Köpek Besliyormusunuz?Cinsi nedir?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve StayStronq tarafından 3 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. StayStronq

StayStronq Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hiç köpeğiyle spor yapan veya yapmayı deneyen varmı?Son derece eglenceli denemeyen varsa şiddetle tavsiye ederim :):)

2. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Eğer oynamaya alışmış rahat durmayan bir köpekse bazen sana engel olabiliyor.Denemişliğim var :)

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    - Köpek besliyorum.
    - American Pitbull Terrier.
    - Köpeğim ile spor yapdım denemez , hep onu okulun biri boş olduğunda köpeği salıyorum.Arkadaşlarım ile birlikte koşu yapıyoruz bizim ile köpeğimde koşuyor ama o hiç yorulmadı yani onu yorulmuş göremedim.Onu 2.10cm biryerede zıplattım.Zıplamayı oyuncakları için savaşmayı çok seviyor.

Ocensers bunu beğendi.
  4. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Rottweiler besliyorum, 6 yasinda ve ileri itaat-koruma egitimlerine tam olarak hakim. Daha once Ingiliz Bulldog ve Doberman Pinscher'i beraber de beslemistim ve ayrica ayni evde bir British Shorthair cinsi kedim de var. Hareket konusunda aslinda cok sansli bir kopek cunku kendine ait koca bir bahcesi var ama bir o kadar da sanssiz cunku fazla gezdirme imkani bulamiyorum. Ozellikle insanlara karsi cok sert ve yalnizca yavrulugundan itibaren gordugu 2-3 kisi disinda yabanci bir insani kesinlikle yaklastirmaz yanina ve bahceye. Kopeklerle arasi pek iyi degil ve yanina baska bir kopek yaklastirmaya cesaret edemem.

Bu arada Turkiye'de ''agresif kopek'' turlerinin sahiplenme yasi cok dusmus, tatile geldigimde goruyorum ve ozellikle kopek gezdirirken problem yaratiyor; karsisindaki kopegin kabiliyetlerini bilmeden sacma sapan hareketler yapiyorlar ki hos degil, ailelerine uzuntu kaynagi olabilirler.

Son düzenleme: 4 Mart 2012
    NacHo bunu beğendi.
  5. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123

Rottweiler'ım var son derece zeki ve bi o kadarda asabi bir köpek ama seviyorum.

Ekli Dosyalar:

• kont.jpg
      kont.jpg
      Dosya Boyutu:
      97,3 KB
      Görüntüleme:
      490
    zgr ve NacHo bunu beğendi.
  6. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    dostum burda lafı bana vuruyorsan emin ol senin yaşından çok köpek bakmışlığım ve bir o kadarda bilgim vardır sen köpeğini sadece yedirip gezdirirken ben köpeklerin dilini söküp istediğim şekilde eğitirim rahat ol sen thums:

7. NacHo

NacHo Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fen Bilimleri Fakültesi

harika poz vermiş ..thums:

8. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Sakin ol sampiyon, aklimin ucundan gecmemisti. Ilkokul ogretmeninle konusmuyorsun, dikkat et. 29 yildir evcil hayvan bakiyorsun yani, guzel. Egitemediklerin olursa, ailenin bir buyugune soylersin benimle iletisime gecebilir ve yardimci olmaya calisirim. Kara Kuvvetleri Komutanligi'na bagli birimlerde egitimine yardimci olabilirim :) Seni de psikolojik olarak egitebiliriz, yasin genc, babani kanser etme bu yasta uzuntuden; kopek isi tehlikelidir genc adam. Bedenin ve zekan cercevesinde sus kopeklerini oneririm sana, biraz anlasilmasi zor kopeklerdir ama uyum saglayacagina eminim. Boyu boyuna, kilosu kilona.

Son düzenleme: 4 Mart 2012
  9. pasha05

pasha05 Üye

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    Issız Bir Nehir Yanı
    1 yasında Rot um var dişi beraber spor yapma sansımız malasef yok ama bır donem kosu yapmıstık lakın ben yorulup kopegım yorulmayınca bıraktık :) su anda temel ıtaat egıtımını bıtırdı,ileri itaat egıtımıne gececegız

10. Furko2424

Furko2424 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    rocky filminden gördün galiba

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:00 ----------

çok güzel çıkmış.bayılıyorum rottweiler lara ya.çok güzel.bende beslemek istiyorum ama annem karşı çıkıyor :)

11. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    Ben baktığım köpekleri hep ıssız yerlerde baktım.Köylerde mesela.O yüzden tehlikeli falan olmaz heleki pitbull gibi bir köpek hiç hiç tehlikeli olmaz ne benim için nede başkaları için.Merak etmeyin yaşıtlarım gibi sokak köpeğine ip bağlayıp ben köpek uzmanıyım diyen bi tip değilim.Benim bütün çocukluğum bu köpeklerin arasında geçti kendim yedirmeden yanına yaklaşmadan aynı ortamda bulunduğum sadece izlediğim köpeklerde oldu.yani köpekler hakkında hertürlü şeyi bilirim bakmasınıda sopa ve ip ile adam etmesinide bilirim.pitbulun olsun şuan ağzından kemikde alırım hiç sorun değil.ayrıca 15 yaşındayım ama burda yaşa göre yaptığınız yorumda hiç iyi değil 5 yaşında çocuk değiliz tabiki yaşım ufak ama dediğim gibi bu konuda belkide sizden daha tecrübeliyim.ben çok gördüm 40 yaşında bile köpek alıp bakmasını bilmeyen köpeği mundar eden adamları.ne köpeği sevmeyi nede yedirmesini bilmeyen sizin yaşınızda çok insan var.istesem bir köpeği saldırganda yaparım ki yaptığım çok oldu tabiki insanlara değil bu konu oyun oynamaya gelmez bununda gayet farkındayım.ama gelipde bana yaşımdan sebep bilgisiz demekte doğru olmaz değil mithums: belkide sendende daha tecrübeli olabilirim bu konuda önemli olan çok bakmak değil alırsın köpeği yedirir içirirsin evet 50 yaşına geldin ve 50 senedir köpek besleyen adamım dersin sonra.önemli olan o köpeği anlamak bunlar sadece hayvan değil ve ben eminimki çok çok iyi anlamış biriyim.o yüzden yaşımdaki diğerleriyle beni bilmeden aynı kefeğe koymak hiç doğru değil dimi ? ayrıca ailemle babamla ilgili dediğiniz saçma şeylere hiçbişey demiyorum :D :D süs köpeğini sizde alabilirsiniz ele sığar kücücük sevmek sevilmez birşey belkide dediğim gibi köpek bakanlara tam uyacak bir köpek thums:

12. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Buyuk adam olacaksin sampiyon, haydi biraz daha gayret. Durex'in kalitesiz bir marka oldugunu hep soylerim...

MERAKLI bunu beğendi.
  13. zgr

zgr Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    23
    Danua cinsi bir köpeğim var ismi scoop baya büyüdü hatta devasa ben 100 kiloluk bir adamım bu tasmayı çekmeden yürüme eğitimini aldıktan sonra baya rahatladık(baya güçlü namussuz) Sabah koşusuna beraber çıkarım ama tasmasız köpeklerin olduğu yerlerden asla geçmem.Aslında sosyaldir ve cüssesinin verdiği özgüvenle kendine havlayan köpeklere dönüp bakmaz bile.Köpek işi çokda basit değildir birey gibi düşünmek lazım ki kötü sonuçlar olmasın.Bundan önce 2 tane beagle baktım müthiş sevimli ve oyuncu bir köpek ilk defa köpek bakıcaklar için ideal.Son olarak özellikle apartmanda yaşıyorsanız köpek alırken karakterine bakın hareketli bir hayvansa gezdirin oynayın, 2ay sonra sokağa atmayın

14. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Minyatür pinscher cinsi erkek köpeğim vardı. Çok başına buyruk bir köpekti. Verdiğimiz yavruları da pek laf söz dinleyen cinsten değillerdi sahiplerinde. Çok küçük bir köpek olmasına rağmen çok çok fazla cesurdu. Onun 3 - 5 katı büyüklüğündeki köpekleri geçtim, ineklere bile saldırmaya çalışan bir hayvandı. Tasmasından kurtulup diğer köpeklere saldırabilmek için bazen yerlerde sürüklenirdi nefesi kesilene kadar. Tabi ben de onun iyiliği için saldırmasına izin vermiyordum :)
    Bu cinsi almayı düşünenler küçük ve sevimli olmasına aldanmasınlar derim.

15. Furko2424

Furko2424 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    vardı derken öldü mü?

16. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
  17. pasha05

pasha05 Üye

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    Issız Bir Nehir Yanı
    Kımsenın avukatlıgını yapmaya yada dıger kısının haklı veya haksız olduguna gırmeden bu kadar ıgrenc bır yorum yaptıgın ıcın cok yazık.14-15 yasındakı karsındakı bır cocuk kendı fıkırlerını savunuyor yanlıs ıse duzeltmek ıcın caba gosterın bu kadar ıgrenc ve bel altı bır yorum.yazık!!!:mad:

Karsındakı kısının yaptıgı yorumlarda guzel degıl,konusma tarzı da.sıze karsı bır uslup yanlıslıgı ıcerısınde de olabılır ama sızın bu kadar bel altı vurmanızı gerektırmez

Son düzenleme: 7 Mart 2012
  18. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Köpek dövüştürmek, vicdansızca olduğu kadar, kanunsuzdur da. Bu konuda yaptıklarını ve ayrıca hırsızlığı burada övünerek anlatan arkadaşın mesajını siliyorum. Tekrarı olmasın.

Kişisel tartışmalardan da kaçınalım.

Berkthagar ve sultanmehmed bunu beğendi.
  19. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Dayımın oğlunun Rednose Pitbullu var, Yazın birlikte tatile gidersek bol bol koşup yüzücez...

2 Aylık...

6 Aylık..

MERAKLI bunu beğendi.
  20. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    Pitbull bendede büyük merak 4 tane oldu bu zamana kadar sonuncusu efe yi görmeliydiniz pit denemez ona en büyük eğlencesi parkta çocuklarla oynamaktı =)
    Köpekler bence şu dünyadaki en güzel dost cinsi ne olursa olsun karakterinin nasıl olacağı bizim elimizde yeterki amaç ego tatmini olmasın.

sultanmehmed bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş