Küçük Görünmek

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Clean tarafından 19 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar bu konuda baya bir dertliyim aslında sorunum şöyle dün mesela arkadaşlarla sinemaya gittik dönüşte giderken 3 tane çocuk omuzuma geliyor boyları ince bir şeyler bende yürüyordum neyse tip tip bakıyorlar zaten bizim burda cins cins herifler vardır . Ondan sonra yanıma geldiklerinde aaa kedi ölmüş baksanıza dedi bende bakmadım sonra uzaklaşırken yemedi lan felan filan yaptılar aslında bunu söylemekten de pek memnun olmuyorum kavgayı pek sevmem ama bulaşsalar yani daha az takarım çünkü biliyorum bir şeyler kickboks yapmışlığım var o konuda sağlamım ama kemiklerim çok ince ve enteresan bir vücudum var yani el bileğim 15 cm ölçün kendi bileğinizi ne dediğimi anlayacaksınız işte bu sene ygs lys var şimdi full body çalışıyorum inşallah devam ettiricem bakalım vücudum yağlı onları yakıp kas kütlesi eklemek istiyorum her neyse konudan uzaklaşmayayım dışarıya çıktığım zaman insanlar çok uzun geliyor kendimi çok kısa hissediyorum yani arkadaşım 185 boyum var diyor ama o bile bazılarının yanında küçük duruyor benimde boy 176 kilo 76-78 değişiyor acaba bu kalıpla mı alakalı küçük durma meselesi sakallarım kıllarım da var o konuda da sıkıntı yok çok uzattım heralde teşekkür ederim vakit ayırdığınız için .

2. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Bende 17 yaşındayım görenler abi diyor valla :D 20 gibi gösteriyorum. Küçük görünmek her zaman daha iyidir :)

3. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    :) haklısınız ama o bakımdan değil yani olay sadece yüz değil genel olarak cılız gösteriyorum ama cılız da değilim boy açısından da bakmak istemiyorum yapabileceğim bir şey yok bu saatten sonra sorunumu da tam olarak anlamadım anlamak istiyorum bakalım inşallah anlayacağım :) teşekkür ederim vakit ayırdığınız için .

4. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    iyidir kücük gozukmek ben mesela 14 yaşındayım asda :D

30 yaşından sonra dersin keşke kucuk gozuksem kasma yani ReLax

5. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Yüz hatlari onemli bu konuda,çene yapisi,bakislar falan.sanirim ordan kaybediyorsun.

6. ßeast

ßeast Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    küçük görünmek sıkıntı değil zamanla hoşuna da gidecektir. ama kısa olmak ciddi bir sorun benim boyum kısa her yönden sorun oluyor.kıyafette sporda vs vs. örneğiş 190 birinin kolu ortalama spor yapmayan hali bile 40 cm ye yakın ben 1,67 boyla 35 cm kol yapana kadar canım çıktı, ben istediğim vücudu yapcam diye uğraşıyorum. etraftan gelen tepkiler senin boyun kısa kötü duruyor vs saçma sapan şeyler

7. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Büyük görünmekte sıkıntı dostum ben 18 yaşındayım spor salonunda askere gitmiş gelmiş adam abi diyor :) kız arkadaşlarım inanmıyor vhaatsaptan kimlik fotoğraflarını falan atıyorum 25 gösteriyormuşum :)

8. DaMountain

DaMountain Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    büyük görünmek her zaman daha iyi , küçük görünmek iyidir yada baklava çıksın yeter hacime gerek yok gibi şeyler kendinizi kandırmaktan başka bişi değil.

TTTT bunu beğendi.
  9. Mitoz

Mitoz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    30 yaşına kadar büyük görünmek istersin 30 dan sonra küçük. Yani eğer küçük gösteriyorsan avantajlısın çünkü nornal şartlarda 30 dan sonra yol daha uzun :)

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    arkadaş ne demiş siz ne diyorsunuz 30 yaş muhabbetı donmus arkadaş 30 yasında degıl daha 17 18 yaslarında yanı boyle ornekler cok abes kacıyor senın yapacagın sey spor büyüdükçe özgüvenını saglarsın bunun yasla bır alakası yok 30 yasında ınce olsanda dolasırken moralın bozulur yanı 30 yasında ınce bır adam yolda yururken 18 yasında kendınden buyuk bır genc adam gorurse moralı bozulur kasılır kasılmam ben dıyen yalan söyler yanı ıcınde hep bır burukluk olur o yüzden büyük olmak her zaman ıyıdır ben söyle bır hıkayemı anlatayım lise2 ye gıderken 56 kıloydum ınanılmaz zayıfdım kolum 28 cm dı düşüün sımdı on kollarım 30 cm neyse ortamda muhabbet olurdu herkes espırı yapardı ben bı espırı yapardım bu vıtamınsız ne dıyor dıye benle dalga geceerlerdı tabı bunlar yakın arkadaslarım ama bunlar gercekler 2 gun sonra aynı espırıyı baska bı arkadasım yapdı o kalıplıdır tabı suan benden kucuk herkes kahkaha atıp gulmustu o gun ıste spor yapmaya karar vermıstım ondan sonraki sene spor yapmaya basladım hıcde bırakmadım cokda memnunum yanı suan ben espırı yapıp gulunen adamım dıgerlerı espırı yapınca sana karsı bu vıtamınsız ne dıyen kısı oldum yanı ısın sırrı vücudunu buyutmekde sevdıgım bır soz vardır kımse ılk goruste kalbine aşık olmaz aynen oyledır kimse ilk goruste ne kalbıne nede baska bırseyıne asık olup veya saygı duyar ılk baktıgı yer yuzden harıc vücuttur o yuzden vücudumuza ıyı bakmamız lazım bu spora baslayıp mantıgını kavrayıp bırakan ınsan zaten yok gıbı bır seydır sporun mantıgını kavramaya bak ayrıca kavga etmenede gerek yok o yaslarda olur oyle yanı sana o lafları edenlelerın vucutlarıda cok buyuk degıldır bırazda utangac olmamak lazım gırısken olmak lazım

Clean ve DaMountain bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş