KÜR DÖNEMi CiNSEL AKTIVITE

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve hsd tarafından 8 Nisan 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    93
    Arkadaşlar benim ve belkide birçok arkadaşımızın bilmediği konulardan birtaneside bu mesela cinselliğin bizim sporla bir ilişkisi varmı yokmu? kür dönemi ilişkiyi azaltmak mı gerekir? veya zaten duvara tırmanıyoruz.çadır kurduk :idea: kür beni orta okul ve lise dönemine götürdü valla ama ağrılı bir dönem cevaplarınızı ve benim sormadığım daha birçok şey var paylaşırsanız sevinirim saygılar :)

2. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    0
    kesınlıkle azaltmak gereklidir. en kötü ihtimal 7-8 günde bir. 15 gün-1 ay arası uygundur derler genelde.

edit : kür yapıyorsan bir zararı yok diye biliyorum.

3. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    hocam aldıhın ilacların bir cohu zaten testesteron testesteronda erkeklik hormonu olduhu için sex ve masturbasyondan :D :D uzak duracaksın b
    izim bu sporun özellihi bu zaten :) sen duvara tırmanmaya devam ettt :)

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.577
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    kur donemınde zaten haftada bır sen ıstemesende kazalar meydana gelecektır.bence off gunde haftada bır defa yapılmalı.

5. Guest

Guest Guest

Kur esnasinda cinsel gücümüz kat kat artiyor ve vücud her zaman testo seviyesini yüksekte tzutuyor. Bu durumda kur esnasinda sex yada masturbasyon yapmanin cok büyük bir kayibi oolmayacaktir. Dogal olarak yaptiginiz antremanlarda bunun etkisini görürsünüz ama steroid esnasinda cok büyük bir kayiba rastlanilmaz. Tabi primo yada deca gibi kurlar hafif maratona gectigi icin belki bu steroidlerde olumsuz etki gösterebilir. Ama bir teso yada dianabol aanapolon gibi yüksek androjen agirlikli steroidlerde fazla olum,suz etki göstermez.
    Her gün 2 kere masturbasyon yapan bir sporcu testoda injekte etse olumsuz etkisini görme ihtimali vardir. Vardir diyorum cünkü bunun kesin bir belirgin yani yoktur. Eger beslenmeniz gercekten düzenliyse ve yeterince protein aliyorsaniz o zaman fazla bir etki etmeyecektir.

Yalniz dogal sporcular cok dikkatli olmasi lazim.

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.577
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    dogal dıyerek benı kastettın sanırım.bu arada hele sukur hosgeldın demek geldı ıcımden.

7. Guest

Guest Guest

Hosbuldum guardbody.

Dogal diyerek sadece seni kast etmedim kardes. forumda dogal antreman yapan daha vücutcular var. Yada düsünenler vardir. Bu önemlidir.

Yada steroid kullanipda ara verdiklerinde dogal antreman yaparken buna dikkat etmesi gereken sporcularda elbette vardir. bunlar önemli elbette.

8. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    93
    hepinize teşekkürler PANZEHİR hoşgeldin ve cevabın rahatlatıcı durum çok kötü kür esnasında haftada 1 e dayanamam çok zor :idea:

9. Guest

Guest Guest

tek dayanamayan sen degilsin kardes:) ama 1 yapmak zorunda degilsin. Sadece dogal uygularken yaparsin. kur esnasinda 2-3 masturbasyonda yapabilirsin:) bu arada bu seksüel konuyu fazla uzatmasak iyi olur bence.

10. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    93
    tamam burada bitirebiliriz ben alacaklarımı aldım bukadar bilgi benim için yeterli şimdilik

11. Roid Rage

Roid Rage Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Nowhere
    Haftada 1 seks yapmak cok sacma. Seks yapmakla testosteron dusmez sadece vucud yorulur, zaten kimsede seks yapip gyme gitmiyor sanirim. Lutfen bu hurafelere inanmayin, aksine her gun duzenli seks yapmak cardio gibidir. Cardiovasculari arttirir
    Insan vucudu gunde 2-3mg testosteron uretir, sen 250mg koyuyorsun bir seferde, dogal olarak cinsel istahin kabariyor. Bosaldigin zaman testosteron seviyen dusmuyor, zaten cok yukarda...
    Ben kurde hemen hemen her gun seks yaparim ve her seksten sonra vucudumun cok iyi pump aldigina sahit olurum.....
    Dostlar sakin kendinizi kasmayin bosuna, vurun mala diyorum.....

12. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    93
    vuruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun çok iyi :lol: :lol: :lol: :lol:

13. Guest

Guest Guest

Roid Rage:

Bu senin sahsi fikrin. Saygi duyuyorum ama bu kesin bir olaymis gibi gösterme lütfen ve özellikle bunlar hurafe demeni sana yakistiramadim.

Seksüel olayda vücut testo üretir ve tetonun artmasiyla cinsel gücte artma meydana gelir. Bu artma ile sahis orgazma ulasir. Orgazma esnasinda vücut Sperma üretir(testosteron sayesinde). Spermanin kalitesi icin ve yapiciligi icin vücudun testo düzenide o ayarda olmalidir.
    Bir olgun erkek (yasa göre degisir), günde 10mg a kadar testo seviyesini cikarabilir. Yalniz her gün düzenlide yapsan normal düzensizde yapsan o zaman günde 10mg testo üretmen mümkün degildir. Bunu ben söylemiyorum uzman doktorlar bildiriyor.

Haftada 5 kere seks yapan dogal bir erkekde ikinci hafta günde 3,8mg testo ürettigi ortaya cikmistir. Bu oran degisebilir. Bugün 3 yarin 5 olabilir. Fakat ben 10mg dan bahsediyorum arkadaslar. Herhalde beni anliyorsunuzdur.

Steroid konusunda ben ayni sekilde seksi azaltin demedim. Ama cogaltinda demedim. Yani nasil olsa vücuda hormonu aliyoruz o zaman her gün 2 posta cekeyim demenin de bir mantikli aciklamasi olamaz.
    Roid rage kardes kendisine göre mantikli aciklama yapmis yani disardan görülen odur. Ama sporcular tarafindan test edilen olaylarda vardir.

profesyonel kuvvet sporculariyla berabber olursaniz ve yakindan onlalri takibe alirsaniz bu söylediklerimi tasdik edeceksinizdir. Mesela bir kuvvet sporcusunu ele alalim örnegin Boks yapan birisini. Bu sahis belli dönemlerde Steroid kullaniyor ve belli dönemlerde birakiyor (doping testlerinden dolayi) Nisan basinda maci olan bir bokscunun Ocak+SUBAT ve MARTin basin da steroid kullaniyor. Steroid zamani haftada 3 kere seks yapiyor. Oysa 6 kere yapsa dahi hic bir zarar gelmeyecektir. Ama seks boyutunu 3 de sinirlandiriyor. ve steroid bittikten sonra seksten tamamen uzak kaliyor(sizde acaba neendir?). Ve ringe ciktiginda istedigi sonucu alabiliyor. E
    Eger bu sporcu haftada 5-6 posta atsaydi ve steroid biraktikdan sonrada haftada 2 posta atsaydi o zaman ringdeki durumunu görürdün. Muhammed Ali bu seksüel olayini kendi hayatini anlatan kitabinda bir konuda aciklamisti. Tavsiye ederim herkes okusun.

Profesyonel Spor doktoru ve Amerikan olimpiyat sporcusu doktoru olan DR. Jack Brendon( soyadini yanlis yazmis olabilirim), seksüel boyutun sporcular icin asiri önem arz ettigini söylemektedir.
    Yani seks yapan insan yorulmaktan ziyade vücut mekanizmasinda belli oranlarda kuvvetten düsürebiliyor. Bu herkesde ayni degildir.
    Kuvvet sporculari icin günde asiri protein tüketimi mecbur görülmüyor ama uzmanlar alinmasinda yarar var deniliyor. Cünkü proteinin cok alinmasi bu testo seviyesini ve seksten sonra hemen antikatabol etki göstermesindn dolayi kullanimi tavsiye ediliyor.

14. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    0
    lol

15. Desperado

Desperado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sakın hergün yapmayım. Hacim kazanamazsınız sonra. Ama zayıflamak isteyenler yapabilirler.

16. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Panzehir şu mastürbasyon yada cinsel ilişkinin testosteron miktarını düşürmesiyle ilgili bir doktor raporu varsa bir zahmet şuraya kopyalayabilirmisin? Merak ettim de okumak istiyorum.

Mesela ben cinsel aktivite olarak anormal derecede bir istek sahibiyim.
    Bunu siteye girdigim ilk zamanlardan beri yazıyordum. Ve o yüzden hormon kullanmaktan korkuyordum. Korktugum başıma geldi ve hormon aldıgım dönemlerde günde kaç kez ejekülasyona ugradıgımı yazmak bile istemiyorum. Fakat ilk kürden 11 kg kadar aldım ve bunun büyük bir bölümünü muhafaza ettim.

Şu anda gene kür yapıyorum ve gene aynı durumdayım.
    Fakat ne hacim konusunda sıkıntım nede başka bir derdim yok.

MG larca testosteron kullanan bir insana cinsel ihtiyacını kısıtla ve şu kadarı geçme demekten daha saçma bir şey yok.

Testosteron hormonunun masturbasyon yaparak düştügünü ilk defa burada görüyorum. Bilemiyorum doğru olabilir olmayabilir doktor değilim.
    Fakat eğer varsa bu konuda bir yazılı kaynak merak ettiğim için okumak isterim.

Bir sitede adamın birinden şöyle bir yazı okudugum zaman gülmekten yerlere yatmıştım.

"Sen dışardan aldıgın testosteron hormonunu her gün mastürbasyon yoluyla dışarı atıyorsun"

Evet arkadaş mastürbasyon yaptıgı zaman testosteronu wc ye döküyor sanki. Belki sen bu söze destek vereceksin. Belki de testosteron wc ye gitmez ama idrar yoluyla atılır. yahut mast. yapıldıgı için az salgılanır diyeceksin. Peki o zaman neden benim kürlerim boşa gitmiyor?
    Ve neden istedigim hacimi iyi beslenerek ve bol protein tüketerek
    yaptıgım her kürde alıyorum?

17. Guest

Guest Guest

Flea:

Kardes galiba yazilari dikkatlice okumamissin. Ben bu masturbasyon olayini ikiye ayirdim. Steroidle gelen Masturbasyon ve dogal antreman ile uygulanan Masturbasyon. Dikkat edilmesi gereken sahislar dogal antreman yapanlardir dedim. Üstelik testosteronu düsürdügü yönde aciklama yanlis anlasildi gibi geliyor bana. Testosteronu düsürmekten ziyade bu seviyenin yeterince cikmasini engelliyor. Sanirim bu aciklama yeterli olacaktir.

Steroid kullanan sahislar haftada 5-6 kerede yapabilir. Bu cok etkileyici bir faktor degildir cünkü vücut üretimi hizli yapar ve zaten depot olsun yada hizli eden steroidler olsun vücut icerisinde testo seviyesini maksimum düzeyde cikarmaktadir. Yalniz hergün 3 masturbasyon gibi asiri masturbasyon vücudun maksimum testo artisinda engel teskil edebilir ama bu büyük capta degildir. Yani söyle demek yanlis olur: " sporcu masturbasyonsuz 15 kilo alir ama masturbasyonla 10 kg kazanir".
    Böyle bir fikir yanlistir. Etkileme durumu belki 1-2 kilo olabilir ama buda asiri düzensiz seks ve masturbasyon olayindan kaynaklanabilir.

Doktor sadece bu konu üzerinde rapor yazmaz. Ama sen gidersin muayene olursun doktor sana raporunu yazar. Ben bölgenin taninmis türk doktoruyla yakin iletisimde bulundum. Onun yazilari var bunu kopyalayabilirim. uzman Doktor ZAFER UYSAL.

18. Desperado

Desperado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu yazı eğer bilgisayarında kayıtlıysa , bana mail atarmısın?

19. Desperado

Desperado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Flea resmin varsa sende resmini mail atarmısın. Merak ettim, nasıl bir hacim yaptığını. reddragona@hotmail.com

20. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    0
    Flea ben senin gibi bilgili birisinden bu tipte bir yazı beklemiyordum açıkcası.

Her gün cardio yerine geçer, her akşam yapılmalı olayına hiç katılmıyorum. Her akşam yapılıp, ertesi gün antrenmanda tam perfonmans ile çalışmak mümkün değildir.

Kür sırasında cinsel aktivite konusnda Panzehirin bu forumda en az 10 tane açıklaması var. Hepsindede aynı şeyi söylüyor, kür sırasında pek önemi yoktur, zaten siz istemesenizde olur diye belirtmişti.

Sayfayı Paylaş