Kötü alışkanlıkları olan var mı ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ec0 tarafından 26 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Başlıkta belirttiğm gibi sigara alkol vb. kötü davranışları olan var mı ?
    Kendikimi yazıcam ama epey var :S

2. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    raki iciyordum sadece sigara falan baslamadım

10 gundur alkole de ara vermis bulunuyorum :)

3. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    kötü alışkanlık olarak
    alkol var o da yılbaşından beri yok.

Hypodenz bunu beğendi.
  4. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    olmaz mı :(

-alkolü yazın abartmıştım baya her dışarı çıkışımda promilsiz dönmezdim. sonra spora etkisini gördüm gerçekten yağlanmaya başladım ve bir rahatsızlık hissi vurdu bana. ayrıca dinen günah olması da başka bir faktör. ve o günlere ekim ayında sünger çektim ve alkolü hayatımdan kesin olarak çıkardım. arada aramıyor değilim ama müziklerle idare ediyorum artık ya da kafam bozulunca arabayla tur atmaya çıkarım kesin işe yarıyor.

-sigara konusunda düzenli içici değilim. sınav zamanları son bir hafta günde 1 pakete kadar çıktığı oluyor. ama sadece ortam olursa yakarım onun dışında. stresli bir günden sonra falan. ama spor sayesinde yine kontrol edebiliyorum kendimi.

-iddaa cıydım bir aralar. hala oynarım ama kafama eserse. eskiden tüm gazeteleri alıp doktora yapardım resmen maçlar üzerine :D

şimdilik bu kadar hatırladıkça yazarım daha.

5. rockallen

rockallen Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Istanbul
    Alkol Ve Sigara Var Idi , Alkolu Yaklasik 3 Ay Önce Biraktim Ondan Beri Agzima Bile Surmedim . Sigarayi Ise 10 - 8 - 10 Oranindan 4- 5 - 4 Olan Bir Sigaraya Cektim Ve Gunluk 1 Paket Olan Kullanimimi 10 Dala Kadar Indirdim , Ilerleyen Zamanlarda Oranlari 1 - 1- 1 e Cekmeyi Planliyorum .

6. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    sigara var.:(

7. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Olmamı ya herşey var bende :)

8. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    alkol var ( her gun 1lıtre absolute 100 ıcıyorum :( ) ( doktorumun tavsıyelerıyle azaltıyorum yavastan kurtulcam ıns )

sıgara var ( her gun 1 paket marlboro blue ice ıcıyorum) ( brakma asamasına cok yaklastım eskıden 2 paket ıcerdım azaltıyorum yavasca )

uyarıcı olayıda var neyse buna gırmeyelım ( gunde 20 tane expresso ıcıyorum bıde bıkac tane uayrıcı kullanıyorum ) ama onun ıcınde bu hafta doktora gıdıcem :( )

seks bagımlısıyım ( tedavı oluyorum bu yuzden yanı kız arkadasımın destegıyle atlattım sayılır )

bırde alıskanlıkalrın en kotusune sahıptım hanı yasal olmayan tek kotu alıskanlık ama kurtuldum sukur kı :) yenı kız arkdasımla 2 aydır bırlıkte yasıyorum ve bana cok ıyı geldı :) saolsun cok emek sarfedıyor :)

Phil_Heath bunu beğendi.
  9. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Yazıcam ama epey var yazsam mı ki :(

10. leecH

leecH Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Danny Boy epey yazmış en azından yanlızlık hissetmeyeceğiniz kesin:D zaten konuyuda siz açtınız, içinizi dökmüş olursunuz:)

11. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Nadir alkol kullanımı dışında kötü bir alışkanlığım yok

rockybalboa7 bunu beğendi.
  12. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    tek kötü alışkanlığım kola :eek:

sporcu., ---RamSes--- ve Ocensers bunu beğendi.
  13. ysn

ysn Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    ne sigara ne içki ne iddaa ne kola nede başka bir şey var arkadaş kendimi çok yalnız hissettim :)

---RamSes--- ve Ocensers bunu beğendi.
  14. raidon

raidon Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    nargile keyfimiz var sadece :(

15. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Kara çayı çok severim her gün 1.5 lt içiyorum. Kağıda sarıp içmeyi denedim kötü oldu :( .

Ocensers bunu beğendi.
  16. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    alkol kullanıyorum ayda 2-3 kez gece hayatına çıkığımda birde dertlendiğimde veya çok keyifliysem vişneli vodkaya hayır diyemiyorum
    sigarayla hiç işim olmaz
    seks bence kötü bir alışkanlık değil iyi bir alışkanlık seksi çok severim
    yazın özellikle azda olsa kola içiyorum
    kız arkadaşım olduğunda aldatmadan duramıyorum
    şimdilik aklıma gelenler bunlar

Ocensers bunu beğendi.
  17. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    seks kotu bır alıskanlık degıl ama seks bagımlılıgı kotu bır alıskanlık adı nustunde bagımlılık

sevmek ayrı sey bagımlılık ayrı sey

eger benım gıbıysne bu kotudur . ornek verım 4 ay once kız arkadsımla bır yemk ıcın bır restoranta goturdum sans eserı eskı kız arkadaslarımdan bırıde ordaymıs kız arkdaslarıyla gelmısler meger arkdasının bırı evlencekmıs onun ıcın kutlamya gelmısler . o ankı sevgılme bır dk musade edermısın lavaboya gıtmem gerke dedım ve eskı sevgılımle tuvaltte sevıstım gerı dondum hıcbırsey olmamıs gıbı devam ettım . bu bır kez olursa heyacan verıcı bır kacamk olur ama seks ıcın her turlu tehlıkeyı goze alıyorsan ozman bunun adı bagımlılık oluyor . merak edenler az arastırsın ne dmek olduguna tehlıke deyınce ole kucuk seyler degıl yanı hayatınızı etkıleybılcek seyelrı goze alıyorsunuz

baska bır ornekte kız arkadasım ust katta uyurken grup seks yapmam yakalanmam o gun buna uzulmem aglamam kızın benı terk etmesı zorla barısmam ve 4 gun sonra alt kat komsumla seks yaprken tekrar yakalaması sonucu ılsıkımızın bıtmesı

bu aynı uyustuırucu gıbı yanı seks olmadan duramıyorsunuz

yenı kız arkadasım sayesınde kurtuldum sayılır benı 2 ayda 6 kez yakaldı ama okadar anlayıslı kı sorunum oldugunu bılıyor ve ban destek oluyor beraber terapılere katılıyoruz sukur cozuldu sorun . bıtmek uzere bıdaha ıns olmaz . cunku seks yapma sebebım karsımdakı kadından etkılenmem yada seks yaptıgımda ondan zevk almam degıl tamamen ıstek dısı bır sacmalık bagımlılık

yanı anlatmak ıstedgım sey su her aksam sevgılınızle seks yapıyorsanız bu guzel bır sey hatta 5 kadınlada yapın buda heyacn verıcı olur aynı anda ıdare ettırmek ama eskıdne benım yaptgım gıbı her aksam dısarı cıkıp gecede mın 2 kadınla seks yapıyorsanız ve prezervatıf kullanmıyorsanız bunun adı heyacan degıl bagımlılık olur .

ve seks zevk verne bır sey degıl acı veren bır seye donusuyor ozman

Son düzenleme: 27 Şubat 2012
    rockybalboa7 bunu beğendi.
  18. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Football Manager bu oyun bağımlı yapıyor beni,15 saat aralıksız oynadığımı bilirim bütün işlerimi aksatıyordu ne arkadaşlarla çıkasım geliyordu ne yemek yiyesim geliyordu tuvalete bile hani tuvalet bulamayız çok sıkışırız ya o duruma gelene kadar bekliyordum,2 günde 1 duş alan ben 4 günde 1 almaya başlıyordum sakallarımı düzenli kısaltan ben hep erteliyordum kısacası hayatımı berbat eden bu oyunun bu seneki serisini almadım kendimi tutuyorum belki yazın oynarım ama yaza kadar hayatta oynamam :)

Raffaello var bide alman çikolatası buna hastayım bir tane yedimmi kutu biter :)

Ne sigara ne içki,başka kötü alışkanlığım yok :)

19. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    alkol sevmiyorum (trakyalıların yüz karası :D)
    sigara en son galiba 5 sene oldu içeli...(haftasonunda bir fırt çekeyim dedim, aman yarabbim, o nasıl bir iğrenç tatmış öyle, bir daha mı asla ve asla)
    kola: zero olarak bolca var.
    illegal ot: kokusu bile tiksinç geliyor. nasıl alıyorlar anlamıyorum.

benim canımı sıkan tek şey şu iddaa...
    o da olmasa...

edit: votka lafı çok geçiyor. geçenlerde biryerde gördüm denedim, enteresan bir deneyim: jelibonları alıyorsun, küçük bir kaba boca ediyorsun, üzerine votka koyuyorsun, ama hoşaf kadar çok değil, kıvamında...1-2 saat buzdolabına atıyorsun. sonra kürdanla ayıcıkları üçer beşer götürüyorsun :) ben ablolud ile denedim, gerçekten çok harika oluyor :D

edit:2 @dannyboy sen naaptın öyle. bir de testo kürü mü yapacan kendine? senin testo zaten tavan olmuş yav. yoksa bu testo kürü de tedavinin bir parçası mı? ilerde vücut kendi kendine üretemesin ve böylece bağımlılığın azalsın diye mi yapıyon bu kürü yoksa?! :D

Son düzenleme: 27 Şubat 2012
    Ocensers ve Danny Boy bunu beğendi.
  20. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Danny Boy sendede ne maceralar varmış anlat anlat bitmiyor:) zaten benimde demek istediğim o seksi sevmek güzel şeydir ama bağımlısı olmak kötü insanı mutsuz ediyor arnolddada varmış bu bağımlılık en sonunda doktora gitmişti

Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş