Köprücük Kemiği Ağrısı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve U.F.U.K tarafından 10 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. U.F.U.K

U.F.U.K Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Istanbul
    Slm arkadaslar
    2 yildir bb yapiyorum.Boyum 1.77 kilom 77. Son 2 aydir sol koprucuk kemigimde ve kemigin baglanti yerlerinde (genel olarak koprucuk kemigi ve cevresi) bir agri var.Antreman sirasinda bi sorun yasamiyorum.Sorun antremandan sonra dinlenmeye baslayinca oluyor.Ne yaptiysam bi turlu gecmedi.
    Bugun doktora gittim rontgen cektirdi bir sey bulamadi ardindan bide tomografi istedi.Tomografi yi cektirmedim cunku 450 ytl para
    istiyorlar .Tomogrofi cekilecek bi durum oldugunu sanmiyorum. Aranizda bu konu ile bilgisi olan var mi? Bu agriyi gecirmek icin ne yapabilirim?
    Yorumlarinizi bekliyorum :)

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    başlığı açtığın yer ''Çeşitli Makaleler'', lütfen biraz dikkat!

TAŞINDI

3. U.F.U.K

U.F.U.K Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Istanbul
    ewl dikkat ederim. yalniz boyle bi basligi nerde acabilirim acaba?? :)

4. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    en uygunu burası burda sorabilirsin.

5. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    tahminen calvicular da bir sıkışma olmuş buda ust gogus ve on omuz proğramında olur doktorunun dediği tomgrafi de daha ayrıntıya gireceği için yaptırıp durumu gormende fayda var

çogu sporcu bu sıkışmayı kalp rahatsızlığı ile karıştırır sol pectoral koltuk altı ve kola giden sinire baglantılı oldugundan agrı yayılır.. doktorun dediğini yapmanı öneririm

6. mayk

mayk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    arkadaşım senin dediğiğn ağrıyı yaklaşık bir aydır ben çekiyorum inan nefes alırken bile ağrıyor antraman esnasında birşey yok ama soğudukdan sonra başlıyor sen nasıl bir tedavi uyguladın beni eklersen seninle konuşmak istiyorum [email protected]

7. alifurkan1

alifurkan1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    aynı ağrı bende de var fakat benim önce sağ köprücük kemiğim antrenman sırasında acaip bi şekilde kıtladı.benimde antrenmanlarda problem yok fakat bi kaç ay sonra farkettim ki o kemiğin altında kalan bir damar baskıya uğruyor.eğer aşırı enerji isteyen bi iş yaparsan kalbin atış hızına bağlı olarak ağrının arttığını görebilirsin.tedavisi var mı bilmiyorum...

8. alpirinko

alpirinko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim de köprücüğü ilk kaburgaya bağlayan yer , yani hareketsiz eklem , yerini kaybetmiş, omzu çevirince mesela, hafif dışarı çıkıyor, normalde hareketsiz eklem, nasıl zorladıysam artık. tek tedavisi çiviyle tutturup ameliyatmış, onu da aşırı ağrılı ekstrem durumlar dışında yapmıyorlarmış. ilk doktor bb yapma dedi. 2. doktor istersen bizi dinleme yap, ama sonuçlarına katlanırsın dedi. 3. doktor, ameliyata gerek yok , 20 yılda 1 kere yaptım zaten. madem istiyorsun yap bb, ama ağrı olursa bırak ve bana gel dedi. bu dediğim durumla karşılaşan başka var mı aranızda arkadaşlar?

9. alifurkan1

alifurkan1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    benim olay tamamen aynı.doktorlara gittim bişi yok dediler savdılar.fizik tedaviciye gittim hiçbişi bildiği yok salak karının 1 kilo kaldır diyor.benm sol göğüs sağdan büyük ve dikkat edince şekilsizlik belli oluyor ağrı yok ama bu şekilsizlik beni deli ediyor en kısa zamanda çözüm varsa paralı olsa gene yaptırcam ameliyat bile olursa

Sayfayı Paylaş