Kür Esnasında Nolvadex Kullanımı..

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve rApbOy tarafından 30 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rApbOy

rApbOy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar baya araştırdım tartıştım bu konuyu bir kısım kür esnasında nolvadexin gereksiz oldugunu pct de prengly ile kullanılmasının yeterli olacagını

bir kısım ise kür başladıktan 1 hafta sonra gece uykudan önce 10mg tamoksifenin jinekomastiyi önlemede başarılı olacagını illa oluşmasını beklememenin daha yararlı olacagını oluştuktan sonra zaten bi işe yaramayacagını küre negatif bir etki etmiyecegini kullanmanın faydalı oldugunu soyliyor sizin fikirleniriz neler?
    (testesteron ve danabol iceren kürler icin (sustanon vs.)

2. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Ben danabol geçen bir kürde nolvadex kullanmam çünkü etkisini azaltacaktır danabol'ün gücü estrojendende kaynaklanır zaten bu kürde su tutumu vazgeçilmez veya kür isteği yanlış düşünülmüştür ve çoğu insan ben dahi kür içinde nolvadex kullanımı eklemlerde sorun olğunu söylemiştir ağrı gibi
    Jinokomasti olayına gelince arimidex 2 günde 1 çeyrek daha mantıklı geliyor bana zaten provironda alıcaksın kürde ama ben genede sorun çıkmayıncaya kadar ne arimidex nede nolvadex kullanmam kullanımı doğruda değildir aslında

won_dutch bunu beğendi.
  3. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Proviron yeterlidir günlük 12.5 ve ya 25 mg yeterli olur. Kürden sonrada 25-50 arası yetlidir.

4. rApbOy

rApbOy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Ornegin haftalik sustanon 500 primo 400ve günlük 50 mg danabol kullanımında 4.haftadan itibaren nolvadex alınmalımı? yoksa günlük 50 mg proviron alınsa nolvadex pregny ile birlikte pctye bırakılsa sorun yaşanırmı ve jinekomastinin sertlik hariç belirlileri varmı?? tam olarak nasil anlariz? (kaşınma yanma vs.)varsa daha iyi bilen arkadaşlarımız herkezi bilgilendirelim

5. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    hayır alınmamalı kas gelişiminde estrojenede ihtiyaç vardır ama bu jino seviyesine çıkarsa o zaman göğüs uçlarında kaşınma acı ... başlar o zaman alınmalıdır nolvadex yoksa 25-50 arası proviron yeterlidir hatta bazı kürlerde provirona bile gerek yoktur. Nolvadex preglynle beraber genelde günde 20mg 30-40 gün kullanımı önerilir.

ferdityson bunu beğendi.
  6. rApbOy

rApbOy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Gögsümde ufaktan mercimek tanesi kadar bi oynak kısım var tam meme ucunun etrafında yumuşak sağa sola hareket ediyor sadece sağ gögsümde soldaki dahada ufak ağrı yada kaşınma yok kürden once varmıydı yokmuydu bilmiyoru 4.haftam sustanon primo danabol küründe günlük 25 ile 50 arasi proviron aliyorum nolvadexe hala başlamadım müsabık olan hocam ilk günden nolvadexe başla dedi ama uygulamadım kafama yatmıyor cünki az cok araştırıyoruz okuyoruz jinekomasti başlangıcımı bunlar yoksa yağ tanelerimi? sertlikleri cok az

7. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Yağ bezesidir çünkü jino başlangıcında elleyince hafif acı oluyor ve sonra bu acı ellemedende hissediliyor yani yağ bezesi olabilir ama moralini bozmak istemem müdahale edildiğinde zararsız olan çikolata kanseri var bunun orta dönemlerinde göğüste bezeler oluşabiliyor bazı kişilerde bi doktora görün istersen.

Sayfayı Paylaş