KİLO ALMA

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve fgcfgc tarafından 25 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. fgcfgc

fgcfgc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yaw bi türlü kilo alamıyorum.acayip çok yiyorum ama bi türlü kilo alamıyorum.Kahwaltı deseniz iyi bi şekilde yiyorum.çözemedim gitti.hızlı bi şekilde kilo aldıracak bi beslenme programı önerebilirmisiniz bana ???

2. fgcfgc

fgcfgc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ss

9 aydır çalışıyorum.daha 17 yaşındayım.her yaz gittim salona.boy 190 kilo 73-75.kol 38,bel 74,omuz 124,göğüs 116 (galba :) ) bunları ölçeli baya oluo.şimdi tam olarak bilmiyorum ama ölçüler bunlar.ben bodye 63 kiloda başlamıştım.şimdi 74 kiloyum ama daha fazla olmam lazım.o yüzden yardım...sağlamda çalışıyorum salonda.her hareketi 4 setten 10 ar defa yapıyorum ve herzaman limitlerimi zorluyorum.ben kaslarım şişimesini istiyorum ama parçalanıyolar....sanırım kilo almayla olcak.limitlerimi zorladığım içinmi parçalanıyo???????

3. fgcfgc

fgcfgc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ss

Alt yapım var.10 yaşında futbol kulübünde oynamaya başladım 5 yıl aralıksız kulüpte oynadıktan sonra çıktım voleybol oynadım 2 yıl.... ve body........

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş