KİLO ALMA

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gangsta tarafından 21 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

1. gangsta

gangsta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba.Aranizda bende yeni katildim umarm yer wardır.Yaşım 18 boy 192 kilo 72 kilo almak icin diyet programları hazırladım ama besinlerle olacak gibi değil bb ye de ancak yazın başlayabilirim Sizden isteğim ek olarak besinlerle beraber hangi supplementeri kullanırsam daha da verimli bir şekilde hızlı kilo alabilrim?Massive Whey Gainer ve Bulk alip kullansam etkileri nasıl olur?Yardımcı olursanız tskler..

2. gangsta

gangsta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arada edit'i bulamadim.Forumda bayagi bi arastirma yaptim Kürdende uzak durmaya calisiyorm (gecici hevesler) onun icin supplementerle bana yol gösterirseniz sevinirm.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    foruma hoşgeldin öncelikle..aslında boyuna oranla kilon çok abes değil..olması gereken değil tabiki ama daha zayıfları var çevremde..öncelikle bu moralle girelim olaya ;)

weight gainersız 3 ayda 10 kg aldığımı hatırlıyorum ilk başladığımda..tabiki doğal beslenmeyle..tavuk göğsü, yulaf ezmesi+cornflakesi+süt karışımı, geceleri 500ml ballı süt, öğün araları meyve kuruları vs.. sistemini uygulamıştım..tavuktan midem bulanır hale gelmişti artık..yağlı bir kilo almaydı benimki ama amaç kilo almaksa mesele yok..
    sana tavsiyemilk olarak yağlanarak kilo almayı çokta düşünmemen.. protein ihtiyacını gün içine böl..karbonhidrat alımında kompleks olanlara yönel,kepekli,yulaflı lifli gibi..antremanlardan sonra protein ihtiyacını mutlaka karşıla vücudunun..6.aydan itibaren whey protein tozu,aminoasit kullanmanda sakınca yok ama henüz erken..

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum

Sayfayı Paylaş