kür nedir

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve iLLeqaLKinq tarafından 3 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. iLLeqaLKinq

iLLeqaLKinq Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar heryerde kür falan yazıyor internette arattırdım kürün tam anlamını bulamadım ve hala hiç anlamış değilim kür ne demek ?

2. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Normal olarak yazarsan tabi bulamazsın :) Vücut geliştirmeyle ilgili bir cümle ile kür nedir diye tarattırsan bulabilirdin cevabını. Yine de cevaplayayım.
    Kür genelde müsabakalara hazırlanacak sporcuların içindir. Steroid yani bu belli bir kombinelerle yapılır. Ve bu iğneler çeşidine göre değişmektedir genel olarak haftada 1 vurulur bazıları 2 günde 1 bu değişmektedir yaptığın küre göre. Kür en az 8 hafta en uzun 12 hafta ama işi ilerletmiş sporcular bu kürü daha da uzatabilirler. Daha çabuk vücut geliştirmek,kilo almak,kilo vermek,bilek güreşi vb. güç sporlarında güç artışı sağlamak gibi farklı farklı kürler vardır. Ayrıntılı anlatmaya kalkarsam sabahı bulur aradığın soruların cevabını forum içinde arayabilirsin.

3. iLLeqaLKinq

iLLeqaLKinq Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    sağolasın kardeşim şimdi anladım :D

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :

https://www.google.pl/search?q=kür+...7j60j0l2j62l2.3799j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş