Kötü alışkanlıkları olan var mı ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ec0 tarafından 26 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    yok abı ben kurden vazgectım bu yuzden bıdahada yapmıcam ıns :) tetıkleyıcı bır unsur cunku dedıgın gıbı

a vodka ıcın benım en sevdıgım sekıl su aslında :) vodka alınır ama mumkunse bole absolute 100 gıbı bır sey olsun sıyah sısedekınden :) hepsını bır kaba bosaltın ıcıne taze nane yapraklarını sadece saplarından kopartarak koyun + yesıl lımon alın 4 e bolerek 2 tanesını koyun ve cam bır surahıye bosaltın hepsını ustunu strecle kapatın ve dolaba koyun 2 gun dınlensın suzun ve sısenıze baslatıp ıcın :) nanelı yesıl lımonlu vodka :)

aman ya zaten bu maceralar hep kotu alıskanlıklardan oluyor . gecen bulusmada da dedım genc arkdaslara amn dedım arkdas ortamınızı ıyı secın . ya dusun o gun bulusma var forumla ben evden cep vodkamı doldurup gıttım bulusmadan once beklerken ıcerım dıye ıctımde :(

bende doktorsuz cozmeye calıstım 1 yıl ama daha da buyudu ve farkedemıyorsun hastalık gıbı cunku . keısnlıkle doktora gıdılmelı ıyı gelıyor cunku . ozellıkle de esınız yada sevgılınızle terapıler kurtulmak ıcın bırebır

abı aynısı benım kardesımde var ya adamı ve 3 arkdasını bu futbol oyunundan kaldıramıyorum gecen gun kovdum evden s.ktrın gıdın lan gezın dedım :)

sevgılım e kovdunda noldu sımdı dedı e gezerler dedım :) sen ole san gecen bende kovdum meydandakı playstatıon salonuna gıdyoırlar dedı sok oldum :) ama bence geclıkte olur ole seyler sıgara falan ıcmıyorlar alkolde yok sorun yok yanı pek :)
    arkadaslarıda burda ogrencı ogrencı evınde klaıyorlar ama mubarek bı gelırler bır hafta :) bızımkıde ole bır gdıer bır hafta :) ama sırf oyun amaclı ya :)

Cattleya bunu beğendi.
  2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Kola Bağımlılığım Var :D ALkol Ve Sigaraya Göre Ufak Dursada Onsuz Yapamıyorum :D

Danny Boy bunu beğendi.
  3. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Tatlı bağımlısıyım bende :) Yavaş yavaş azaltıp tamamen kesicem inşallah. :)

4. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    1.Alkol
    2.Nargile
    3.******
    4.Sigara
    5.Küfür
    6.Bir kaç köyde jandarma arabası tekerleğini patlatmak.
    7.Jandarma binasının duvarına sarhoşken eco yazmak.
    8.Kamyon,bmc,Jandarma arabası yumurtalamak.
    9.Seks
    10.İddia ve kağıt oynamak ama bunlar tamamen zevk için para için değil yani.
    11.Evlerin camlarına kar topu atıp camdan çıkanada kartopu atıp tartışmak.
    12.Zil'e basmak.
    Şimdi işe gidiyorum gerisini akşam gelince yazıcam.

Kara Kalem bunu beğendi.
  5. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    ayıcık'lı vokta ve nanel limonlu voktayı ayın 5'inde yapıcam.
    bakalım nasıl olacak :D

6. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Tecavüz suçlaması almıştık arkadaşlarla ama tek ben kaçtım polis baskın yapmıştı, bende o telaşla 2.kattaki camdan atladım ordan sıvıştım zaten :D
    İftira gerçi ama internette haberlere bile çıkmış olay ama olmayan ne varsa yazmışlar olanları hiç yazmıyor 4 kişi diyorlar ama 5. benim beni bulamadılar.
    Ayrıca diğer yazdıklarıda yalan ama ne varsa abartılcak doldurmuşlar olmayan ne varsa doldur gitsin böyle yerde kaç kere bu tür olay olur misali abartı yapmışlar + yalan haber.

7. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Kola deyip geçmeyin küçümsenicek birşey değil şu internette halkın ağzında olan söylentileri denemeden konuşmayın derim :)

Kolayı hiç içmeden açıp içine diş bulabilirseniz atın ve bir süre bekletin sonucu görün 1-2 hafta bile yeterli mide ve bağırsakta uzun süre durmadığı için yırtıyoruz uzun sürede etkisini gösteriyor :D

Birde başka bir zararı katil denilebilicek bir şey yani bence kola asitli içicekler kalsyum emilimini azalttığı için boy ve vücut gelişimini engelliyor çocuk yaşta vericeği zararı bir düşünün :)

8. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    travian gibi bir oyun vardı Kingsage ona bağımlıydım günde 15 saate yakın pc açıktı oyunla ilgileiyordum zar zor atlattım o bağımlılığı.bide küfür alışkanlığı var yazarken değilde konuşurken farkında bile olmadan lafın başına o sözleri koyarım azaltmaya çalışıyorum arkadaşlara diyorum beni uyarın diye işe yarıyor azalma varmış :)

9. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    @Kolega

Babam bir cola markasının Türkiyedeki dolum tesisine gitmiş,kolalar büyük kazanların içinde oluyor tabi,gezerken dikkatini çekmiş içindeki bu siyah şey ne demiş,adam bakmış sopayla almış siyah şeyi ve doğal bi şekilde şöyle demiş: 'Bizim arkadaşlardan birinin çorabıymış' :)

O günden sonra 10 yıldır bizim eve cola girdiğini görmedim :)

10. cross

cross Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    tek kötü alışkanlığım sağ elimle olan düzeyli ilişkim. Daha önce bi başlıkta 3 yıldır karşı cinsle herhangi bir iletişimim olmadığını söylemiştim. Durumun vehametini anlamışsınızdır artık.

Danny Boy bunu beğendi.
  11. silyum

silyum Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    knıght onlıne dıye bı ıllet vardı 2 3 sene once gomdum cok sukur.gunlerce evden dısarı cıkmadıgımı bılırım ıdıot gıbı oyun basında gecen onca zaman..
    gunde 1.5 bazen 2 lıtre kola ıctıgım bılırım ama ondanda kurtuldum.spora basladıgımdan berı ıcmıyrm.
    bazı seyler vardı arkadaslarımı degıstırınce ondanda kurtuldum tamamen.
    alkolu gecen yaz agustostan berı ıcmıyorum.
    kahvaltı yapmazdım(spora basladıgımdan berı duzenlı yapıyorum)
    sıgarada sadece blue ıce ıcıyorum arada.(bır paket bır ay kadar gıdıyor o da alırsam :)

12. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103

Naptın RasAnt :D Midem Ağzıma Geldi :D

Cattleya bunu beğendi.
  13. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    arkadaşlar birşey dikkatimi çekti yalnız sigara içenlerde bir blue ice tır gidiyor yani :D ben de eskiden blue ice içerdim ama fiyatlar beni kırmızı winstona kadar düşürdü :D

14. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bilgisayar başında oturmayı kendimde kötü alışkanlık olarak görüyorum oturdummu face , araştırma , birkaç oyun felan filan derken 2-3 saat oturduğum oluyor bu benim için zararlı olduğunu biliyorum bu süreyi baya düşürdüm eskiden okuldan eve 6 saat pc başında oturur oyun oynardım oyunları bıraktım gibi birşey günde 30 dk kalan sürede hep araştırma ve satranç oynuyorum o kadar..Ama bilgisayar insanı asosyelliğe bağlıyor..

15. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Bende knight online oynuyorum hastasıyım beni öldürsünler oyundaki adama bir şey olmasın. Epey masraf yaptım adama ama olsun hakediyor çünkü :)

16. silyum

silyum Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    oyun sarınca bırazda gelıstırdıgınde gozun gercekten bazı seylerı gormuyor.konu dısı gıbı olmasın ama knıght'ın bana kaybettırdıklerını yazayım.uyku duzenım tamamen bozulmustu,yemek duzenımde bu sekılde,uyumamak ıcın gunde kac tane nescafe ıcerdım,kesınlıkle asosyal yapıyor bır sure sonra nerdeyse dısarıda gorustugum arkadasım kalmamıstı cogu sanaldı,kac tane kız arkadasımla ayrılmak zorunda kaldım(kız arkadasım defalarca arar acmam sonra acarım ve savastayım ya da boss kesıyorum deyıp yzune kapatmak vb. seyler sonrası malum) dersler dıbe vurur kı bana 1 sene kaybettırdı(oss sınavında),sınır hastası edıyor 2 ya da 3 tane klavye kırdım yumruk atarak(ekrana yumruk atan bıle gordum),aılemle bıle tartısma konusu oluyordu zaman zaman,zaten aylık bellı bır mıktar uyelık parası(sonra TL ıle oyundan arac gerec alma) fln.... kazandırdıkları ıse oyunu bıraktıktan sonra bunca olumsuzlugun zerresı bıle olamayacak maddı gelırdı..

Phil_Heath bunu beğendi.
  17. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    sigara, kumar ve sucuk.

18. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    kız arkadaşıma cok yalan söylüyorum bu kötü ama yapcak bişey yok mesela dün bi kızla gezerken aradı tuvaletteyim diyip kapattım :)

19. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Doğru ama kendine hakim olunca sorun olmaz. Ben kim bilir kaç bin tl harcadım ama o kadar abartılcak şekilde durmuyorum bırakıyorum pazara o dursun ben işe gidiyom öğle arası ve akşamları forumdayım.

20. the juggernaut

the juggernaut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Rize
    aynen benimkide bilmiyor içtiğimi istemiyor ama anaplım sporda yapıyoruz içmemek lazım ama onsuzda olmuyoır :)

Sayfayı Paylaş