kür ve saç dökülmesi

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve tiberyuss tarafından 22 Ekim 2005 başlatılmıştır.

1. tiberyuss

tiberyuss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kür sırasında meydana gelen saç dökülmesi kürden sonra sona eriyopr mu? yani kür e bağlı hormon değişikliğine bağlı bir dökülmemi,yoksa kalıcı dökülmemi,dökülen saçlar kürden sonra yerine geliyor mu ? şimdiden teşekkürler ilgilenecek arkadaşlara.

2. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    0
    saçlarını seviyorsan bence saç dökülmelerine katkısı olan bir ilacı kullanma . ( DHT )

3. tiberyuss

tiberyuss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    DHT hangi ilaçlarda var dostum bide bu konuda yardımcı olsan sevinirim,galiba anabolizanlarda ve testesteron içeren ilaçları kastediyorsu ama emin olmak istiyorum?

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Insandan insana fark ediyor. Ne almayi dusunmustun ?

5. pit-bul

pit-bul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zink günde 150 mg kulanabilirsin alacan steroide yaninda

zink : Testosteron un Östrogene dönusmesini önler

DHT üreti$ini azaltir

6. tiberyuss

tiberyuss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    zararsız bir kür

aslında şu ana kadar hiç kür yapmadım,ama 15 yıl profesyonel spor yaptım,milli sporcuyum ve doping kontrolümüz olduğu için ve ihtiyaç duymadığım için kullanmadım birşey,ama iş biraz hacim olayına girince peynir ekmekle olmuyor tabi :),amino,protein tozu kullanıyorum ama yeterli olmuyor,sonuçta body sporu hormonlarla çok alakalı bir spor,aslında hala tam karar verebilmiş değilim bir kür yapıp yapmamaya ve bu forum sayesinde bu konularla ilgili birşeyler öğrenmeye çalışıyorum.Ama kendime zarar vermeyen bir kür formülü ve faydasını görüp zararsız çıkabileceğim bir kombinasyon varsa denemek istiyorum,tabiki küçük yan etkiler her ilaçta olabilir ona birşey dediğim yok,sivilce yapar,cinsel isteksizlik vs. normal şeyler ilaç süresince,ama asıl istediğim şey saçlarımı dökmeden ve vücuduma zarar vermeden(karaciğer,böbrekler gibi) kullanacağım bir kür,çünkü şu anda hayatımı mankenlik yaparak kazanıyorum ve saçlarım benim için çok önemli,çok gür saçlı bir body sporcusu görmedim daha :) Yani istediğim fazla zarar vermeyecek bir kür :)

7. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Re: zararsız bir kür

Sana şunu söyliyim dostum. Bende mankenlik yapıyorum ve şuan istediğim forma hemen hemen ulaşmış durumdayım. Ancak şunu da söyliyim mankenlikte artık ööle iri iri cutlar istenmemekte hatta iri vücutlular hiçbir işe kabul edilmemekte. Bkz: fashion tv ;)
    Kür eger yapmadıysan bence hiç başlama çünkü ince bir kür yapiim zararı olmasın die bi kür yok. Tüm kürlerin vücuttaki dengelere zararları vardır.Haa bu zararları minimuma indirmek gene bizim elimizde. Ama dediğim gibi eger kilon ve vücudun müsaitse hiç küre girme derim ben.

ps: bu arada cinsel isteksizlik demişsin...ehhee yanılıosun tam tersine deliriyosun diyim ben sana :p :p :p

Sayfayı Paylaş