Külek yoğurdu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve halilhanfurkan tarafından 9 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. halilhanfurkan

halilhanfurkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Abilerim kardeşlerim az önce kardiyo yaptım sonrasındada külek yoğurdu yedim pek bilgim yok ama faydalımı yağ yakarmı yorumlarınızı bekliyorum.

2. mky212

mky212 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Lezzetlidir fakat yaglidir diye biliyorum. Benim onerim mylife veya ulker icimin yogurtlarini tercih etmek yonunda olur.Hem lezzetli hemde protein tozlari ile cok iyi gidiyor.

3. halilhanfurkan

halilhanfurkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ülkerinki yağ yakarmı ?

4. brhmcr

brhmcr Guest

Kim sana yogurt yakar dedi :) yag gunluk olusturudugun kalori acigi sayesinde yanar. Az biraz forumun yag yakimi sabit basliklarini oku.

5. halilhanfurkan

halilhanfurkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yani yoğurdu yerken doğalmı ? değilmi ? İşe yarıyormu ? gibi sorular aklımda kalıyor :(

6. tosunpaşa123

tosunpaşa123 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında yoğurt karın yağlarını eritmede yardımcı oluyor diyorlar. Tabii ki bu sadece yoğurt yiyerek olmuyor brhmcr ninde dediği gibi kalori açığı oluşturduğunda yardımcı etken oluyor.

7. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Ona bakarsan Cardozoda fenere gelicek diyolar.Geçin bu işleri yağ yakmak istiyosanız boğazınızı tutucaksınız.

8. kpalan1222

kpalan1222 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Polis
    Yer:
    Elazığ
    Kullanım durumuna bağlı kardeşim yağlı yağsız farketmez ama yağlı ye derim. Nasıl kullanacağım dersen aç karnına orta boy bir tabak kadar ekmeksiz tüketeceksin ve bu seni bir öğün götürecek mesela öğle yemeği niyetine yiyeceksin. İçeriğindeki yüksek kalsiyum ve iyi miktarda protein yağ yakımını arttırırken laktoz da kan şekerini dengeleyecektir. Şahsen kendim denedim 16 yaşındayken ciddi bir şekilde kilo verdim bu yöntemle aynı zamanda iyi de bilek yapmıştım. Ama şunu aklından çıkarma yağ yakmak istiyorsan basit şeker (glikoz ) ve ekmeğe veda edeceksin tuz tüketimini azaltacaksın.

Sayfayı Paylaş