kür tafsiyesi

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve basoda tarafından 24 Haziran 2005 başlatılmıştır.

1. basoda

basoda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    øgrenci
    Yer:
    danimarka-Konya
    slm ben bu kür isini cok düsündum ve en sonunda karar verdim yapacagim. 15 gün sonra trýe gidiyorum ordan alip gelmeyi düsünüyorum amma inneden korkuyorum yardim edin lütfen!!
    artik koydum kafama

2. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    arkadaşaım igneden krokuyosan bilmiyorum suplement kulanıyomusun kulanmıyosan sana söle cıtırdan bir suplement kürü tavsiye edebilirim

1 Protein Tozu 1 KG Luk
    2 Creatin
    3 Amino Asit 3000
    4 Glutamin
    5 Hergün En Az 500 gr pirinc yemen
    6 hergün En Az 1 Kg Tavuk Tüketmen
    7 Düzenli Anteraman Yapman
    8 İyi Dinlenmen
    9 Agır Çalışman
    10 Ee Yeter Bunlar Sana Yeter :D

3. basoda

basoda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    øgrenci
    Yer:
    danimarka-Konya
    bumlari yaptim

4. Guest

Guest Guest

Tr de adam akilli kullanabilecegin madde yok kardes.

Illede ordan olacak diyorsan ki görüntüde olay budur sana isteksiz bir sekilde primo yada virigen gösterebilirim. ikisinide kombine etmen mümkündür.

Kilo? yas? ve boyun kac?

5. basoda

basoda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    øgrenci
    Yer:
    danimarka-Konya
    slm øzur dilerim ben evde degilim kbhye gitim yarin trye gidecegim yas 21 kg 70 boy 183 kafaya koydum alacagim amma daha cok hap üzerine istiyorum

6. Guest

Guest Guest

Türkiyede hap olarak saglam bir kur yapilabilecek madde Virigen vardir. Bunun disinda saglam bir madde yoktur. Eger vücudunun balon gibi sisip yine balon gibi inmesini istiyorsan o zaman anapolon tabletlerini kullanabilirsin. Bu tabletler ancak 1-2 ay vücudunu herkese t4eshir edip show yapmak icin idealdir. Eger uzun ömürlü vücut icin kas insasi düsünüyorsan o zaman virigen kapsüllerini alabilirsin.
    Tekrar söylüyorumki ben bunuda tasvip etmiyorum.

Öncelikle dogal besinlerle kendi vücudunun sinirlarini zorladigini düsünmüyorum. Bana kalirsa 1 sene daha kendine zaman ayarla ve supplementler ile düzgün bir plan grafigi ciz ve disiplin altinda bir sene dogal antreman yap. Bu devrede 3-5 kilo hacim kazanirsin(kas) ve yaninda 2 kg yag alabilirsin. Böylece bir adim ilerde kur yapmis olursun. 70 kilo bir steroid kuru düzenlemek icin ideal yapi degildir. Üstelik boyuna göre 70 kilo oldukca düsüktür.
    183Boy + 70kg bana göre 175boy + 64-65kg insan gibidir. Bundan dolayi sabirli olmak gerekiyor ve bir seneyi hacim programi ile düzgün antreman ile kendimizi zorlamamiz gerekmektedir.

7. basoda

basoda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    øgrenci
    Yer:
    danimarka-Konya
    slm arkadaslar ben tatilden geldim bu virigeni nasil almam ve ne zaman ve nekadar almam gerekir

Sayfayı Paylaş