Küre Başlamak İstiyorum Sizce Nasıl Başlamalıyım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve x_zeki tarafından 25 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. x_zeki

x_zeki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba;
    Boy: 170
    Kilo: 60
    Daha öncelerinde spor yaptığım dönemlerde sadece protein tozları ve anapolon kullanmıştım çok fazla bir etkisini göremedim fakat şimdi düzenli bir şekilde yapmak istiyorum tabi herkezin istediği gibi kısa sürede birşeyler görmek istiyorum. Steroidlerin zararları hakkında bilgim var çok iyi olmasada sizlere sormak istediğim tecrübeleriniz.
    Kür yaparken oral steroid olarak neler kullanmalıyım ve nasıl kulanmalıyım ayrıca iğne olarak yapılan steroidlerde kalça yerine koldan vuran varmı koldan vurulmasında herhangi bir sakıncası zararı varmıdır.
    Son olarak bu steroidlerin tümü eczanelerde varmıdır ?

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG] steroid deyince aklıma hep bu geliyor :)

Created By Loss, egemennn ve doxux bunu beğendi.
  3. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73

ZeyKOO ve doxux bunu beğendi.
  4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    kanguru espirisini bırakıp konuya dönersek, steroid konusunda seni uyarması muhtemel yorumları, "zararları hakkında bilgim var" cevabını vermekle, en baştan savuşturma gayretine girmişsin zaten.
    ancak, neler kullanmalıyım, nasıl kullanmalıyım, nerden almalıyım diyerek, steroid konusunda pek de bilgili olmadığını anlıyoruz zaten. hem insan bildiği konuda neden soru sorsun ki, insan bilmediği şeyi sorar ve bilmediği cevabı arar. ben de steroid konusunda hiçbişey bilmiyorum. ben de bilmem nerden alınır nasıl alınır...
    şu yukardaki kanguru, steroid ile bu duruma geldi. üstelik çok kolay şekilde geldiğinden de eminim... eminim ne 60 kilo ile pazu, ne de 150 kilo ile göğüs çalışmıştır..insanda da aynı etkiyi yaratacağı muhakkak. belki bir kaç ay içinde bir kas yığını haline gelebilirsin... geçenlerde 19 yaşındaki bir genci gördüm başka bir sitede... 6 ayda muazzam değişiklik yaşamış. tabi steroidle... kullandığı şeyleri de yazmıştı. en az 15 kalem ilaç...
    lakin, şu forumda 5 yıldır, 10 yıldır,15 yıldır bu sporla uğraşan insanlar var. hala kas yapma peşinde o insanlar... işte 15 yıldır kas yapmak için uğraşan bu adam, neden steroide baş vurmamış, bunu bi düşünmek lazım. çok mu bilgisiz? kafası mı çalışmıyor? steroidin nerde satıldığını mı bilmiyor? parası mı yok?popodan mı yoksa koldan alacağını mı bilmiyor? bence hepsini biliyor.. ama başvurmamış, acaba neden. neden 3-5 ayda gelmesi muhtemel vücut yapısına ulaşmak için 15 yıldır çalışıyor...

Ömer Faruk Topal, Savino89, k.b. ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. hakan3438

hakan3438 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadasim steroid kullanmayi kafaya koymussun anlasilan yalniz anladigim kadariyla uzun bi suredir spor yapmiyorsun ve baslar baslamaz kurle baslamak istiyorsun benim fikrim yanlis dusunuyorsun duzenli antreman guzel beslenme ve disiplinle biraz daha sabir ederek istedigin vucuda kavusabilirsin he olur 3-4 sene yaparsin artik vucudunun ilerlemedigini gorursun o zaman dusunursun ignenin kalcadan mi koldan mi yapildigini bence sporuna basla dogal yollardan azimle istedigin vucudu elde ediceksin uzun sure dogal yolla yaptiktan sonra o dogalligida bozmak istemiyorsun zaten musabik falan olma gibi bi gayen yoksa spor hayatinda basarilar.

6. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    yaw istediğinize saygı duymakla beraber- sonuçta özgür iradeniz- ne gerek var steroide diyorum. yapın güzelce sporunuzu yapın güzelce beslenmenizi olsun bitsin ohh mis. steroidin götürüsü getirisinden daha fazla.sağlıgınızla oynuyorsunuz hemde ne için ?? daha kaslı görünmek mi?? bence kötü bir görüntü oluşuyor ve adaleler hiç işlevsel değil. steroidler hakkında bilgisi olan yardım etsin size benim nacizane tavsiyem uzak durmanız.

7. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG] steroid candır... tavuğa yumurtaya gelmez bu hatun...

8. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    hep beraber başlayalım o zaman forum olarak.

9. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    yav ne saygısı ne hedefinden bahsediyoruz 170/60 pozisyonundaki birinin temeli nasıl olabilir ki şöyle böyle kür yap denilsin?bırakın bu işleri sporunuzu yapın beslenmenizi düzenleyin,ille ben bişey kullanıcam arkadaş psikolojik diyosanız da supplementlere yönelin..

Savino89 bunu beğendi.
  10. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    3 ayda iyi beslenmeyle 75 oldun diyelim. 4.ay oldun 70 yüzde 17 yağ oranı. Sonra yapları atim dedin oldun 65. Yetti mi? Yetmez. Bi kür bi kür daha bu işin sonu yok. Önce düzgün çalışma ile 75 kiloya gel 3 senede, ondan sonra düşün kürü.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. can baransel

can baransel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    ankara
    Steroid kullanmaya başlayanlara ilk tavsiye; başlamayin bence..

12. facelessman

facelessman Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Kullanırsan parmakla gösterilecek bi örnek olursun da bilgim yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. yaseminsurek1

yaseminsurek1 Üye

Beğenileri:
    0