Kür döneminde kullanılacak ideal supplementler?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve MaçaPapazı tarafından 27 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. MaçaPapazı

MaçaPapazı Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Forumda arama yaptm benzeri konular inceledim ama göremedim böyle bir konu, herkesin fikrini paylaşacabileceği ve benimde buna göre kendimi düzenleyeceğim konunun aslı şu: kür döneminde kullanılması gereken genel olarak ürünler neler olmalı sizce?
    protein (whey)
    casein
    amino
    creatin
    multivitamin
    bcaa
    glutamine
    saw palmetto
    glucosamine
    mik thistle
    cqenzim10
    enginar
    vsvsvs...
    herkes önerilerini ve markaları belirtirse çok güzel olur umarım

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadar ürünü kullanmak epey masraflı olur bence whey casein bcaa glutamine creatine alman yeterli birde enerji ürünü vitamin istersen multivitamin karaciğer koruma hapı çinko hapı işini görür ama amino asit gereksiz olduğunu anladım bende zamanla boşa masraf aynı paraya whey protein tozu alabilirsin daha faydalı marka belirtmek yanlış olur sana optimum yarar bana yaramaz ama benim kombinem weider ve muscletech ürünleri spora ilk başladığımda nitrofull ürünleri kullanıyordum zararlı olduğunu duyunca bıraktım hemen salonda epey uçuk bir fiyata almıştım gerçi bana protein tozu diye gainer verdi ama 3 ay da nitrofull de çok iyi sonuç aldım diğer markaları denedim ama nitrofull kadar iyi etki veren görmedim bilmiyorum belki benim vücut o markanın ürünlerine uyuyor muscletechte son bir kombine yaptım eğer ufakta olsa sonuç alamassam nitrofulle geçicem hem daha hesaplı beslenme kötü denilebilir ama beslenmem çok iyi

MaçaPapazı bunu beğendi.
  3. MaçaPapazı

MaçaPapazı Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    ronnie nin videolarında veya diğerlerinin videolarında onlarca vitamin mineral karaciğer böbrek desteği vs vs kullanıyorlar adamlar işi biliyor kür yapıp diğer organların desteklerini kullanmayınca birkaç yıla kalmaz spor yaşamını bitirenler oluyo bu iş ya tüm yapılacak yada hiç bulaşmayacaksın adamın kanını emiyor kanını :D

4. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    bence 2 yıla kadar karaciğer böbrek falan oralara girmemek lazım.

ilk 3-4 ay saf protein git bence. 4. aydan sonra protein+Creatin+glutamine+taurin 1.yıl bu seni götürür fazlasına gerek yok.Caseinde tercih edebilrsin ama ben creatin+glutamine+taurin karışımından dan yanayım. creatin+glutamin 1 pakette satılıyo kombine edilmiş + taurin ekliyebilirsin. birde KGT var hardline'nın hardline markasına güveniosan KGT alıp protein tozuyla kombine edebilirsin.

MaçaPapazı ve Vorenus bunu beğendi.
  5. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    koruyucuları kullan onun dışında whey protein - glutamin - creatin yeter artar bile.

MaçaPapazı bunu beğendi.
  6. MaçaPapazı

MaçaPapazı Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    bulk kürüne girince(tren boldenon sustanon) mecburi olarak milk thistle enginar multivitamin vs kullanmak lazım, aslında burada sormak istediğim şuydu, kış aylarına bulk kürü yapan arkadaşlar(deca-prima-enantat vs. farketmez) kür boyunca neler kullanıyorlar ve hangi markanın hangi ürününü kullanıyorlar, örnek verirsem ultimate iso sensation 93 whey olarak genelde tercih edilen temel whey, multivitamin olarak animal pak vsvsvs... yani ürün ve marka olarak tercihler neler? çünkü bulk kürüne girince ister istemez çok sağlam yüklenmek lazım desteklere

Sayfayı Paylaş