Kür degil ama

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve power of muscle tarafından 6 Nisan 2005 başlatılmıştır.

1. power of muscle

power of muscle Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar küre girmeye düzenli zamanım ve maddi imkanım şu an yok.

Kür yerine sadece sustanon alarak vücuda hormon soksam sizce bir faydası olurmu.

Bizim salonda hormon kullanılmıyor bu yüzden enjekte edecek kimse yok
    eczaneyle konuştum kalçadan yaparım dedi bunun faydası olurmu.

Hep merak etmişimdir bide kalçadan yapınca oradaki kasları daha çok etkilemesin :)

Bide kalçadan yapılmasıyla kasa yapılmasının farkı varmıdır.

Bide illaki forumda yazmışsınızdır ben şöyle bi baktım bulamadım bana clomid kürünün linkini yazabilirmisiniz.

boy 1.75 kilo 73 yaş 21 2,5 yıldır bu sporu yapıyorum

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.085
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    daha önce birsey aldinmi ?

Maddi imkanin su an iyi degilse bence alma. Beslenme cok önemli, yani kür beslenmesiz olmaz...

Kür yerine sadece sustanon alsam diyorsun :?: anlamadim bunu....

Sustanon alirsan kür olmuyormu ?

nereye vurursan vur, vurdugun kaslar daha fazla gelismes, bu psykolojiktir, öyle sanar cogu.

3. power of muscle

power of muscle Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Daha önce bir şey almadım.
    Sizin kürlerde en az 3 madde kullanılıyoo haftalarca sürüyo oyüzden ben tek sustanon alırsam kürden sayılmaz diye düşündüm :)

Bide clomidin ne olduğunu buldum ve hatırladım. bunu nereden temin ediyorsunuz.

4. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Telif Ajansı, Tıbbi Yayıncılık
    Yer:
    Antalya
    Tek sustodan hiçbir şey olmaz. Ne yarar nede zarar görürsün. Sadece ilk kez vurduracağın için 2 gün doğru düzgün oturamazsın. Ayrıca sadece sustodanda kür olur. 10 hafta boyunca haftada 250mg suto bir kürdür, ama nekadar etkili olur orası meçhul. Paran yoksada kür işine girme bence. Çünkü kür esnasında ilaçlara servet dökmeyebilirsin ama beslenme baya bi pahalıya geliyo. Clomid Tr'den eczanelerde 3 farklı marka altında satılıyor...

5. power of muscle

power of muscle Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenme konusunda bir sıkıntım olmaz sadece extradan kür ileçlarına şu an maddiyatım yok.

Haftalık 250 mg sustanon ardındanda clomid kullanmak gerekirmi.

Clomidin eczanede satılan isimlerini biliyormusun?

6. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    0
    sustanon sven ın dedıgı gibi 10 hafta x 250 mg yeterli olabilir. ama yanında kesınlıkle günlük kg başına 2 - 3 gr arası protein alman şarttır. kür sırasında 3 gr alıyor herkes.

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.585
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    klomen.50 mg. fıyatı 8 mılyon.dıger bır ısımdede vardı ama hatırlayamadım.ıcerık aynı ama fıyatı 6,5 mılyon.

8. Guest

Guest Guest

dogal yada dogal olmayan kurlar vardir. Mesela kreatin de bir kurdur. Yalniz dogal oldugu icin 3-4 kilodan fazla bir kas yapisi insa edemezsin.

Sustanon yada diger steroidler cok pahali degildir. Ne kullandigin önemlidir. Sustanon maddesi etki düzeyi diger steroidlerden biraz farkli islendigi icin birinci kur olarak tasvip etmiyoruz. Ama illede bunu kullanacam diyorsan 12 hafta kur düzenlemen yerinde karar olur.

Bana kalirsa 8 hafta boyunca her 5 günde bir ampül ve 2 hafta boyunca her 7 günde bir ampül alarak kurunu bitirebilirsin. Bu kurda 10kilo hacim yapman dogaldir. Yalniz beslenme düzeyin kuvvetli olmazsa ve yapi itibariyle kilo almada zorluk cekiyorsan o zaman 7 kilo da kalabilirsin.
    5-6 hafta gibi kisa kur düzenlemen sana fazla birsey kazandirmayacaktir ve parani bosuna harcamis olacaksin.

9. MuscleTone

MuscleTone Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    istanbul
    yarari olmaz diye birsey olamaz. sonucta testesteron bu. guc ama kucuk kucuk gitmektense karacigerin uzerine yogun bir kur donemi gecirip sonra karacigeri dinlendirme yolunu secmek daha mantıkli bana kalirsa

Sayfayı Paylaş