Küçük bir konuda fikirlerinizi bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve PainKilleR tarafından 13 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. PainKilleR

PainKilleR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba Arkadaşlar ben geçen sene 8 ay bir boady yaptım ve iş nedeniyle bırakmak zorunda kaldım şimdi 2 aydır tekrar başladım kilo almam gerek ve OPTİMUM NUTRİTİON SERİOUS MASS 5455 gr yada Optimum % 100 Whey protein 2300 gr olan ürünlerden birini almak istiyorum. boy 1.77 kilo 60 yaş 26 sizce önce hangisini almalıyım sizin deneyimlerinizle yönlendirmenizi rica ederim. bu ürünlerden sadece birini alabilecek imkanım var, şimdiden herkeze teşekkürler...

2. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    ben 1 aydır düzenli olarak Optimum nutrition %100 whey kullanıyorum, çok etkili olduğunu düşünüyorum! diğer ürünü kullanmadığım için yorum yapamayacağım... forumdaki supplementler bölümünü incelersen karşılaştırma imkanınına sahip olabilirsin...
    saygılar!

PainKilleR bunu beğendi.
  3. kemalorgun

kemalorgun Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pazarlama satış
    Yer:
    istanbul acıbadem
    Bence Optimum % 100 Whey protein ile antremanlara devam et.Kolay gelsin

PainKilleR bunu beğendi.
  4. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Kilo almam gerek diyor Optimum whey de karbon hidrat yok ki kılo aldırıcı degıl. Kilo aldırıcı Weight Gainer

PainKilleR bunu beğendi.
  5. PainKilleR

PainKilleR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürler arkadaşlar Optimum protein sipariş verdim ama hala tereddütteyim ürün ile ilgili değilde benim asıl amacım kilo almak ne kadar yesemde zor kilo alabiliyorum normalin altında bir kiloyla protein kullanarak boady yapmak ne kadar mantıklı bilmiyorum :) 70 kilo olsam mesela proteinle süper olur ama olmuyor belki gainer da bi süre sonra... ürünü kullanınca nasıl etki olduğunu yazarım, yorumları olanlar yine cevap yazarsa memnun olurum, tekrar teşekkürler

6. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    painkiller kilo sorunun var senin ve kilo aldırıcı bir ürün kullanman gerekiyor.OPTİMUM NUTRİTİON SERİOUS MASS 5455 gr bir kilo aldırıcıdır.ve bunu kullanman gerekiyor.öbür ürün proteindir.sana kilo aldırmada çok yardımı olmıcaktır.

PainKilleR bunu beğendi.
  7. PainKilleR

PainKilleR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Evet Kan mevsimi kilo almam gerek gainerlar ile ilgili forumu baya bi araştırdım çoğu kişi gainer gereksiz şekerden ibaret yada ben denedim bir işe yaramadı diyor ve protein tavsiye ediyor açıkçöası kafam çok karıştı...

8. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Proteinle kas kutlesı yaparsın oylede kılo alırsın. Ama gercek anlamda kılo dersek weight gaıner ben 250 gram kullandım :) 3kg aldım 10 gunde :D

9. PainKilleR

PainKilleR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18

10 günde 3 kilomu ? hyper_ ne yaptığını ve hangi ürünü kullandığını yazarmısın acil kilo almam lazım 2 aydır 1 kilo bile alamadım... yardımların için teşekkürler :)

10. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    bende kullanıyorum gainer ama beslenme olmadan bir işe yaramıyor.beslenmeninde çok sağlam olması lazım.sadece gainer a umut bağlarsan hayal kırıklığına uğrarsın.ayrıca painkiller 60kg.yani çok zayıf.whey kullanarak kilo almaya çalışırsa baya bir uzun süre alır.sonuçta 1 yılda 4-5 kg kas kütlesi alsa bile bu çok iyi başarı sayılıyor.onun için gainer ile başlayıp belli bir kiloya ulaştıktan sonra whey e dönmesi gerekiyor.gönül isterki her 2 sinide kulllan..

11. PainKilleR

PainKilleR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18

evet bende isterdim ikisini birden kullanmayıda olmuyor tabi yeni işten çıkarılmış biri için zor :)... geçen sene günde 6 öğün yiyordum fakat midem bozuldu resmen eskisi gibi sağlam değil ama 3 ayda 15 kilo aldım yani başladığımda 45 kiloydum Eas ın proteinini kullandım sadece... gainer ile hacim yapıp sonra proteine geçmek en mantıklısı sanırım... tavisye edebileceğiniz uygun fiyatlı bir gainer varmı ve en az kaç gramlık almalıyım ? tekrar teşekkür...

12. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    hesaplı istiyorsan gain-fast(universal) iyidir.kaç kg lığı var bilmiyoru amaa 4kg falan alman lazım.gain-fast hesaplıdır..bu arada 3 ayda 15k alman çok iyi.demekki kilo alabiliyorsun devam et..

PainKilleR bunu beğendi.
  13. PainKilleR

PainKilleR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    4.5 kiloluk bir gainerı bakıyorum 10 gün kullana biliyorsun 10 gün için 170 - 180 tl de çok be biz en iyisi yemeye devam edelim... :)

14. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    İşte kullandıgım buydu :D ben 8 ay boyunca 67 kg kaldım ınanılmaz bırsey ne arttım ne azaldım hemde farklı tartılarda tartıldıgım halde. Bu urunden 250 gram kullandım 70 kg oldum. Benım tek soyledıgım bu. Baskasında nasıl sonuc verır bılmıyorum. Antremandan once ve sonra ıctım. Sen yemeklerden sonrada ıc satan adam ole demıstı yemeklerden sonrada ıcersen baya kılo alırsın demıstı.

Ekli Dosyalar:

15. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    yaw ne 4.5 kılolugu al 2lbs lik 900 gram kullan eminim alırsın kılo. Hemde cok ucuz bu protein gibi degil. Benım tek bıldıgım 8 aydan sonra bunun 250 gramı bana kılo aldırdı. Ben kılo almak ıstemıyordum protein olarak kullanacaktım ama baktım bunun ıcınde az protein var %80ı karbon hidrat bende Optimum whey %100 protein tozu aldım sımdı onu ıcıyorum.

16. PainKilleR

PainKilleR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Bende optiumum proteinden aldım ama şimdi keşke gainer alsaydım diyorum neyse bi süre sonrada gainer alıcam arık ya seninkinden yada aynı olsun diye optimum sirius mass alırım ama kafama takılan bişey var 2 kilolukları 5 gün falan gidiyor 5 günde kaçkilo alınırki ? 5 kilo alınmaz heralde :) öyle 1-2 kilo almak içinde 2kg gainera 100 lira vermek mantıklı gelmiyor ???

17. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    2kg lık 5 gun nasıl gıder ya ?

18. muration

muration Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muh
    Yer:
    istanbul
    Optimum nutrition %100 whey, piyasada satilan en kaliteli protein tozlarindan biri, fiyat-performans acisindan da en iyi protein tozudur.

Diger soyledigin gainer yani kilo aldiricidir.

Kesinlikle ve kesinlikle protein tozunu kullanmani oneririm, hem sana kilo da aldiracak, hem icerdigi aminoasitlerle kas yikimini azaltacak, icerdigi yuksek kalite konsantre proteinle de kas in$ani saglayacaktir.

sana nacizane bir onerim daha: Bu sporda kolu 40cm nin altindaki insanlarin ne soyledigini dinle ama pek inanma ;)

PainKilleR bunu beğendi.
  19. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    protein tozuda kilo aldırır tabiki.ama gainer kadar hızlı kilo aldıramaz.60kg bu arkadaş.belli bir yere gelmesi için gainer şart bence.

PainKilleR bunu beğendi.
  20. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Atalarımız boşa boşa dememiş "Akıl yaşta değil baştadır..!" diye. Herşey tecrübe degil, tecrübe edilmiş şeyleri okumakta bir o kadar iyidir. Bunu gectik ben diyorum ki kullandım. 3kg da aldım oyle veya boyle beslenmemı antremanımı degıstırmeden bu urunu kullandım yemın ederım 3kg aldım.

Birde sız bu sporu sanırım sadece bicepsten, koldan ıbaret sanıyorsunuz. Bari gogusu 120 den assalara ınanmayın falan deseydınız. !

PainKilleR ve Bureaucracy bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş