jinokomastri

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve mustafakagni@hotmail.com tarafından 19 Eylül 2004 başlatılmıştır.

1. arkadaslar 3senedir bende jino var ve rahatsiz oluyorum bana lutfen tavsiyelerde bulunun mailime lutfen mustafakagni@hotmail.com

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Selam, duyduguma üzüldüm ama malesef, bu bilgisizlikten kaynaklaniyor.. 3 seneder varsa maelesef ancak cerrahı operasyon ile kurtulabilirsin, eger Nolvadex alsaydin bu sorunla karsilasmazdin. dedigim gibi 3 senedir varsa tek care cerrahi operasyon :cry: :cry:

NOLVADEX http://www.turkforum.dk/Forum/viewtopic.php?t=54

Bazilari nolvadex´i kürle beraber aliyorlar, bazilari meme ucunda kasima ve uyusma ortaya gelince nolva aliyorlar. Nedenine gelince, bu tableti alinca, gainin biraz düser ama ozamanda jinokomasti ortaya cikmaz, yani en iyi yöntem. Eger nolvadex almiyorsan riske giriyorsun, almazsan fazla gain alirsin, ama jino ortaya cikabilir aynen sende oldugu gibi. Ama ilac alacaksaniz herzaman yaninizda pregnyl nolvadex ve klomifen olsun, bunu hic unutmayin, Klomifende cok önemli kglari kalmasina yardimci oluyor, ve bunlar anti estrogenler.

Bu yazdiklarim benim kendi bilgilerim, doktora basvur ve o nediyorsa sor, ben karsilasmadim jino ile ama baska forumlarda okuduguma göre cok gec, YANLIZ belki bir care vardir, birisiyle konusmustum, sonra alirsanda yardim olur diyordu, ama 100 kisiyemi inanayim yoksa 1 kisiyemi ? ama ilaclar hic bir zaman ayni yardim etmiyor, insandan insana fark var, yani onun icin sen önce doktora basvur, eger sacece cerrahi operasyonla derse ozaman Nolvadex dene son care olarak, bu benim sana tavsiyem :cry: :cry: :cry: daha öncede dedigim gibi cok üzüldüm umarim biraz yardimci olabildim. Hangi ilaci almistin ???

3. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    cevap

valla wınstrol ve buna benzer bırkac ılac daha vardı ama tam olarak hatırlamıyorum ve unutmadan benım suan elımde weıder mega mass,bcaa ultımate,weıder 6000 amıno,argınıne orgınıne ultımate var bunları sence nasıl kullanıyım ve yanına ek bıseyler daha alayım mı unutmadan prımobalonda vurulmayı dusunuyorum aynı zamanda sence unıversal 3001de alayım mı nedersın

4. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    walla, bu yazdigin seyleri hic tanimiyorum, sadece primobolani biliyorum, bence eger jinokomasti varsa, Primobolan alma, daha kötü olur jino. Bu diger yazdiklarinin linkini verirsen yardimci olabilirim, burada (danimarkada) isimleri degisik oluyor onun icin tam ne oldugu bilmiyorum.

Doktora basvurdunmu ?

5. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bu arada bunlari alayimmi diyorsun ama istediklerin ne ? kgmu almak istiyorsun kasmi, yoksa definisyonmu ?

biraz isteklerini yaz ona görede yardimci olayim.

6. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    cvp

ultımate urunlerını www.******.com dan bulabılırsın weıder mega mass 4000 ınıde duymus olman lazım olabıldıgınce yagsız kas agırlıklı gelısmeyı ıstıyorum unutmadan unıversal 3001 anabolıc agırlıklı etkılı bır amıno cesıdı olarak duydum kullananlar cok memnunmus ve doktorada gıtmedım jını ıcın ılgıne tekrar saol

7. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Walla baktim bulamadim, yanliz bu yazdigin Aminomu ? yok protein tozumu ?

Eger ince isen ve kg almak istiyorsan, weight gainer al, Yoksa bence Protein tozu al kas yapmana cok iyi yardimci olur, ama zaten yedigin yemektenden alabilirsin bu proteinleri, beslenmen iyise bosuna para varme bu ek besinlere. Zaten günde kg basi 2-3 gram protein almalisin günlük...

Yani 70 kg isen 150 gram protein yeter büyümen icin. Beslenmen nasil ?

Bol bol Ton baligi ye, bilmem orda pahalimi ? 100 gram ton baliginin icinde 23 gram protein var... Dardanel ton var fiyatini biliyormusun ?

Ben kendim whey protein ve Kreatin aliyorum, tr´de nedense markalara cok bakiliyor görebildigim kadariyla, AMA! insanlar bilmiyor neyin ne oldugunu, mesela danimarkada cok cesit marka var, millet bu bundan daha iyi diyor, ama gercege bakilirsa protein tozu ayni yerden geliyor "arla" firmasi, bunlar süt falan satiyor, onun icin markaya pek fazla bakma. Siteye yakinda webshop aciliyor inshallah, burada Ek besinler cok daha ucuz.

Yardimim bir sey degil daha evvelde dedigim gibi bence primo alma eger jini varsa. Birde nasil bilmedigin seyi alirsin kardes ? kac yasindasin ?

8. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    musty kardeş weiderın 4000 lik olanı aşırı derecede yağ yapar bence alma bir servisinde 4000 kalori vardır bi arkadaşım kullandı 10 kilo kadar aldı ama kullancaksan servislerini düşür derim yarım ölçek içebilirsin

9. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    despo hocam webshop açılcak demişsin çok güzel fakat danimarkadan türkiyeye gelirken gümrükte problem çıkmazmı şimdi gümrükleri çok sıkılaştırdılar biliyorsun çikolata gelince bile binbir yerden izin alman gerekiyomuş inşallah sen bi formülünü bulursun 8)

10. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    walla arastiriyorum, bu arada tr´de yasiyanlardan yardim istiyorum :D kurallari bilmiyorum yani gümrük kurallarini falan, eger yardimci olursan sevinirim. Yazdigin dogrumu ya ? nerden duydun link falan varmi ? kibristan bir arkadasla konustum, o suan bakiyor nasil oldugunu falan arastiriyor.

Bilgin icin tsk.

11. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    merak

spıder7 valla artık cok gec aldım weıder 4000 ama ben 3 yemek kasıgı kullanmayı dusunuyorum sen nedersın bırde despoya yazdıklarıma bakarsan sen kulanma acısından yardım edebılırmısın elımdekılere

12. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    musty 3 yemek kaşığı hiç bir işe yaramaz içinden çıkan kaşıktan 3 kaşık koy bu aşağı yukarı 445 gr tutar ve 90 gr protein olur içinde bunu 3e böl sabah 3te birini iç antremandan 1saat önce diğerini ve antremandan hemen sonra diğerini içebilirsin bunun yanında arginin ve ornitini alabilirsin diğer ürünleri kullanma çok ağır gelebilir mega mass bitsin sonra kullan hoşçakal

13. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    despo hocam ben önceden netrition.com dan sipariş veriyordum mezun.com daki arkadaşların siparişleri gümrüğe takılmış ve ürünü çekmek için 500 dolar istemişler bende korkudan bidaha sipariş vermedim trden alıyorum artık bu arada musty2 sen weider mega massı nerden aldın bildiğim kadarıyla trde yok

14. cevap

cevap Guest

valla kardes ben ızmırde oturuyorum bızım burada amerıkan pasajı var 4.5 kg mega mass 4000 140tl ye aldım fıat nasıl sence

15. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Evet onu duymustum :idea: ama herkese degil gibi, sans isi herhalde, ama bunu önce arastiririm... ondan sonra hallederim, Kibrisda bir arkadas var arastiriyor, Update yaparim bu konuda.

Misfir, Ya okadar pahalimi ya ? :eek: Tr´deki fiyatlari tam bilmiyorum, ama buraya göre :roll: ancak onu diyebilirim ;)

16. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    misafir kardeş ucuza bile almışsın dikkat et sahte olmasın :D

17. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Yok ya? :D Sakami yapiyorsun ? burada kac kilo alirsin o fiyata.

18. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    ee hocam burası tr 1 hafta önce weider gıant mega mass 2000 aldım 3kg 135 milyon bayağı güvenilir yerden aldım o yüzden dedim misafire ucuz almışsın diye 4.5 kiloyu

19. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    insallah bu gümrük sorununa birseyler buluruz ;)

Ya buradaki fiyatlari sana yazmayim ozaman, simdi aglarsin naparsin.. :D :D

20. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    aman hocam fiyatları yazma :D kalpten gitmiyelim :oops:

Sayfayı Paylaş