırımda , peki sizce böyle birşey alamdan devam etsem, yemeğe dikkat etsek sizce body e gidince düzenli olarak zamanla 5-6 ay sonra felan git gide kilo alınır mı , yoksa supplement gereklimi dir.

Bir de korktuğum supplementle kilo alırsam sonra tekrar gider mi.

Sayfayı Paylaş