kür konusunda yardım!

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve dominic tarafından 10 Mayıs 2005 başlatılmıştır.

1. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    DYNABOLON: EQUIPOSRE ESICLENE METANABOL

2. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    bu kürleri uygulaya bilirmiyim ne kadar ve neseviyede almalıyım. [/url]

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.083
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Sorunu hic anlamadim ? Oylama yapmissin bundada bir yanlislik var herhalde ? Doping resimleri bölümüne atmistin

4. Guest

Guest Guest

Soruyu hic anlamadim.

Kur konusunda nasil bir oylama.

5. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    kür konusunda oylama onu istemeyerek yanlıslıkla seçtim.
    soruma gelince DYNABOLON, EQUIPOSRE, ESICLENE, METANABOL bıldiğim kadarıyla bu kürler daha pasıf daha zarasız ben ne dozda, ne kadar almalıyım onu sizden öğrenmek istiyorum. tesekkurler.

6. Guest

Guest Guest

Dynabolon icinde nandrolon esteri barindirir. Ayni deca gibidir. Sadece deca dan birazcik daha su depolamaktadir. Piyasada kolay bulunmuyor ve bulmak icin karaborsa saticilarini kol kol gezmen gerekiyor.

Esiclene maddesi anabol etkilidir ama etki düzeyi o kadar hafiftir ki primobolan kadar bile hacim kazandiramamaktadir. Kullanim amaci sadece kas bölgelerinde volume kazanmak icindir. Mesela Bizepse her 2 günde bir esiclene vuruyorsun ve 2 hafta sonra Bizepsler 3-5 cm hacim kazanmis. Vücutcular yarismalara 2-5 hafta kala bunu kullaniyorlar.

EQUIPOSRE icinde Boldenon maddesini barindirir. Bu madde tek basina alindiginda cok hacim saglamaz. 2-3 kilo hacim alinabilir ve bunu da muhafaza etmek mümkündür. Normal tek basina kullanilacak bir kur degildir.

Metanabol maddesini anlamadim. Cünkü metanabol isminde polonyada dianabol tabletleri üretiliyor. Acaba o metanabol mu kast edildi bilemiyorum.

7. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    sağol panzeır ,kafamda birsürü soru işereti var birde bu kurlerın pıyasada sahtelerı war orjinalini bulmak zor.

8. Guest

Guest Guest

evet.

dynabolon maddesini unut. eline ancak sahte gecer.

Boldenon maddesini sadece underground lablardan al. Mesela british dragon+red dragon+generic supplement+moonlight pharma gibi.
    Esiclene maddesini bulman zor. italyada vardir ama recetesiz alman imkansiz.

9. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    pekı bana tavsiye edebiliceğiniz kürler varmı bunun yerıne bu olabılecek falan kolay bulunan.

10. Despo

Beğenileri:
    6.083
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    En kolay bulunanlar senin icin türkiyede eczanelerde satilanlar, bunlarinda hangileri oldugu zaten sitede yaziyor. Bulmak kolay degildir hangisi olursa olsun, saticilari tanimazsan..

http://www.turkforum.dk/Forum/viewtopic.php?t=2047

11. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.499
    Ödül Puanları:
    123
    al bi gerizekalı daha adamın sorduguna cvp ver bilgin warsa sana giren cıkan ne kac kuru olup olmadıgı konusunda :x :!:

12. Guest

Guest Guest

Pump:

kardes sakin ol. Eger bilmiyorsa o zaman ögret. BILMEMEK AYIP DEGIL ÖGRENMEMEK AYIP. Dominic kardes ben ögrenmeyecegim demiyor zaten.
    daffy kardes sende sakin ol. Hic gerek yok tartisma alani yaramaya.

dominic;

Simdi bir anabolik kur yapmak icin evvela kurdan önce hedef belirlenir. Ve bundan evvel ise vücut siniri zorlandi mi bu tesbit edilir. Mesela belki dogsal olarak daha 5 kilo hacim kazanabilirsin. Ama bu firsat varken gidip steroidlere baslamakda abese istigal eder diye düsünüyorum.

Bütün bu kendini sorgulama cercevesinden ciktiktan sonra Evet ben kur yapacagim diyorsan o zaman TestosteronEnantat250mg(haftada bir injeksiyon) maddesiyle 12-14-16 hafta gibi kur yapabilirsin.
    Deca yada Primo hafif ve zararsiz madde degildir. Bunu iyi bilmek gerekiyor. Vücutla en iyi uyum saglayan steroid testosteron dur. Yan etkisi standart doz ayarlarinda deca ve primo dan daha hafifdir. Bunun isbati verilmistir.

Eger konu Steroidi nerden almak ise orada cok saticilar var. Despo nunda dedigi gibi güvenilir saticilardan temin etmek gerekir.

13. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    0
    PUMP sözlerine dikkat et, kim ne kullanmak istiyorsa kullanabilir , bizlerin sadece tavsiyeleri, fikirleri olabilir. Bir daha lütfen kimseye hakaret edici sözler kullanmayınız, üyeliğiniz sonlandırılır.

Panzehir burada 5-6 hafta Dianabol kürü yapanlar var. Söylediklerine göre 3-6 kg arası alanlar olmuş. Sadece Dianabolla sağlıklı bir kür olurmu? yan etkileri neler olabilir.

14. Guest

Guest Guest

Dianabol maddesi vücut icerisinde cabuk östojene dönüstügü cin karbonhidratli beslenmelerde vücut su depolar ve cabuk su ve yag artisi meydana gelir. Kisacasi dianabol ile 4 hafatda 10 yada 6 kilo hacim kazanan sahislar ancak 3,5-2 kilo kas üretmis demektir. Tabi böyle kesin bir oran belirtmek dogru olmaz. Bu kisinin beslenmesiyle ilgilidir.
    mesela testosteron maddesi ile aldiginiz 10 kilo dan 6kilo kas hacmi saglanabiliyor. Su depolama olayi dianabol kadar vahim degildir. Dianabol ile alinan 10kilo hacimden ancak 3-4 kilosu kastir.
    Sunu hic unutmayalim. Dianabol ile sporcu haftada 1,5-2,5 kilo hacim kazaniyor. Bunlarin %70'i su ve yagdir. Cünkü 1 haftada keinlikle 2 kilo kas hacmi saglanamaz.
    Dianabol tek basina kurlarda cok gereksizdir. Ilerlemis sporcular bu maddeyi testo yada deca ile kombine ederek hacim kurlarina yöneliyorlar.
    Dianabol kuru yapip da 6 kilo hacim kazanan bir sahis, beslenme ve antremaninin amatörce islendigine isaret eder. Cünkü dianabol bir kur icerisinde 8 kilodan asagi hacim kazandirtmaz.

Yan etkilerini masaya dökecek olursak yine dianabol gereksiz bir madde oldugu görülmektedir. Karacigerde ve midede toksit etki cikarmasi yetiyor bile. Üstelik kalbi zorlamaktadir ve bu saydigimiz yan etkiler testosteron maddesinde minimum dur.

15. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    dafy birşeymi demek istiyorsun? ona göre yani..

16. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.499
    Ödül Puanları:
    123
    pump a dedim ben konunun senle ilgisi yok ii oku yazılanları !!!

17. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    arkadaslar yazılanların bır coğu bende nıye gözukmuyo? pum kım nerde benım ekran neden görmuyor? :? :lol: :D

18. Despo

Beğenileri:
    6.083
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Dominic

Sacmalayan bir üye yazmisti silindi ondan dolayi daffy´nin bir ters lafi yok sana.

Unutalim.

Sayfayı Paylaş