Josh07-Animal Cuts ve tecrübelerim

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve josh07 tarafından 9 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. kamata

kamata Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oncelikle yorumlariniz icin tesekurler, burdaki yorumlari okuduktan sonra bu urunu aldim ve 3 hafta sonundaki degismeleri yazmak istiyorum...
    6 hafta onceki degerler:
    kilo:103.7 kg
    yag indeksi:%29.7
    yag kutlesi:30.7 kg
    yagsiz kutle:73 kg
    6 hafta sonraki degerler:
    kilo:96.6 kg
    yag indeksi:%25.7
    yag kutlesi:24.8 kg
    yagsiz kutle:71.8 kg
    animal cuts i kullandigim 3 hafta bu 6 haftanin icinde ve gunde 1 paket aldim. 1 hafta dinlendikten sonra kalan 21 pakete basliyacam. sizce bu degisim yeterli mi ? simdiki hedefim diger 3 hafta sonunda yag indeksini %20 ye indirmek umarim basaririm...

2. kamata

kamata Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir de ben unimal cuts in yaninda optimum whey protein kullaniyorum, gecenlerde okudum definasyon doneminde aminoasid kullaniliyomus. sizce aminoasid mi kullanmaliyim? optimum superior amino 2222mg nasil kullanan var mi l-carnitinli oldugu icin bunu almak istiyorum. simdiden tesekkurler....

3. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar bende bu başlıgı takıp edıyordum bayagıdır foruma gıremedım.josh a uzuldum bıraz uzun bı zamanda fazla bı defınasyon saglayamamıs.işallah bidahakine kolay gelsin...

4. Hulk

Hulk Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Bayım protein tozu yerine amino asit kullanırsan daha etkili biçimde kilo verebilirsin.Protein tozunun 1 kaşığı 130kalori lakin aminoasitlerde daha az.Ben 1 ay protein kullandım pek kilo veremedim şuan ağırlık antrenmanlarından sonra likit amino içip 30dk kardio yapıyorum.

5. muhlih

muhlih Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    josh, cuts falan yalan 2 sene önce 1.80 -117 kiloluk obezdim. yaz kış her 100 metre yürüsem pişik olan oturduğu yerde terleyen bir insandım sigarayı bıraktım hersabah 6da kalkıp koştum ilk günler halısahada bir tur zor koşuyodum ciğerlerim agzıma geliyodu ama bırakmadım haftada 3 gün yüzdüm diyetisyene falan gitmedim biraz cahil diyeti yaptım. sabah büyük kepekli tost öglen çorba akşamda annemin sihirli lahana çorbası ve et falan yedim. hiç bir ürün kullanmadım. iş beyinde bitiyor biraz, rejim yaparken deli gibiydim felaket gaza gelmiştim, akşam yatarken sabah olsunda kalkıp koşiim diyodum. hiç unutmam nisanda falanda başlamıştım haziran başında 100e agustos sonundada 85e falan düştüm, hiçbirzaman sporu bırakmadım sonra tabi gaza gelip farklı spor dallarınada sardık, bu süreçte kan değerlerimi sürekli kontrol ettirdim aile büyüklerinde doktor var, nooluyo falan dediler. koşuları 1 sene sonra azallttım akşamları şehir içinde koşuyordum sadece ama haftada 4 gün falan ciddi yüzme antrenmanı yapıyordum, bu yaz son kilolarıda iyice verdim fakat 73 kilo çelimsiz falan oldum sadece yüzme kaslarımı uzattıda uzattı çatı güzel oldu ama çelimsizleştim baya eski halime göre tabi kiloları verirkende baya kas mas nevar ne yok gitmişti ama bu geçen sürede insan sağlığı beslenme ile ilgili çok şey araştırdım. bu kış yüzmeye ara verdim. spor salonundaki hocanın önerisiyle kardiyoya ara verdim kendimi ciddi disiplinli bir şekilde bodybuildinge verdim universal whey, animal whey, universal amino gibi ürünler kullandım faydasınıda gördüm diyebilirim ama tabi bogazımızıda tutmadık 6-7 kilo aldık kasla beraber yagda aldık şiştik 80 kiloyu gördük şimdi cutslara paklere bakar olduk çok kaptırdık ama arkadaşlar bu işler aceleye gelmiyo ister bodybuilding olsun ister yüzme olsun ne spor olursa olsun, 1-2 ayda löp diye ne kilo verebilirsiniz nede hop diye kaslanabilirsiniz herşey teknik, istikrar piskoloji ve beslenmeyle alakalı, ben 2 yıldır ciddi birçok dalda amatör spor yaptım ama hala istediğim noktada diilim çünkü kendimi buna şartladım artık hastalığım bu oldu. yani millet iş biraz beyinde bitiyor her duyduğunuza inanmayın rejim ve kilo vermeyle alakalı her insan kendi doktorudur, light yogurtlar light peynirler bunlara ekstra paralar vermeyin, doğal beslenin, doğal ürünler tüketin, abur cubur gazlı içecekler tüketmeyin. beslenmeyle ilgili kendiniz araştırın ama tabiki bir doktor tavsiyeside alın benim arkadaşım doktordu ailemde doktor vardı sürekli fikir alışverişi halindeydik. spesifik diyet programlarına baglı kalmayın elbet koparsınız ve abarır dahada yersiniz piskoloji çok önemli bunu bilin ve devamlı kiloyla mücadelenizde kendinize inanın. ama tabi bu tür detaylı kas kaybetmeden yağ oranı düşürme falan bunları bende yeni yeni araştırıyorum öğreniyorum daha öğrencek çok şey var hemen cuts lara pak lara laf ettik diye kızmasın body ci arkadaşlar onlarında uzmanlık alanı budur. herzaman bilime ve tecrübeye fikir alışverişine açığız.

6. romeo3486

romeo3486 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar hızlı ve sağlıklı kilo vermenin deneyimlediğim en etkili yöntemi; Solgar'ın L-Carnitinini spordan 45dk. önce bol su ile 2 tane atın. 15 dakika orta tempo koşu, akabinde yarım saat uzay yürüyüşü... 45 günün sonunda tam 10 kilo verdim. 105kilodan 95'e düştüm. Ve sonrasında işlerimin yoğunluğundan dolayı 2 ay devamını getiremedim. Ve hala 95 kiloyum. Bir diyetede ihtiyacınız yok.Ekmeği azaltın, şekeri azaltın haftanın 6 günü bu dediğimi yapın 45 gün sonra siz bile olanlara inanamazsınız. Kas kaybı falanda olmuyor. ;)

Sayfayı Paylaş