Jinekomastiye Benziyor.Kilo Versem Düzelir mi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Morebash tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Morebash

Morebash Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    16 yaşındaym. 1.80 boyum var ve 85 kiloyum. göğüslerimin büyük olduğunu düşünüyorum ama jinekomasti mi yoksa kilodan mı merak ediyorum.. bu yzden doktora gitmeden anlayabilirmiyim bunu? elimle anlaşılabilirmi? body sadece 1 ay yaptm ve zayıflayp bodye devam etsem gögüslerim değişirmi? ameliyat olmadan kurltlmak istiyorum..

2. Rosto

Rosto Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo ve ergenlik dönemindeki erkeklerde böyle bi sorun oluşuyor hem ergenlik hemde biraz vücudundaki yağdan oluşuyor.Yavaş yavaş kendiliğinden düzelicekdir ama sende bu arada yağını azaltıp kilo verirsen göğüslerini istediğin şekile sokmana yardımcı olmuş olursun.İyi akşamlar

3. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    Aslinda kilo boy oranin asiri degil. Ama o bolgelerdeki fazla yaglanmalar arti ergenlik goguslerin seklini bozabilir. Sekil yapmak icin duzenli gogus yana acis ve makinada gogus dar acis ve genis acis yaparsan toparlarsin. Gogus dips yapmanin yaglari yakmada cok faydasi var. Dips yapabildigin kadar yap set yapmana gerek yok.Bi de su hamburger patates kizartmasindan uzak durmaya calis ;) bakalim ne olacak.

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmış ve konu başlığınız daha açıklayıcı yapılmıştır.

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme ve en doğru isimle başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

5. Morebash

Morebash Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim =) fazla bi şikayetim yok kilomdan dolayı.. kollarmdan falan memnunm. ama bu jinekomasti çok canımı sıkıyo. su korku oluştu şimddi. kilo verirsem ya göğüsler erimezde öyle kalırsa..

6. Morebash

Morebash Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Evet resimler bunlar. 85 kiloym vücudumda yağ var. acaba jinekomasti mi? kilo versem geçicek birşeymi?

Ekli Dosyalar:

7. Zugzwangi

Zugzwangi Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    zayıfla geçer

8. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    jinekomasti geçici birsey degil dıye bılıyorum amelıyat olunmadıgı sürece?

9. Zugzwangi

Zugzwangi Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaş ergenlikte ve biraz kilolu. zayıflasa geçer. o dönemki hormonal değişiklik ve kilo öyle yapıyor. zayıflasa geçer.

"
    Causes of gynecomastia

• Hormonal imbalance
    • Obesity
    • Steroid abuse
    • Side effects of some medication"
    Steroid kullandığını zannetmiyorum,herhangi bir ilaçta yazmamış arkadaş. Hormonların düzensiz,ve yağ oranın fazlaysa,jinekomasti türevi şeyler olabilir. ama ergenlik olduğu için geçicidir. Testesterona bağlı olarak östrojende artıyor. zaten bende jinekomasti var diyenin %99.9 unda yok,sadece şişmanlıktan dolayı öyle gözüküyor.

Son düzenleme: 28 Şubat 2010
  10. Morebash

Morebash Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    zayıfla geçer diyosunuz. umarım geçer tabi. jinekomasti geçiçi bişi dğl evet. sorumda oydu zaten kilodan mı kaynaklanıyo yoksa jinekomasti mi var. peki bodye devam ediyimmi sizce?

11. Zugzwangi

Zugzwangi Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    meme ucunun oralarda sertlik varmı yoksa yumuşak dokumu yağ gibi ona bak sadece.

tabi devam et en azından orayı şekle sokarsın

ayrıca jinekomasti ağrı yapar. öyle bişey dememişsin

12. Morebash

Morebash Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Allaha Şükür ağrım falan yok. nereye bakıcam tam olarak anlayamadm ama sertlik yok yumusak

13. Morebash

Morebash Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Birde bu hormonlar falan diyoruz ya. o zaman jinekomasti için bosalmak zararlı gibi bişi anladm ben doğru mu :)

14. Zugzwangi

Zugzwangi Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    alakası yok devam et günde 1-2 kere masturbasyon yaşın için gayet normal. memende sertlik yoksa yani yağ gibiyse,zaten yağdır hiç endişelenmene gerek yok,git bi diyetisyenden diyet al (haftalığı 10-20 ytl olan çok iyi diyetisyenler var) spora devam et hiit metoduyla kardiyo yap

4 aya geçmezse gel bana ö.m den istedigin kadar küfür et,ama düzenli yapıcaksın dediklerimi

15. Morebash

Morebash Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten basketbol oynuyorum. pazartesi kros cuma cumartesi salon antremanlarım var. geceleri 5x10 şınav çekiyorum. body 1 ay gittim ve devam etsemmi diye düşünüyorm. ekmeği azalttm baya. daha önce 93 kiloydum ve 79 a kadar dştm. sonra boym uzadı ve 85 falan oldu kilo tabi kio da aldım :) 1.78-80 kadar boyum var ve amacım bi 10 kg daha vermek. bodyle birlkte tabiki. sizce bunlarla beraber diyetisyene gitmeden göğüsler erir ve vücudum tamamen düzene girer mi 3-4 aya kadar? ayrıca teşekkür ederim ilginiz için

16. Zugzwangi

Zugzwangi Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    eriyebilir ama diyetisyene gitmesen bile bence

şekeri 0 a indir asla şeker ve çukulata yeme,canın çay isterse yeşil çay iç
    hamurişi vb herşeyi kes şeker ihtiyacını aşırı kaçmadıkça kuru üzüm kayısı gibi ürünlerden karşıla pilav,makarna vb yi kes,etleri yağsız , ızgara ye. önerilerim bunlar. ve okula evden yemek götür kantinden yeme

17. Morebash

Morebash Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    pilav makarna falan kesmek şuanda elmde değil yani yemekler istediğim gibi gelmiyo. zaten sabah 1 dilm yiyorm ekmek oklda öğlen yemek çkıyo ekmeksz yemek yiyorm okldan gelnce karnım aç oluyo bişiler yiyorm o çok kötü yapıyo bnce beni. jinekomasti olmazsa rahatlıycam ve 1 aya kadar size bi mesaj atarım düşüş hakkında bakalım :)

18. Zugzwangi

Zugzwangi Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    jinekomasti degildir o merak etme biraz büyüyüp zayıflayınca geçer bendede var ve senden ufak yaşım.

19. Morebash

Morebash Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    umarm geçer tabi..

20. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    jinekomastiye benziyo birazda ama bence burdaki yorumlar pek de önemli değil en iyisi bir doktora git doktor 1 dk da el ile muayane ederek jinekomastimi değilmi anlıyo

Sayfayı Paylaş