just4 kilo alma günlüğü

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve just4 tarafından 15 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. just4

just4 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Merhaba arkadaşlar 1 aydır sporla uğraşıyorum 1,70 boyunda 59 kiloyum 1 ay önce yağlarım vardı 1 ayda kurtulabildiğim kadar kurtuldum şuan kilo alıp kilo aldıktan sonra yağlardan kurtulmayı düşünüyorum çünkü biraz zayıf gibiyim [​IMG] şuanki halim bu.

gelelim programa

Sabah kalkış : 1 bardak meyva suyu ( 1 kaşık bal , pekmez vs. değişiyor arada) , 20-25 gr kadar peynir

Kahvaltı : 4 yumurta 2si sarı ile , 100gr kadar peynir , 1-2 dilim ekmek, salam domates vs.

Ara öğün : 1 bardak meyva suyuyla çerez merez bişi atıştıyorum

Öğle yemeği : 12 - 15 kaşık arası patetesli bulgur pilavı , 150-200 gr arası tavuk , 20-30 gr peynir , 1 - 2 dilim ekmek

Ara öğün : 10 -13 kaşık arası bulgur pilavı , meyva suyu

Akşam yemeği : Tavuk ( köfte , et , mercimek , bamya vs.) ailemle yediğim için değişiyor ama protein ağırlıklı besleniyorum diyelim

Ara öğün : gene çerez falan götürüyorum

Antremanlarımıda düzenli olarak yapıyorum bakalım faydasını görecekmiyim programın tam kilomu yarın sabah tartıldıgımda buraya tekrar yazacağım , eklemem çıkarmam gerek tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim .. :)

2. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    kilo almak istiyorsun yulaf ezmesi yok ? oldu mu şimdi hemen ekle :)

3. just4

just4 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    yarından itibaren yulaf ezmesinede başlarım o zaman dostum :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:04 ----------

Bugün kahvaltımı ailem ile yaptım planladıgımında dışına çıktım biraz 4 yumurta 3 ü sarı ile bi omlet yaptım yanında yarım simit yedim 100 gr peynirimi yedim 1 dilim ekmeğe fındık ezmesi ve çikolata sürerek yedim haricindede 4 çay kaşığı fındık ezmesini çerez niyetine götürdüm sınırın dışına fazla cıktım sanırım biraz sakıncası olur mu :/

4. just4

just4 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    öğle yemeğinde 12 kaşık bulgur pilavıyla 200-250 gr tavuk ciğerini birlikte götürdüm yanındada bir dilim ekmekle kibrit kutusu kadar peynir

5. RoLL

RoLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Öğle yemeğinden sonra ki ara öğün fazla gibi geldi 12 kaşık :D yulaf ve fıstık ezmesi eklemeni öneririm yulaf öyle kolay yiyiyebilen bir ürün değil 1-2 kaşık fıstık ezmesiyle karıştırarak yiyebilirsin ayrıca lor ile kaşar eklemeni öneririm ben özellikle kahvaltıdan sonra ki araöğün için öğle yemeğinden sonra ki ara öğünü böl derim.

Sayfayı Paylaş