Kür sonrası kas kaybı önlemek için önerileriniz

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Bodyturkey tarafından 20 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Ben protein tozu-bcaa-aminoasit-creatin diyorum sizin önerileriniz varsa onlarıda almak isterim ağır bir küre girmeyi düşünüyorum kür sonrası yine sağlam antreman yapmam gerektiğini düşünüyorum kaybı önlemek için.
    Ayrıca günde 1 kg tavuk yerim sizce bunları yaptığımda kas kaybını önlemiş olurmuyum ?

2. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.562
    Ödül Puanları:
    123
    Nasıl bir kür düşünüyorsunuz?

3. denizzz

denizzz Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    düzenli antrenman ve düzenli beslenme. Malesef özellikle kür yapanların bir kısmı ilaç almadığı zaman antrenman yapmak pek istemiyor . Bu yüzden de kür sonrası düzenini bozuyor. Böyle olunca da bir şişen , bir inen tipleri çok görüyoruz salonlarda.

Bodyturkey bunu beğendi.
  4. cocuna

cocuna Yeni Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    0
    kür sonrası ilk önce creatin yüklemesi çok önemli... kür sonu tedavide de esas yıkıcı etkiyi yaratan testonun hemen geri gelmemesi durumudur... pregnyl her ne kadar leydig hücreleri üzerinde olumsuz etkilere sahip olsada özellikle nolvadeks ile kıyaslandığında çok daha çabuk testonun geri dönmesini sağlayacağından ufak dozlarda pregnyl (pct için)... mutlaka bcaa olmalı... ve yüksek doz karbonhidrat en azından 1 ay için...

Bodyturkey ve SteeLHammeR bunu beğendi.
  5. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.562
    Ödül Puanları:
    123
    Ayrica beta2 agonistlerin de pct doneminde faydali olabilecegi yonunde arastirmalar var. Yurtdisinda boyle kullanim yapan cok kisi var. Creatine + ventolin bence cok iyi olur toparlarken. Hatta bir preworkout urunu bile kullanilabilir steroid sistemden cikarken az da olsa boost saglamak icin. Ama ben olsam ilk ikisini dusunurdum.

zekico ve Bodyturkey bunu beğendi.
  6. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    bu paylaşımları zevkle okudum cidden.. kür sonunda bir zihinsel yorgunluk ya da herhangi psikolojik bir etki vs yaşanıyor mu.. bir de gece terleme durumu hakkında sorum var. bu denli yoğun kürlerden çıkmak yoğun gece terlemesi vs yapıyor mu?

kiss bunu beğendi.
  7. rApbOy

rApbOy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ilk once psikolojinizi hazırlayın moral bozuklugu yaşamayın bunların bilincinde olun güc olayı icinde creatin yüklemesi saglam ve düzenli beslenme ve iyi supplement kullanımı ile bu olay minimuma inecektir en kötü pct esnasında yaşarsınız bu donemi bunuda atlattıktan sonra birdahaki küre kadar kütle almaya devam..

Bodyturkey bunu beğendi.
  8. TheBest

TheBest Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Yag tuketimini arttirarak dogal testo seviyenizi arttirabilirsiniz pct doneminde bol biftek ayrica yumurtalarida sarilariyla yemenin faydali olacagini dusunuyorum.

Bodyturkey bunu beğendi.
  9. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    292
    Ödül Puanları:
    73
    Örnek vererek söyliyeyim.
    Yakın bir arkadaşım bilinçsiz bir şekilde anapolon kürüne girdi.
    100 mg anapolon 4 hafta.
    Muazzam bir kilo aldı.
    Kür bitiminde attığı su kilo kaybı demek oluyorki bu sadece en hafif etkisi.
    Pek sağlığına düşkün bir insan değildi ve ben anapolon kürünü bitirdikten sonra 1.5 litre şarap içtiğini bilirim.
    Şiddetli ishal oldu yüzü gözü sarardı ve 2 hafta antrenman yapamadı kolunu kaldıracak hali yoktu.
    Hem psikolojik hemde fiziksel olarak bir çöküntü oldu.
    Ben şuan testosteron masteron küründeyim geceleri terleme ve agresiflik söz konusu.Trenbolon kullananların Allah yardımcısı olsun agresiflik geçrekten çok tehlikeli olabiliyor terlemeyi saymıyorum bile.
    Gece terlemesi kürden çıktıktan sonra olduğunu pek sanmıyorum olan varsada bilgilendirirse sevinirim.
    Kür sonunda lh fsh ve testosteron tahlillerini elime aldığımda pekte güzel bir durum olmuyor.
    O yüzden pct ve kür sonu beslenme çok önemli hem antrenmana hemde psikolojik olarak bu size yansıyor.

10. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.745
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    kür sonu noxplode kullanıldığını okumuştum bazı yerlerde ama nedenini bilmiyorum.

Bodyturkey bunu beğendi.
  11. tdağysn

tdağysn Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Güzel bir pct yapip. Kürden hemen sonra Anabolic halo, animal pak ve stack kullananlar vardi. Halo etkili bir suplement ama pak ve stack serisini bilmiyorum. Vitamin destegi diye biliyorum. Kullanlar düşüşü minumuma indirmek için yardimci olsun diye kullaniyolardi.

12. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Düşündümde en iyisi kür sonu sağlam kreatin,et,yumurta,protein tozu,nox(neden derseniz antremandan soğuma oluyor çoğu kişide),anapolon kısa süreli olabilir aslında mantıklı testo seviyesi içinde konsantre edilmiş testo arttırmaya yarayan birçok bitkise ürün var bunların yanında çinko ve ginsengte kullanılırsa kayıp 0 dahi olabilir :D preglyn ise ben bölmeden kullanırım ağır kürlerde 5 günde 1 1500iu toplam 4-5 adet kullanırım kür bitiminde son 10 gün günlük 75mg winstrolde güzel olur.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:38 ----------

O.P Megabol 300+ULTRABOL 250 ve T-bol 10mg tablet ile kür yapcam 10 haftalık

Megabolün içinde: Trenbolone Enanthate 100mg/ml, Drostanolone Enanthate 100mg/ml, Testosterone Enanthate mg/ml, 300 mg/ml
    Ultrabolün içinde: Trenbolone Enanthate 125mg/ml, Drostanolone Enanthate 125mg/ml

T-bolü biliyoruz zaten.

Haftada 2ml megabol 300+2ml ULTRABOL 250 günde 80mg Tbol kullancam

ek olarak: Günde 450mg t4 alıcam
    vitamin : supradyn + apikobal
    pct:günde 20mg nolvadex 60 gün ve 3 adet 5 günde 1 preglyn 1500iu(5 adet)
    supplement:günde 30gr protein yani 1 ölçek protein tozu,creatin,no explode,bcaa,aminoasit,l-glutamine
    beslenme: bol tavuk eti, dana eti ve yumurta ve tahıl

Haftalık Haftalık 450mg tren enantat+600mg testo+450mg drostolone+350mg t-bol almış oluyorum 10 haftalık bir kür olucak böyle

Son düzenleme: 21 Eylül 2012
  13. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.562
    Ödül Puanları:
    123
    Kuvvetli bir kür. Başarılar dilerim.

Tren yüzünden bence tecrübesi olan arkadaşlardan daha net bilgi almakta fayda var.

Gerisi zaten iyi planlanmış görünüyor.

Bodyturkey bunu beğendi.
  14. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    292
    Ödül Puanları:
    73
    Bodyturkey;
    Merak ettiğim konu neden anapolon?
    Anapolon bitiminde bence psikolojik olarak yıkım daha çok olucaktır.
    Onun yerine gördüğüm kadarıyla kür bitiminde winstrol kullanan oluyor daha mantıklı olmazmı?

15. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    winstrolde kullanıcağımı belirttim kür programında anapolon yoğun antreman günlerinde düşük dozda iyi gider diye düşünüyorum çünkü harika güç artışı sağlıyor tamam çok su yüklüyor ama sudan kalanda oluyor sağlam antremanla aslında çokta gerekli değil. Winstrolün tam olarak etkili olduğu zaten daha kanıtlanmadı kür sonu en güzeli düşük testoyla 2-3 hafta gitmek yani testoyu yavaş düşürmek bu daha güzel olur ben kür bitiminde haftada 250 sustanon yapcam 2 hafta sonrada preglyn v.s ve birsürü supplement şimdi saysam uzun olcak :D sağlam antreman ve beslenme olucak kas kütlemi koruyup sabitlicem.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:23 ----------

Tren konusunda şüphen olmasın bilgiliyim, yeteri kadar araştırdım ve daha bilgili kişilerdende soruşturdum ;)

16. El Diablo

El Diablo Üye

Beğenileri:
    1.587
    Ödül Puanları:
    103
    Selam,
    kür sonras Aspirin ( 300 mg ) ve 2-3 gr C vitamini.
    Aspirin Antikatabol bir ekisi var.
    Ashwaganda diye bir bitkisel ürün var. Araştırmalarda %15-40 arasında Testo sevyesini yükseltiği belirtilmiş.

Selamlar

17. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Ashwaganda hakkında kaynak belirtirsen sevinirim.

18. santor

santor Yeni Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    0
    Ashwagandanin Testoyu artici bir etkisi olduguna dair en ufak bir arastirma ve kaynak oldugunu gormedim...
    Sinir sistemini rahatlatıcı ve dengeleyici bir etkisi vardır. Aşırı beyin yorgunluğunda ve unutkanlıkta çok faydalıdır. Spor yapanlar için çok iyi bir destekleyicidir. Bu bitkinin eklem iltihabında, kanserde, yoğun strese yararlı ve dayanıklılığı artırıcı etkisi olduğu tepit edilmiştir.

Danny Boy bunu beğendi.
  19. El Diablo

El Diablo Üye

Beğenileri:
    1.587
    Ödül Puanları:
    103
    Selamlar,

yaklaşık 2 yıl önce kitaplardan ( dergilerden) birinde okudum ve 2 kutu USA dan getirt tim. O zaman yeni gümrük kanunu henüz çıkmamıştı.
    Ama kusura bakma şimdi o kadar kitap ve derginin içinde bunu araştıracak vaktim yok.
    Google' de 2 dakikanı alır bir kaynak bulmak.

Selamlar

20. santor

santor Yeni Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    0
    Dogal yoldan testo artirimina gidilmek isteniyorsa Tribulus ve Cinko takviyesi daha iyi bir yol olur...

Sayfayı Paylaş