Jinokomasti Oldum Sanırım

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Maniac tarafından 23 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Maniac

Maniac Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Öncelikle merhaba yeni katıldım aranıza. şimdi durum şöyle ;
    1 yıl önce filan 110 kilo civarından 4 ay gibi kısa bi sürede 74 kiloya düştüm. Bel ve göğüs kısmımda yumuşak deriler kaldı. 5 aydır vg ile uğraşıyorum ölçülerimden memnunum sadece göğüslerimi sıktığımda yan taraflarında kalan kötü deri ve bel bölgemdeki löp duran yer. fotoraflar şunlar yorumlarınızı bekliyorm umarım önerisi olan vardır...

Sıktığımda oluşan kötü görüntü
    [​IMG] [​IMG]
    normal duruş
    [​IMG] [​IMG]
    Çektiğimde oluşan görüntü dahda fazla uzayabiliyor :(
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

2. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    jinekomasti belde olmaz öncelikle göğüs hastalığıdır. sizin durumunuzda basit bir deri sarkması. büyük kilo kayıplarında son derece normaldir merak edilecek birşey yok

3. Maniac

Maniac Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Peki çözüm var mıdır ?

4. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    bu konu bana uzak sadece ameliyatla fazla derinin alındığını biliyorum alternatif yol var mı bilemiyorum. Bu konuda kesin birşey söylemeyi doğru bulmuyorum açıkçası forumda bu konuda tecrübe edinmiş biri elbet vardır ya da doktorunuza başvurabilirsin

5. cagrihalacoglu

cagrihalacoglu Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci, müzisyen
    Yer:
    Feneryolu
    Forumda tecrübe edinmiş birini beklemektense, keşke önce jinekomasti hakkında forumda bir arama yapılsaydı..Ayrıntılı ve açıklayıcı bilgiler bulabileceğiniz gibi, çözüm yolları hakkında da fikir sahibi olursunuz..

6. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bu konuyu okuyacak ve kilo vereceklere önerilerim var.Bir kere bu arkadaş ayda 9 kilo vermiş.Yapılan en büyük yanlış bu.Çünkü diyetisyenler ayda 2-6 kilo arası verimin sağlıklı olduğunu 6 dan fazla verimlerin ise çok zararlı olduğunu söylüyor.En basiti kaslardan yakma.Bir ayda bu kadar fazla kilo verilirse ve toplamda bu kadar kilo bu kadar kısa sürede verilirse ve bu verilme aşamasında sadece diyet yapılırsa 36 kilo verimi sonucunda deri sarkar.Halbuki Ayda 3 kilo vererek ve bunu yaparken haftada 3 gün Fitnessla destekleyerek verseydin ne deri sarkardı nede şimdi çözüm arıyor olurdun.Ayrıyetten sporla,özellikle Fitness la desteklenmeyen zayıflama sürecinde,Vücut şekil almadan zayıflıyacağı için vücutta çökmede görülebilir.Mesela muhtemelen senin triseps bölgende yumuşaktır.Sana tavsiyem Body-classic yapıp kas kütleni arttırman ve deriyi gerginleştirmen.Veya sanki hala karın var ve yağlar var.O yüzden hocana söyleyip fitness a geçmen ve fazlalıklarını atarken sıkılaşman.Şunuda unutma; denize düşüp yılana sarılma,yani abuk subuk sıkılaştırıcıları kullanma işe yaradığını görmedim.

7. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    zaman thums: çalışmaya devam et sorun yok sende...

Sayfayı Paylaş