Jintropin tecrubesi olan var mi?

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve speedtouch tarafından 29 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.528
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Selamlar arkadaslar
    Kendiniz veyahut cevrenizde bu spor adina hatiri sayilir bir vucut olan jintropin kullanmis kimse var mi ? Ve yorumlari nasil ?jin çin mali olmasi sebebinden Norditropin ve genotropinle arasinda daglar kadar fiyat farki var , peki kalite farki ne durumda ? Ben cevremdeki yarisma arkadaslarima sordum ama hicbirisi jin kullanmamis , gh girenler hep nordi ya da genotropin kullanmis
    Degerli El Diablo var birtek jintropin kullanmis yakinlarim arasinda o ilacin calistigini soyluyor fakat benim asil ihtiyacim olan şu , nordi ve geno ile kiyasladigimiz zaman ne kadar calisiyor?

Sonsuzadogru bunu beğendi.
  2. Sonsuzadogru

Sonsuzadogru Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antakiya, Hatay, Turkey
    Kullanan biri var ve fazlasıyla memnun kalmış biri.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. mrage

mrage Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    HGH Üretmek çok komplike bir iş ve çok Pahalı ekipmanlar gerekiyor o Çin'de Üretilen gh'ların hiç birinin dozaj ayarlamasi doğru değildir 10iu yazan flakon'da 4-5 iu varsa yat kalk dua et

4. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.528
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Cin dunyanin 2.en buyuk ekonomisine sahip ulke yani cok yuksek kalite gh uretimi icin gereken sartlara sahip bir ulke burda muz cumhuriyetinde uretilen veyahut merdiven alti bir urunden konusmuyoruz...
    benim cinde eczane bulunan satilan jintropine dair bir suphem zaten yok, fakat urunun asiri miktarda sahtesi mevcut dunyanin her yerinde, benim asil kastettigim turkiyede bir sekilde elinize gecipte kullandiysaniz memlun kaldiniz mi? Nordi ile kiyaslama sansiniz oldu mu?

5. mrage

mrage Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Ben Çin'de üretilen çoğu generic hgh'i kullandım hypertropin,hygetropin,jintropin (yeşil Kapaklı flakonu en iyi batch olarak bahsediliyor internette) ve hiç birinden genotropin'den aldığım verimi alamadım.
    10iu genotropin enjekte edip igf-1 ve gh serum testi yaptır daha sonra Çin'de Üretilen 10iu generic hgh enjekte edip jintropin gibi, bir daha yaptır testi aradaki farkı kendin görebilirsin. Belki benim kullandığım generic hgh'lar counterfeit'dı ama yabancı forumlarda bir çok kişi flakon'da belirtilen dozajın gerçek olmadığından şikayetçi o Yüzden bana pek inandırıcı gelmiyor en iyisi kaliteyi kontrol etmek için igf-1 ve gh serum testi yaptırmak fazla pahalıda değil

Akay, octeniskrup, Sonsuzadogru ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. PinusNigra

PinusNigra Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    ben de şu anda kigtropin kullanıyorum ve gh igf-1 testi yaptırmayı düşünüyorum orjinalliğini ölçmek için.gh nin yarı ömrü az olduğu için enjeksiyondan 2 saat sonra falan kan verilmesi uygun olur mu?

7. mrage

mrage Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Evet 2 saat uygundur fakat 2 saat'dennuzun sürmesin yoksa isabetli bir sonuç alamazsın

8. won_dutch

won_dutch Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Jintropin 2 aydir kullaniyorum 200 iu bitmek uzre duymak istedigin seymi bilmiyirum ama bende buyume degilde...inanilmaz karin yagi yakti ben sadece definasyon amacli kullaniyorum bolgesel olarak ama iyi adamdan al 400 e alacagin sahte 650 600 olan eczane urunu

9. Sonsuzadogru

Sonsuzadogru Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antakiya, Hatay, Turkey
    Kullanım sekli, beslenme ve günlük aldığınız miktar nedir?

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. hardtime

hardtime Üye

Beğenileri:
    648
    Ödül Puanları:
    103
    ben genotropin arasında bir kez kullanmıştım. kaydadeğer bir fark hissetmemiştim açıkçası geno ile. ama herhangi bir test de yaptırmamıştım.

11. won_dutch

won_dutch Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Sabah 1.5 unite aksam 1.5 unite saat 7 de beslenmede hicte ole diyet falan degil ama ciddi karin yagi yakiyor bende

12. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.631
    Ödül Puanları:
    123
    3iu ancak yag yakar zaten, uzun yillardir anabolik forumdasin, muhtemelen kutlen de iyi olmali, o doz ancak yag yakar sende :)

13. won_dutch

won_dutch Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Bi ara genotropini 3 iu denedim 2 ay hic bole yag yakmiyirdu eger maksat definasyonsa sebebini bilemedigim sekilde jintropin iyi calisiyit zaten buyumukse uzun soluklu gunde 6 unite genotropin favori

Sayfayı Paylaş