Köprücük kemiğim ve ğöğüs sıkıntısı - yaş 20 boy 1.75 kilo 65

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Holypéarl tarafından 10 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Holypéarl

Holypéarl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese iyi forumlar arkadaşlar,forumda arama yapmama rağmen benim problemime benzer bir konu ile daha önce karşılaşmadığım için konuyu açtım,hemen problemime ğeleyim bb ye yeni basladım evde amatör olarak calısıyorum,üst ğöğüs calısması için 1 haftadır incline bench press calısmasına yoğunluk verdim fakat buğün dikkatimi çekti,köprücük kemiklerimin hemen altında bir şişkinlik ve alt ğöğüs kaslarıma çapraz olarak inen çizğiler bulunmakta,bastırınca felan ağrı yada acı yok,bundan endişe duyduğum için buraya bu konuyu açma ğereği duydum,acaba bir yerde hata mı yaptım yoksa ğelişme mi katettim bunu tam olarak anlayamadım, yardımlarınızı ve cevaplarınızı lütfen esirğemeyin,şimdiden teşekkürler,iyi forumlar ..

Ekli Dosyalar:

2. Holypéarl

Holypéarl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ne olduğunu bilen 1 kişi bile yok mu forumda arkadaşlar ?

3. AhmetONUR

AhmetONUR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Burda olmaz böyle ciddi konular bir doktora görünürsen o senin işini görür :)

4. Holypéarl

Holypéarl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    En yakın zamanda görüneceğim fakat,şimdi ki doktorlar bile "hmm ilginç.." diyerek kafasına ne eserse 2-3 ilaç yazar vaziyetteler,tabii özel doktorlar hariç,belki forumda bu olay daha önce başına gelmiş biri vardır diye yazdım ama sanırım kimsenin başına gelmemiş :)
    Teşekkürler cevabın için AhmetONUR :)

Sayfayı Paylaş