KÜR bitimi

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve reddragona tarafından 27 Aralık 2004 başlatılmıştır.

1. reddragona

reddragona Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar. 10 haftalık sustanon kuruna başladım
    her hafta 250 mg sustanon.
    Kür bitiminde ne kullanmamı tavsiye ediyorsunuz.
    Pregnly mi clomid mi?
    Pregnly yaparsam, 3 hafta yapmam gerektiği söyleniyor. Sanıyorum tanesi 25 milyon ve 75 milyona geliyor toplam. Clomid ise fiyat olarak daha uygun. Yanıtlarınızı bekliyorum.

2. Guest

Guest Guest

Pregnyl cok agir kurlarda alinmalidir. Mesela 750mg sustanon almissindir yada 500mg susta ile 35 mg naposim almisindir ve o zaman pregnyl alinabilir. Ama normal düzeydeki kurlarda mesela 250mg sustalarda clomid fazlasiyla yeter.

Üstelik pregnyl dikkatli alinmazsa ve yanlis kullanilirsa o zaman yumurtaliklara zarar veriyor. Dikkatli olmak lazim.

Clomid yaptigin injeksiyondan 15 gün sonra baslanilmalidir.
    Plan aynen söyle;

1.gün 300mg clomid (6tablet)
    2.günden 6. güne kadar 50mg (1tablet)
    7.gün 200mg clomid (4tablet)
    8.günden 12. güne kadar 50mg(1tablet)
    13.gün 150mgclomid (3tablet)
    14.günden 18.güne kadar 50mg(1tablet)
    19.gün 100mg clomid (2tablet)
    20. günden 50. güne kadar 50mg(1tablet)

yaninda creatin alinmasi tavsiye olunur.

3. reddragona

reddragona Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    50 gün mu kullanıcam :shock: . Ayrıca 1 kutuda kaç tablet var biliyormusun panzehir? Clomid'in yan etkisi var mı?

4. reddragona

reddragona Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    peki pregnly kullanıcak olursam, kaç hafta kullanmalıyım?

5. Guest

Guest Guest

pregnyl kura göre doz ayari degisir.
    Normal cok agir kurlarda her 5 günde bir 2.500i.e injeksiyon yapilir. 15 gün sürer. Yani 3 injeksiyon yapilir.

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.576
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    klomıfen yerıne nolvadex fazla fark yaratırmı..yanı farkı varmı?

7. Guest

Guest Guest

guardbody;

O soruyu sordugun icin sana tesekkür ederim. Cünkü bunu aciklamak gerekir unutmusum.

Nolvadex maddesi vücuttan su atiyor ve vücuda su depolamasini engelliyor ve jinekomasti belirtileri olanlar icin %100 cözüm sagliyor.

Yalniz arastirmalar gösteriyorki nolvadex maddesi vücuttaki testosteron seviyesini azicik etkiliyor. Bundan dolayi nolvadex maddesini tek basina kuru bitiris programinda kullanmamak gerekir. Clomid bu konu usta ve basarili. Yani nolvadex ve clomid ayni degildir ayni teraziye koymamak gerekir.
    Fakat suda gercektirki clomid ve nolvadex birlikte kur sonunda alinirsa daha iyi etki sagliyor. Yalniz bu kurun agir yada hafif olusuna göre degisir.

8. reddragona

reddragona Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Kür yapmış bir arkadaşım bana 10 haftalık sustanon kuruna girme diyor. Bu çok ağır gelir, yan etkiler gözükür diyor. 6.haftada kes ve kur bitiminde ısrarla pregnly kullan diyor. Kendisi öyle yapmış. Neticede benim kararım şu; 6.haftanın sonunda, eğer kas gelişimi benim için yeterli seviyede ise kesicem. Ancak çok az gelirse, sonuçta bu işe girerken bir risk aldık. Yan etkinin çıkma riskini göze alarak girdik. Hatta ben kel yapma gibi yan etkileri önemsemiyor, asıl önemli olan kanser gibi yan etkileri. Benim korkum bu prostat kanseri 10.hafta sürdürürsem çıkma ihtimali artar mı?

9. Guest

Guest Guest

reddragona;

Sustanon kanser yapmaz. Prostata karsi etkisi genelde 750mg lik ani kur cikislarindan gelebilir. yada 25 haftaliuk kurlarda.

6 haftalik kur yapilmaktansa hic yapilmamasi daha uygundur. 6 hafta sonra aldigin kaslarin cogunlugu kurdan sonra gidecektir. O zaman 6 hafta kurun bosunadir.

10 hafta hatta 16 hafta kullansan yinede yan etkisi cikmaz
    sadece hafif sac dökülmesi bas agrisi asiri terleme gibi yan etkiler cikar

10. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Panzehir kardeşim peki primobolan maddesinin içinde, kullanıldıgı taktirde düzenli prostat kontrolleri yapılmadır yazıyor.

Primobolan Depot, prostat kanserine neden oluyormu? Yada prostat büyümesine. Yani asıl sormak istediğim şey.

Firma bu uyarıyı, ilaç anabolik steroid sınıfına girdiği içinmi yazmış, yoksa methanalon enenhate özellikle diğer testosteronlardan daha mı çok dokunuyor prostata?

Primobolan gibi etkisiz bir maddenin, prostat kanserine neden olabileceği yada prostat büyümesine sebep olabileceği gibi bir bilgiden bahsedilirken, sustanon yada başka tür ilaçlarda prostat kontrolü önerilmiyor prospektüs de. Bu konuda bilgin varmı?

Asıl sormak istediğim şudur:

Primobolan Depot, Methanalone Enenhat diğer testosteron türevlerinden daha mı fazla dokunur prostata?

11. Guest

Guest Guest

Primobolan DHT hormonu üzerinden insana etki yapar. Bu prostati da etkiler. Ve genelde 400mg dozlarda cikabilecegi tahmin edilir. Kisaca 200mg prmobolan doz ayarlarinda hic sorun yoktur. Testosteron da öyledir ama testosteron prostata zarar verme durumu oldukca düsüktür. Yapilan prostat testlerinde ancak cok uzun kullananlar yada cok yüksek dozlarda kur yapanlarda prostat büyümesi olmustur ve genelde bu sporculardada kur bitiminde bu yan etki gitmistir ve sporcu eski haline dönmüstür.

12. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Testosteron propionat içeren steroidlerin ağrılı enjeksiyonları olduğu söyleniyor. Aynısını Sustanon içinde duydum.

Sustanon içinde testosteron propionat bulunduran bir karışım.

Sustanon iğnesi ağrılımıdır?

13. reddragona

reddragona Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    He he he :), yaw onun acısından ne olucak. Ona dayanamıyacak insan body yapmasın zaten. Ağırlık çalışırken bazen kollarınızı ağrıtırsınız, o acı bile sustanondan daha fazla. Vurulurken acı filan yok, 1 gün sonra kalçanın üzerine oturduğunda hafif bi acı oluyor.

14. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam reddragona teşekkür ederim.
    Ben internette gezerken şu ibare ile karşılaşmıştım
    "very very painful" :)

Birde ilk iğneden sonra cinsel istekte artış oldumu sende?
    Yani böyle aşırı bir artış. 2-3 güne kadar sustanon kürüne başlayacağım...

15. reddragona

reddragona Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cinsel istekte artış oluyor ama iğneyi vurur vurmaz olmuyor. ilk iğneyi vurdurduktan 2. ya da 3. gün oluyor. Tabi ilk iğnede pek fazla bi etki olmuyor, 2. iğne biraz daha etkili. Yani kür ilerledikce iğne daha etkili oluyor. Ben 2.iğneyi oldum, şu an kiloda bir artış olmadı, kaslardada değişme yok. Zaten etkisini 4.haftadan sonra gösteriyor diye duydum. Ben 250 mg uyguluyorum haftada, dozu artırırsan artış filan fazla olur ama yan etki çıkma ihtimalide artar.

16. Guest

Guest Guest

Sustanon maddesindeki propionat orani düsüktür ki zaten türkiyedeki sustanonlar düsük dozlardadir.

Agri yapmasinin baslica sebebi icinde bulunan Benzil alkol maddesinden kaynaklanir. Kaslara yerlesen bu alkol türü gereginde fazla olursa genelde agri yapar. Deca ve susta kullanan sporculara ikisini karistirmasini söyledik ve deca ile karistirildiginda agrinin %70 düstügünü gördük.
    Agri genelde ertesi gün baslar. Mesela aksam vurulan igne genelde ertesi sabah kalkildiignda agri baslar. Bu bazilarinda 1 hafta süer ve bazilarinda 6 hafta sürer. Kisiye göre degisir ve vücudun alkole alismasi meselesidir.

17. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Telif Ajansı, Tıbbi Yayıncılık
    Yer:
    Antalya
    Panzehir, Deca ve Sustanon'un karıştırılmasından kastın ikisinin aynı enjektörden aynı anda vurulmasımı?

18. Guest

Guest Guest

sven;

evet dedigin gibi susta ile decayi ayni injeksiyona karistirilmasi ve injekte edilmesi.

19. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Panzehir,

Bir bölgeye aynı anda 300 mg dan fazla ilaç enjekte edilmez diye biliyordum...

Tabi yanlış biliyor da olabilirim. 250 mg + 200 mg Deca-Durabolin 450 mg eder. Bu konuda beni aydınlatırmısın.

Birde yunanistandan steroid aldığım zaman örneğin 10 ampul bunu getirirken sorun yaşarmıyım.

20. Guest

Guest Guest

Flea;

mg hesabi yapilmaz. Sadece ml hesabi yapilir. Mesela 75 kiloluk sporcuya kictan injekte ettigimizde en fazla 4ml olmasi icap ediyor. omuz icin 1ml ve bacak icin ise 3ml. 90 ve 110 kiloluk sporcularda bu degisir.

Yunanistan dan mal getirmede o kadar sorun yasanmaz. Yalniz ordan 10ml deca yi nasil alacaksin . hangi marka altinda satiliyormus? Unutmaki sahte cikma ihtimali oldukca yüksektir.

Sayfayı Paylaş